j4.jpg

“Kvalita vaší noci je odrazem kvality vašeho dne”

#theritualofjing #deeprest #ultimaterelaxation#sweetdreams #momentsofrelaxation

j1.jpg

CESTA K VNITŘNÍMU KLIDU

Před více než dvěma lety uvedla společnost Rituals Cosmetics na trh kolekci The Ritual of Jing, která se skládá ze dvou řad: Relax & Sleep. Vložení obou řad této kolekce do každodenní rutiny vám pomůže uvolnit se, zklidnit mysl a zlepšit kvalitu spánku. Je nezbytné najít tento vnitřní klid, protože váš každodenní stav mysli ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. The Ritual of Jing, inspirovaný starobylým čínským pojmem Jing, který představuje klid, ticho a vyrovnanost, vám pomůže vytvořit si osobní útočiště, kam můžete uniknout z hektického tempa každodenního života.

Novinky

Nejnovějším přírůstkem do kolekce je - kromě jiných produktů, které byly představeny v roce 2021 - inovativní aroma difuzér, který vytváří uvolňující atmosféru pro klidný spánek tím, že vypouští průhledný oblak vůně. Na pouhých 10 minut se vaše ložnice naplní lehkou voňavou mlhou s účinnými složkami, které pomáhají zklidnit mysl a uklidnit smysly. Ale to není všechno.
Novinkou v rodině je také sprchová pěna z kolekce Sleep, která byla vytvořena, aby navodila vnitřní klid a pohodu.

j2.jpg

Rychleji usínáte a probouzíte se svěží. *

Průzkum trhu ve spolupráci se společností Kantar ukázal, že produkty The Ritual of Jing mají od svého uvedení na trh v roce 2020 pozitivní vnímaný dopad na kvalitu spánku. 82 % respondentů testu uvedlo, že po dvoutýdenním používání výrobků The Ritual of Jing usínají rychleji. Uvolňující vůně levandule a uklidňující vůně santalového dřeva vám přinášejí zesílený zážitek z vůně, která vám pomůže rychleji usnout a probudit se svěžejší.

“Vaše tělo a mysl jsou propojeny. Je velmi důležité podpořit svou pohodu chvilkou klidu, například domácím spa, nebo pokud není tolik času, použijte relaxační sérum pro okamžité uvolnění stresu bez ohledu na to, kde se nacházíte.” Niki Schilling, Ředitel pro inovace

Dvě inovativní linie: Sleep a Relax

Řada Relax přispívá k plné relaxaci díky své květinové a hřejivé vůni založené na esenciálních olejích lotosu a jujuby, která poskytuje uklidňující a konejšivý zážitek díky složení krásné kytice jemných a intenzivních květů v kombinaci s jemností dřevin a pižma. Řada Sleep obsahuje klidnou vůni – založenou na esenciálních olejích levandule a posvátného dřeva -, která pomáhá podporovat kvalitu vašeho spánku. Otevírá se svěžími citrusovými tóny, ale ukazuje elegantní a vzácné srdce z levandule, které vede k vyváženému dřevitému a pižmovému základu.

Znovu se během dne spojte sami se sebou

Rituals chce zdůraznit, že nejen přidání produktů The Ritual of Jing do vaší rutiny před spaním pomůže zlepšit kvalitu vašeho spánku, ale i to, že vědomá a uklidňující přestávka k relaxaci a znovusjednocení se sebou samým během dne přispívá k lepšímu nočnímu odpočinku.

* Kvantitativní studie provedená společností Kantar jménem společnosti Rituals v Nizozemsku, Německu a Spojeném království mezi n=117 respondenty v lednu 2020. Testovaní respondenti dostali k vyzkoušení doma 5 produktů The Ritual of Jing. Po 2 týdnech používání se zúčastnili průzkumu po ukončení používání.

62189db253e11j3.jpg

Kolekce The Ritual of Jing je dostupná na všech kamenných prodejnách a na eshopu www.rituals.cz, www.rituals-cosmetics.sk

62189e3c4c3a3obrazek.jpg