Právě před rokem bylo v prostorách pětihvězdičkového hotelu Aria na Malé Straně otevřeno nejmladší z Bomton studií - exkluzivní kosmetické studio Bomton - The Art of Beauty. Jeho poznávacím znamením je luxus, noblesa a absolutní relax.

bomtonPříjemné prostředí luxusního hotelu Aria, které je designově promyšleno do posledního detailu, lokace hotelu v blízkosti pražských architektonických skvostů, úchvatný výhled na celou Prahu ze střešní terasy, pokoje a apartmány věnované určitému hudebnímu stylu, to vše je zárukou, že se zákazníci budou na toto místo vracet. Již rok se také zákazníci vracejí na místo, kde je o ně pečováno s maximální starostlivostí a profesionálním přístupem. Již rok je v prvním patře hotelu otevřeno exkluzivní kosmetické studio Bomton - The Art of Beauty.

Oslava prvních narozenin studia Bomton - The Art of Beauty se uskutečnila 22. června, přičemž pozvání na komorní „narozeninovou party“ přijalo na padesát hostů z řad V.I.P. klientely Bomton studií a zástupců médií. Příjemným večerem provázela hlavní kosmetička Bomton studií Simona Klučiarovská, která je zároveň kosmetičkou studia The Art of Beauty. Hosté byli seznámeni s kompletní nabídkou služeb, která zahrnuje kompletní kosmetické služby a ošetření švýcarskou luxusní kosmetikou La Prairie, úpravu a barvení obočí, depilaci, poradenství a typologii pleti a vizážistiku a líčení. Exkluzivní prostředí kosmetické kabiny, kterou charakterizuje dokonalý soulad prostoru a vybavení, si hosté za doprovodu Simony Klučiarovské osobně prohlédli po ukončení prezentací.

bomtonZa značku La Prairie vystoupila se svou prezentací školitelka značky pro Českou a Slovenskou republiku Marie Kučerová. Přítomné hosty seznámila se značkou La Prairie a připomněla některé klíčové okamžiky její historie, např. uvedení platinové či kaviárové kolekce na trh, a představila i čerstvou novinku - energizující tělovou kosmetiku s vůní citrusů. PR manažerka hotelu ARIA Petra Daliborová také pozvala hosty na prohlídku hotelu. Všichni tak využili možnost zavítat například do nejluxusnějšího hotelového apartmánu „Mozart“ či do nádherné Vrtbovské zahrady, která s hotelem sousedí. Narozeninová oslava byla ukončena příjemným posezením v prostorách hotelové restaurace Coda za doprovodu klavíristy.

 

Reklama