Důvod, proč zkušení experti na výživu a veterináři doporučují Purina ONE, je, že kočky díky tomuto krmivu dostávají veškeré potřebné živiny, které potřebují pro svůj zdravý život. Nyní máte jedinečnou šanci zapojit se do garantovaného 21denního testu Purina ONE.

Jak 21denní test Purina ONE probíhá?

Po dobu 21 dní krmte vaši kočku výhradně krmivem Purina ONE. Během těchto 21 dní objevíte každý týden řadu pozitivních změn, které se pomocí Purina ONE projeví na zdraví a dobré kondici vaší kočky.

1. DEN
Od prvního dne můžete pozorovat, jak si kočka vychutnává své jídlo. Vynikající chuť a pečlivě vybrané kvalitní suroviny Purina ONE mají hlavní zásluhu na tom, že kočka si vychutná každé sousto.

7. DEN
Po prvním týdnu můžete pozorovat zvýšenou energii a chuť do života. Purina ONE poskytuje optimální obsah proteinů a vyvážený poměr taurinu i ostatních nezbytných aminokyselin. Pomáhá tak kočce udržet optimální kondici, silné svaly a zdravé srdce.

14. DEN
Během druhého týdne si všimnete, že stolice kočky je menší a pevnější. Toto je viditelný efekt zdravého trávicího systému. Je patrné, že tělo kočky dobře absorbuje vysoký podíl nezbytných vitaminů a živin.

21. DEN
Dobré zdraví kočky je již po 21 dnech jasně patrné. Její kůže je hladká, srst je lesklá a její oči jsou zářivé. Purina ONE působí jako aktivní prevence proti bakteriálním infekcím kůže, má vysoký obsah Omega 3 a 6 mastných kyselin i nezbytné vitaminy pro výživu srsti.

Zaregistrujte se k 21dennímu testu na www.purina-one.cz a vyhrajte ZDARMA krmivo Purina ONE na 21 dní. Na stránkách www.purina-one.cz také naleznete podrobné informace o výrobcích Purina ONE, o soutěži o krmivo zdarma a o garanci vrácení peněz.

Reklama