V našem The Brow baru vám poskytne tu nejlepší dostupnou péči o vaše obočí odborně vyškolený personál. V příjemném a stylovém prostředí si můžete dát schůzku na kávu, sklenku šampaňského nebo Prosecca se svojí kamarádkou zdarma a zároveň si dopřát úpravu obočí dle nejnovějších trendů. Správně upravené obočí dá výraz celé vaší tváři. Tato úprava se tak stane zároveň příjemným zážitkem.
5a6f07b46fc6aobrazek.png
 
K ošetření používáme pouze kvalitní produkty nově nabízené italské kosmetické značky KIKO Milano. Tyto a další produkty jiných značek si můžete také koupit k domácímu použití. Barvení obočí provádíme třemi druhy barev: Henna Spa, Refecto Cil, Thuya.
5a6f07c061e8eobrazek.png
 
Vy si zasloužíte tu nejlepší péči.
 
5a6f07cc8de11obrazek.pngVšechen náš personál jsou zároveň vizážisté, kteří vám mohou pomoci “vyšetřit” vaši kosmetickou taštičku. Vybrat produkty, které se pro vás opravdu hodí. Na tuto službu si musíte vymezit 2 až 3 hodiny.
 
Dále nabízíme Lifting řas. Jedná se o přirozené zvětšení objemu vašich řas, zlepšení jejich tvaru a přidání barvy. Tato procedura trvá 1 hodinu. Klientka při ní pohodlně odpočívá v křesle a relaxuje.  Výsledkem jsou krásně natočené, plné a tmavé řasy, které nepotřebují řasenku.
 
Novinky 2018

V The Brow Bar dobře rozumíme potřebám našich klientek a nabízíme jim službu expres líčení. Když potřebujete vypadat perfektně například na pohovoru, prvním rande nebo na důležité schůzce, zastavte se u nás na 15 minut a my uděláme vše pro to, abyste vypadala svěže, upraveně, a hlavně neztrácela svůj čas.

Také nabízíme denní a večerní líčení, které se hodí, když jste pozvaná na důležitou party, jdete na otevření nové galerie nebo na oslavu narozenin kamarádky. K této službě si nově můžete nechat vytvořit slavnostní účes na ples nebo svatbu.
5a6f08b50ad91obrazek.png

Můžete také u nás začít svoji rozlučku se svobodou před vaším velkým svatebním dnem. Zařídíme občerstvení, dostatek Prosecca a vykouzlíme fantastický vzhled nejen budoucí nevěstě, ale i jejím kamarádkám. Jelikož rozlučka se svobodou trvá celou noc a musí být nezapomenutelná The Brow Bar je pro ni tím správným startem.
5a6f087a28e8eobrazek.png
  
Zastavte na chvilku čas a nechte se hýčkat. Výsledkem naší péče bude vaše krása.
5a6f082e6ee2eobrazek.png
 
Více informací naleznete zde. 
 

Reklama