Legendární muzikant Paul McCartney (65) se cítí unaven a vyčerpán svou bezmála pětačtyřicetiletou hudební kariérou. Ex-Beatle se proto rozhodl s hraním definitivně skončit a užívat si poklidného stáří. Se svými příznivci se chce rozloučit během obřího rozlučkového turné, během něhož bude koncertovat ve více než stovce světových metropolí.

„Téměř celý svůj život jsem byl s kapelou na cestách, takže jsem neměl čas na rodinu. Prošvihl jsem všechny důležité okamžiky svých dětí, což mě mrzí nejvíce. Nechci proto to samé opakovat na stará kolena s Beatrice (4),“ nechal se slyšet pro Sunday Mirror slavný Brouk, který má nejmladší dceru s ex-manželkou Heather Millsovou.

Po turné, které je rozplánováno na celé dva roky, se McCartney podle svých slov na pódia již znovu nevrátí. „Dlouhé cestování mě už zmáhá. S dechem už to také není nejlepší, takže ze mě bude taťka na plný úvazek,“ přiznal Paul, který si chce do sytosti užívat klidu a pohody rodinného života.

Zdroj: Korzo

Také máte za sebou období betle-mánie? Který z „Brouků“ byl váš největší favorit? Kterou kapelu jste měla v ranném mládí nejraději?

Reklama