Kimberly Vlaemincková, tetování

V médiích po celém světe se objevila šokující zpráva: Tatér vytvořil své spící zákaznici na obličeji hotové zvěrstvo! Co se vlastně stalo?

Osmnáctiletá Kimberley Vlaemincková se soudí s tatérem v přepočtu o 310 tisíc korun za to, že jí na obličeji vytvořil tetování s 56 hvězdičkami, aniž by si něco takového přála. Tvrdí, že při tetování usnula a probudila se už s hotovým dílem. Tatérova angličtina i francouzština byly prý natolik špatné, že neporozuměl, co od něj dívka očekává.

Tatér Rouslan Toumaniantz ze salonu Tattoo Boy v Courtrai v Belgii se ale brání: „Udělal jsem jí přesně to, co požadovala. Stížnost přišla až ve chvíli, kdy se rozčílil její otec a rozešel se s ní přítel.“

Kimberly Vlaemincková, tetování

Dívka byla vyšetřovateli dotázána, jak je možné, že v salonu usnula? Na tuto otázku však nebyla schopná odpovědět. Z dalších zdrojů vyplývá, že je možné, že byla před samotným tetováním pod vlivem alkoholu nebo marihuany.

Kimberley chce vysoudit statisíce na laserovou operaci, během které by jí bylo tetování odstraněno. Jizvy po ní by jí dále musel zlikvidovat plastický chirurg.

Nepřijde vám to úsměvné? Žena-in má pro Kimberley radu!

Kimberley, sekne ti to i s tetováním. Nech si ho, využij okamžité slávy a staň se celebritou! Uvidíš, že se k tobě tvůj kluk vrátí - tedy, jestli o něj v záplavě jiných sexy chlapců budeš ještě stát.

Fotografie: www.gva.be

Toužíte po tetování? Co byste dělala v kůži Kimberley?

  • Chcete vědět, jaké jsou novinky? Jaké články si nenechat ujít? Sledujte nás i na komunitním portále  
Reklama