Tato řada je určená především pro dospívající, ale jistě si najde fanoušky i v jiných věkových skupinách.
5bc5a4e839aafobrazek.jpg

Zábavná kolekce The Ritual of Holi je inspirována indickým svátkem barev Holi, při němž se slaví příchod nové etapy, utužování a napravování vztahů a do života víc, než kdy jindy vstupuje smích a hravost. Také díky tomu můžete v této edici objevit několik fantastických novinek, které nenajdete v žádné jiné kolekci. The Ritual of Holi vytváří unikátní rituály pro mladé a hledá zábavu i v těch nejmenších detailech.
5bc5a4f963a35obrazek.jpg

V The Ritual of Holi se mísí sladká vůně a síla bílé lilie, květu broskve, anturie a grapefruitu. Na co se tedy můžete těšit? Užijte si radost z koupele s krásnou květinovou nebo šumivou bombou. Dopřejte si relax uprostřed okvětních lístků růží a koupel plnou barev, které nezůstávají na povrchu vany. Originální sprchová pěna ve tvaru květu pak vykouzlí úsměv při každém použití. Dopřejte pokožce důkladné vyčištění a sami sobě nadšení z objevování díky jemnému tělovému peelingu s barevnými konfetami. Částice tohoto zábavného peelingu jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako je celulóza, bambus či luffa.
5bc5a509735ebobrazek.jpg

Pokračujte v zábavě se sprchovým želé nebo praskající tělovou pěnou, která zanechává pleť ochlazenou a hebkou. To vše bez parabenů, silikonů nebo minerálních olejů. Maska na obličej obsahuje účinné látky a zahušťovadlo z hnědých řas. Zanechává pokožku hydratovanou a hloubkově vyčištěnou. Užijte si s kamarádkou dámskou jízdu díky dvěma kusům produktu v balení.

Aktuální ceny

  • Květinová bomba do koupele The Ritual of Holi - Flower Bath Bomb – 135 Kč
  • Šumivá bomba do koupele The Ritual of Holi - Fizzing Bath Bomb – 135 Kč
  • Sprchová pěna ve tvaru květu The Ritual of Holi - Flower Shower Foam – 195 Kč
  • Sprchová pěna The Ritual of Holim -  Foaming Shower Gel – 175 Kč
  • Jemný tělový peeling The Ritual of Holi - Confeti Body Scrub – 195 Kč
  • Sprchové želé The Ritual of Holi - Wobbling Shower Jelly – 175 Kč
  • Praskající tělová pěna The Ritual of Holi - Crackling Body Mousse – 195 Kč
  • Tělový krém The Ritual of Holi - Crackling Body Cream – 175 Kč
  • Maska na obličej The Ritual of Holi - Rubber Mask – 230 Kč

5bc5a526ee572obrazek.jpgKolekce je k dostání od 16. srpna v obchodech Rituals v Atrium Flora a na Václavském náměstí v Praze, v Atrium Palác Pardubice, v IGY Centrum České Budějovice, v Galerii Vaňkovka a v Olympii v Brně,  v Bratislavě a na e-shopu www.rituals.cz . Vytvořte si svůj vlastní rituál hravosti, ke kterému se budete rádi vracet!

Více informací o dalších kolekcích a produktech se dozvíte na www.rituals.cz .


5bc5a4ca58c10obrazek.jpg