Bangkok plný svatyň, starobylých památek, nablýskaných chrámů pro milovníky historie, nebo pobřeží s tyrkysovým mořem jako sen pro ty, kteří zbožňují lenošení na pláži v jedné z nejpohostinnějších zemí světa.

thaisko

Thajsko je země, kterou není třeba příliš představovat. Její obyvatelé jsou proslulí svou pohostinností a usměvavými tvářemi, stejně jako exotická jídla a příznivé teploty po celý rok, které do této tropické země lákají davy turistů z celého světa.
Dokonalé pláže a exotické gurmánské pochoutky, kterými si Thajsko získalo ve světě oblibu, však nejsou to jediné, čím se ve světě proslavilo.
Pomineme-li nelichotivý věhlas zdejší sexuální turistiky a s ní spojené služby, které se snaží uspokojit choutky i těch nejnáročnějších zahraničních turistů, je určitě namístě zmínit, že Thajsko patří k zemím s největším počtem transsexuálů a transvestitů.

Ladyboys na palubě

Není tedy divu, že takzvané třetí pohlaví se snaží zapojit také do ostatních oblastí každodenního života. Když proto nedávno thajská letecká společnost PC Air pořádala konkurz na nové letušky, což v Thajsku stále platí za velmi prestižní povolání, mezi zájemkyněmi se objevilo také okolo sto uchazečů z řad transsexuálů a transvestitů.  Prezident společnosti se k překvapení všech rozhodl, že dá čtyřem šanci. Jedním z vybraných ladyboys se stala někdejší královna krásy - nejkrásnější transvestita Thajska z roku 2007. Ani zbylé čtyři posily však nijak nezaostávají za krásou a jen stěží byste je rozeznali od skutečných žen.
Prezident společnosti prohlásil, že nemá důvod diskriminovat „třetí pohlaví“: „Jejich anatomie je jejich soukromá záležitost. Důležité je, aby transsexuálové vypadali a chovali se jako ženy,“ nechal se slyšet. To se nakonec povedlo a čtyři transsexuální letušky zapadly skvěle do ženského týmu ostatních kolegyň. I přesto budou nosit speciální zlatou jmenovku, aby pasažéři letadla ihned věděli, s jakým pohlavím mají tu čest.
„Lidé nás budou hodně pozorovat, aby viděli, jestli jsou transsexuálové schopni takovou práci dělat. Budeme pod velkým tlakem, a proto musíme být připraveni lépe než ženy,“ nechala se slyšet jedna z průkopnic v povolání letušek. 

Tipovaly byste nové posily letecké společnosti PC Air na transsexuály?

 

Reklama