Vaření je radost, ale vyžaduje čas.  Toho se nám však při hektickém životním stylu mnoho nedostává, a když už ho máme, chceme ho trávit raději s rodinou, než „u plotny“. Pro rodinu ale zároveň chceme to nejlepší a proto nám leckdy nezbývá, než u té plotny opravdu hodiny stát.

Naštěstí máme různé kuchyňské spotřebiče a zařízení, které nám přípravu pokrmů výrazně usnadňují. Ale co jít ještě dál a mít jen jednoho, univerzálního pomocníka? Přístroj, který jeho vlastnosti povýší na plnohodnotného člena rodiny?

Multifunkční přístroj Thermomix od německo-švýcarské společnosti Vorwerk představuje právě takového všestranného pomocníka do domácnosti. Pokud bychom měli použít jen jedno slovo, které by nejlépe vystihovalo jeho výhody, řekli bychom úspora. 

Thermomix

Úspora místa, Thermomix totiž nahradí až 12 kuchyňských spotřebičů – vaří (klasicky i v páře), mixuje, seká, drtí, hněte, míchá, dusí, váží, mele, jemně ohřívá, kvedlá a připravuje emulze.  

Úspora času, protože v Thermomixu vaříte vše v jednom přístroji, odpadá přendávání surovin z mísy do pekáče, z pekáče do mísy a následné umývání deseti hrnců. Přístroj připravuje maso, přílohu i omáčku zároveň, pracuje v jednom čase na 3 rovinách.

Úspora nutričních látek - v Thermomixu snadno připravíte pokrmy přímo na míru. Vaření nebo příprava v páře trvá jen tak dlouho, jak je nezbytně nutné. Použité suroviny si tak zachovají maximum jednotlivých živin a udrží si svou přirozenou chuť.

Úspora financí - Thermomix je navržen tak, aby měl co nejnižší spotřebu. Počáteční investice do přístroje se vám tedy brzy vrátí.

Thermomix

Každý si najde to svoje

Za půl hodiny uvařená večeře, aniž byste jídlo musela hlídat? Ano! Vaření večeře nikdy nebylo tak jednoduché! Nachystejte si ingredience na plánovanou večeři, zapněte Thermomix a nalijte skleničku vína. Zatímco si s rodinou stihnete probrat novinky v práci a ve škole, jídlo je uvařené. Nikdy se nestane, že by Thermomix jídlo převařil, či Vám přetekla polévka, přípravu pokrmu hlídá zcela za Vás.

Po večeři vám nehrozí ani dlouhý úklid – přístroj jednoduše rozeberete a vložíte do myčky.  

Komfort, který máte doma, si navíc můžete dopřávat kamkoli jedete. Kuchyňského pomocníka, který nezabere víc místa než papír A4, snadno vložíte do auta a převezete ho kamkoli, kde je přívod elektrické energie. Už tedy neplatí, že na chatě či v kempu se konzumuje pouze pytlíková polévka.  Máte chuť na poctivý guláš či zmrzlinu z čerstvých jahod? S Thermomixem není problém. Nejenže si za půl hodiny uvaříte chutné jídlo, ale zároveň můžete zpracovat úrodu ze zahrádky.

Thermomix můžete zakoupit prostřednictvím přímého prodeje, v případě zájmu si sami sjednáte schůzku s vyškoleným obchodním poradcem, který vám přístroj a jeho fungování naživo předvede.

Pro více informací o tomto přístroji navštivte thermomix.cz  nebo se nechte inspirovat recepty na svetreceptu.cz.

Reklama