Všestranní sportu chtiví rodiče už nemusejí řešit dilema, zda koupit kočárek pro cyklisticky založeného tatínka, nebo vybrat kočárek pro běhání preferující maminku. Nový model TFK Joggster Velo je první cyklistickou čtyřkolkou na světě, která byla schválena i pro běhání. Přívlastek 2in1 naplňuje TFK Joggster Velo i tím, že je určen pro dvě děti. Kočárky německého výrobce TFK (Trends for Kids) k nám dováží společnost Babypoint. Více informací na www.babypoint.cz či www.kocarky-tfk.cz.

Pro běhání se vyrábějí tříkolové modely s pevným předním kolem, které lépe drží stopu především v zatáčkách. Model TFK Joggster Velo tuto zvyklost vyvrací, protože tento kočárek pro dvě děti, který napojíte nosnou tyčí za kolo (povolená rychlost až 25 km/h), je certifikován i pro běhání. Nicméně z cyklistického světa si kočárek vybral ty nejlepší komponenty – zadní nafukovací 20 palcová kola jsou odpružená a mají duše a pláště od špičkového německého dodavatele Schwalbe, který vyrábí i pro náročná cyklokrosová či BMX kola. Stejně tak se o bezpečné zastavení starají z cyklistiky známé kotoučové brzdy Weber s ručním ovládáním. K parkovací poloze brzdy je navíc třeba obou rukou, aby když odbrzďujete, nedošlo k náhodnému uvolnění - díky pojistce je třeba udělat dva kroky.

Kočárek TFK Joggster Velo je kromě jiného i jediný kočárek pro dvojčata (nosnost až 65 kg), který nabídne i hlubokou korbu, takže ho rodiče mohou používat od narození dítěte a nemusejí pořizovat na mezidobí klasický kočárek. Hluboká dvojitá korba s nosností až 30 kg je nastavitelná i do sedící polohy pro větší děti.

Bouda je olemovaná reflexními prvky, vzadu na kolečkách jsou odrazky a ve výbavě je i LED světýlko. Kočárek je vybaven i krytem s průzorem, kterým se doporučuje kočárek zakrýt, aby děti nebyly vystaveny prachu a kamínkům létajícím za kolem. Samozřejmostí jsou pětibodové pásy či sezení z prodyšného AIRGO materiálu, který odvádí vlhkost.

Více informací včetně seznamu kamenných i online prodejen najdete na www.kocarky-tfk.cz,  www.babypoint.cz a Facebooku Babypoint.

Reklama