hell

Na začátku roku jsme vyhlásili akci Splněná novoroční přání. Většina z nich již dofinišovala, ale jsou tu i taková, které mají z různých důvodů trochu dlouhodobější plnění.

Jedno z těch déle trvajících je i přání čtenářky Kathiwerner, která si přála tetování. Ale ne ledajaké tetování - toužila po tetování přes nevzhlednou jizvu na břiše.

Dohodli jsme tetovací salon Hell.cz, respektive jeho smíchovskou pobočku Fallen Angel, kde tetuje skvělá taterka Káča. Káča má s tetováním přes jizvu své zkušenosti, sama je původně medička, takže jsme se nebáli, že by mohlo dojít k něčemu neplánovanému. Ale o tetování přes jizvu uděláme s Káčou samostatný rozhovor...

Jak vypadá jizva čtenářky Kathiwerner a kde k ní přišla? Můžete si ji prohlédnout zde...

Kathiwerner žije v Německu, tak bylo i trošku těžší najít společný termín, ale podařilo se! Sešli jsme se v úterý 6. dubna a vyrazili do salonu. Tam nás přivítala Káča, dostali jsme gratis pití a usedli nad obrázky, které Kathiwerner poslala po internetu. Chvíli jsme debatovali, co se Kathi líbí, a probírali celé tetování dopředu, hlavně hrozící rizika. Největší je to, že každá jizva se chová jinak a každá kůže také.

tatoo

Kathi to ale neodradilo a vrhli jsme se na akci...

Káča nejdřív nakreslila speciální tužkou svou představu vzoru, takový náčrt na břicho. Kathi se líbil, tak se holky daly do toho.

tatoo

tatoo

Už v průběhu tetování si Káča všimla, že má Kathi hodně jemnou kůži, a začala se obávat, že na jednom „ležení“ zvládne Kathi pouze kontury, stínovaní a vybarvení bude muset počkat na druhou návštěvu. To se i potvrdilo, protože Kathi začala drobně „téct“, tedy mírně krvácet z malých ranek, které při tetování na kůži vznikají. Byla ale statečná a tvrdila, že je to mnohem lepší než vytrhávání chloupků voskem: „Takové škrábání špendlíkem.“

tatoo

Teď se podívejte na dvě fotky, jak vypadalo napuchlé tetování hned poté, co ho Káča vyhotovila (ještě špinavé)...

tatoo

A po omytí...

tatoo

Následovala zkouška ohněm. Kathi nahlédla do zrcadla a... a byla spokojená! Tatérka Káča se vyznamenala na jedničku!

tatoo

Pak ještě následovalo ošetření - tetování je vlastně rána jako každá jiná - a drobná instruktáž, jak o tetování pečovat. Káča také Kathi tetování na první noc přikryla folií a přelepila, aby se jí do drobných ranek nedostala nějaká infekce.

tatoo

Určitě vás zajímá cena takto velkého tetování. Káča mně i Kathi vyrazila dech, když řekla, že odhaduje cenu hotového tetovaní pouze na 4000 kroun. „Myslela jsem, že tetování je mnohem dražší záležitost... čekala jsem tak deset, dvanáct tisíc,“ okomentovala to překvapená Kathi.

K barvení a stínování dojde až v červnu, a my budeme opět u toho!

Jak se vám líbí tetování Kathi? Nechala byste se sama tetovat? Přijde vám tetování drahé, nebo levné?

Reklama