Vím, že dnes probíráte hlavně drahé kameny, které mám také doma, ať už jako šperky nebo jako samostatné vystavené kousky.

Nabídla bych Vám příběh několika "českých šutráků". Před několika lety jsme koupili zanedbanou chatu se zahrádkou.

Protože jsem chtěla také kousek záhonku na zeleninu, začali jsme rýt a co jedno zarytí to plno šutrů. Když jsme skončili byli jich 4 velké košíky a nastal problém kam s nimi.

Nechala jsem je několik měsíců na dešti a když už byly krásně čisté obložila jsem s nimi soklík kolem chaty a najednou se z nepraktických šutrů stala okrasa, kterou závidí nejeden soused.
tetička25

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


A co víc, mají Tě teď rádi a nasávají Tvoje pocity a všechno, co se děje. Tutově Ti nosí štěstí. :-) Byla jsi k nim hodná, budou oni k Tobě. Krásný den. M.

Dnešní téma je celé věnováno kamenům.

Nejen těm drahým, ale každému kamínku, protože on je vlastně drtivou většinou otcem toho šperku, který vsazen do stříbra, zlata…

Všechno o kamenech, jejich léčivých vlastnostech i magickém použití je předmětem dnešního tématu a námětem pro vaše e-maily.

Co chcete vědět o tom svém kamenném příteli i to, jak o kameny pečovat a jak je nabíjet o tom dnes můžete psát a ptát se na redakce@zena-in.cz.

Cenou pro vylosovaný příspěvek bude jak jinak než kniha o kamenech.

n

Reklama