„Nechcete přijít na premiéru české pánské kabaretní a burleskní show?“ zaznělo v telefonu. Znáte mě. Neváhala jsem a na nabídku kývla. Jsem přeci jen ženská, která ráda potěší oko pohledem na mužská těla. Navíc toto spojení mě zajímalo. Budou ale The Roosters tak dobří, jak slibují? To byla otázka, na kterou už znám odpověď.

Už při příchodu na místo konání premiéry, která se uskutečnila v kině Dlabačov, bylo znát, že se bude jednat o pánskou show. Všude byla spousta rozverných, usměvavých žen. Po zaznění gongu jsme se šly usadit plné očekávání a byly zvědavé, co bude následovat. Trošku jsem měla obavu, aby mě nikdo nevytáhl na podium jako při klasickém striptýzu. Cizí chlap, který se před vámi sám hladí, tře se o vaše tělo a pak vám s velkou pompou, nejlépe za zvuku fanfár, ukáže svůj „poklad“. Tak to fakt nesnáším.

Ještě než se objevil první člen The Roosters, dámy v sále křičely a žádaly si začátek představení. Jejich stupňující se nedočkavost mě bavila. Pak to přišlo. Neuvěřitelně výřečný, vtipný a sympatický muž nás přivítal a nastínil, co nás bude čekat.

the roosters

Celé představení mělo dvě části rozdělené pauzou. Publikum nejvíce nadchlo akrobatické vystoupení pětice účinkujících. To bylo famózní! Super vtipná byla scénka dvou sličných mužů, kteří na podium přeběhli nazí. Jejich chloubu zakrýval pouze ručník. S nimi si do rytmů hudby navzájem hráli. S ručníky, myslím! Jelikož se jednalo o premiéru, chlapci byli nervózní, takže se stala chybička. Nejspíš tušíte, jaká. Tu ale dámy ocenily bouřlivým potleskem. Skvělí ale byli i námořnici či kovbojové. Ti jsou ale odjakživa mou slabostí.

the roosters

Dá se ocenit, že se jednalo o vystoupení, které bylo nabité lehkou erotikou, které nezašlo za hranice vulgarity. Sice si pánové občas nějakou dámu z publika vytáhli, ale nejednalo se o strip, jak jej známe. Bylo to vkusné a sexy. A dotyčná to nejspíš přežila bez traumat.  

Vystoupení pánské skupiny The Roosters je takovou všehochutí. Každá žena si zde najde něco svého. Já se chvilkami opravdu bavila, ale byly i momenty, kdy se dostavily rozpaky. Některé věci by muži opravdu dělat neměli, například klasický pole dance. Ženské pohyby v podání mužů jsou prostě nehezké, asexuální, tedy pro mě.

the roosters

Po představení jsem se seznámila s celým týmem The Roosters. Jsou to skutečně milí muži, kteří si svůj večer po opadnutí stresu naplno užívali. Vysekla jsem jim obdiv, ale samozřejmě i kritiku. Jsem holka upřímná. Vždy je co zlepšovat, to platí i zde, ale pánská kabaretní a burleskní show v podání The Roosters jistě potenciál má. Držím klukům palce, ať se jim splní sen o profesionální kabaretu.

Www.cabaretshow.cz

Chcete vidět fešáky The Roosters na vlastní oči? V kině Dlabačov budou mít 27. 10. další vystoupení. Doporučujeme zajít.

Čtěte také:

 

Reklama