Úklid domácnosti je naše každodenní činnost. Abychom si užily pocitu čistoty, musíme věnovat čas kvalitnímu úklidu. I když je to činnost, která není až tak oblíbená, bez ní to nejde. Když si však k ruce vezmete šikovné a účinné pomocníky, můžete si i úklid zamilovat.

Testování pro čistotu vašeho domova!

Spolu se značkou Cif jsme pro vás připravili skvělou akci spojenou s testováním. Hledáme 15 z nás, kdo získá balíček, ve kterém najdete dvě skvělé novinky. Budete moci vyzkoušet dva nové prémiové spreje Cif Power & Shine proti odolné špíně v kuchyni i koupelně a vše s noblesou zvládnete. Budeme se těšit na vše zkušenosti a recenze, jak se vám s přípravky Cif pracovalo. Vaše vyjádření využijeme pro další články, aby si ostatní čtenářky přečetly, jakou jste s nimi měly zkušenost.

Cif

Co můžete testovat?

  • Cif Power & Shine Na Vodní kámen
  • Cif Power & Shine Odmašťovač

Jaké jsou tyto novinky? Na co je můžete použít?

S vodním kamenem v koupelně válčí asi každá z nás. Běžné přípravky jsou na něj leckdy krátké. Pokud mu nevěnujete tolik pozornosti, kolik si představuje, vrátí vám to v podobě špatně odstranitelné vrstvy „špíny“. Braňte se silou přípravku Cif Power & Shine Na Vodní kámen, který si poradí nejen s vodním kamenem, ale i dalšími odolnými nečistotami.

Čistící sprej Cif Power & Shine Na Vodní Kámen je vhodný pro všechny, které preferují rychlý a snadný úklid. Sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít hadříkem a koupelna bude hned zářit čistotou. Účinná technologie Lift Action zaručuje odstranění 100 % vodního kamene a mýdlových skvrn. Přípravek zanechává čištěné povrchy krásně lesklé a zářivé. Díky praktickému tvaru láhve vám navíc skvěle padne do ruky.

Čistící sprej Cif Power & Shine Na Vodní kámen koupíte za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 114,90 Kč / 750 ml.

Baví vás vařit a klidně byste tuto činnost praktikovala častěji, kdyby po ní nenásledoval nutný úklid „zaneřáděné“ kuchyně? Nenechte se zbytečně ochudit o vaše kulinární experimenty! S novým čistícím sprejem Cif Power & Shine Odmašťovač zahladíte všechny stopy po přípravě pokrmů rekordně rychle a téměř bez námahy.

Přípravek Cif Power & Shine Odmašťovač se skvěle hodí na odstranění mastnoty z trouby, sporáku, digestoře, hrnců i kuchyňské linky. Čisticí sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč! V případě zaschlé špíny se doporučuje nechat přípravek chvíli působit. Díky čistící technologii Lift Action odstraňuje 100 % odolné mastnoty. Sprej Cif Power & Shine Odmašťovač je k dostání v praktické lahvi s rozprašovačem.

Čisticí sprej Cif Power & Shine Odmašťovač koupíte za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 114,90 Kč / 750 ml.

Těšíme se na testovací akci, pokud se do ní chcete zapojit, odpovězte v připravené soutěži správně na soutěžní otázku a těšte se, že vybereme zrovna vás. Soutěž najdete v rubrice soutěže ZDE

Více o přípravcích Cif najdete na www.cif.cz.

Reklama