Na našich stránkách proběhlo testování novinky Domestos Power 5, do testování se zapojila redakce i naše spřátelené blogerky. Jaké je naše hodnocení?

testování

Klára Křížová

Jak WC bloky, tak gel Domestos jsem použila na úklid toalety. Bloky kupuju pravidelně, značky střídám, abych měnila vůni. Některé bloky mě štvou, protože se rychle vymyjí a během týdne jsou pryč… takže mne zajímalo, jaké jsou ty nové Domestos Power 5. Musím uznat, že dobře pění a pěkně voní. Jak zelená citrusová, tak modrá ocean varianta. Vydržely dlouho, tři týdny. Jsme početná rodina, přece jen je toaleta vytížená, spotřeba wc bloků bude asi jiná, pokud bydlíte ve dvou a ne ve čtyřech. S gelem jsem spokojená nad míru, toaletu čistím několikrát týdně a vždy se snažím dát gel na noc, aby jeho čistící síla působila dostatečně dlouho.

Věra Forejtová:

Toaletu musím čistit několikrát týdně, mám velkou rodinu, takže je to u nás celkem frekventovaná místnost. Mám ráda čistou domácnost a vonítka po celém bytě. Testovala jsem WC blok Domestos Power 5, mile mne překvapila vůně – zelené balení s vůní citrusu a to, jak wc blok dlouho vydrží. Gel je klasika – čistí a desinfikuje. Domestos patří mezi mé oblíbené značky.

Produkty Domestos testovaly i naše spřátelené blogerky, jak jejich testování dopadlo?

Veru Harnol:

Domestos Power 5 je tuhý wc blok s citrusovou vůní. Vůně je svěží a provoní i větší místnost, nám voní celá koupelna. U tuhých wc bloků je důležité najít v toaletě nejsilnější proud vody (na trhu jsou i wc bloky, které se různě protáčí-např u nás nikdy nefungují?!?). U tohoto výrobku se mohu podepsat pod jejich POWER 5 - bohatá pěna, dlouhotrvající svěžest, lesk, hygiena a prevence před vodním kamenem. Vydrží nám až měsíc, ráda si výrobek koupím.

Domestos

Více na jejím blogu http://www.veruharnol.cz/blog/2015/11/27/vune-a-cistota-toalety

Jana z Janesmoments:

Momentálně mám na úklid toalety novinku od Domestosu, WC blok Power 5, který slibuje dělší výdrž a poskytnutí komplexní  péče. Má citrusovou vůni a po týdnu stále příjemně voní. Jediné mínus je otevírání, uvítala bych balení, kdy nepotřebuji nůžky, ale podobný typ otevíracích růžků, jako jsou u potravin. Existuje už vlastně toto otevírání u drogistických věcí? Na čištění používám 24H Plus White & Shine, ten navíc dezinfikuje a dá se použít na i na umyvadla, dřezy a spáry u dlaždiček. Vůně je klasická dezinfekční, docela silná, ale účinek je opravdu white&shine tj. bílé a lesklé.

Domestos

Na velký vánoční úklid jsem tedy kompletně připravena a co vy?

Více na jejím blogu: http://www.janesmoments.com/2015/11/bathroom-cleaning.html

Jaké produkty Domestos jsme testovaly?

Domestos Power 5Nový WC blok Domestos Power 5 byl vyvinut tak, aby poskytl toaletě komplexní péči. Novinka Domestos Power 5 je k dispozici ve dvou různých variantách: Lime - vůně citronu a Ocean - vůně oceánu. Součástí výrobku je také prodloužený úchyt, díky kterému se WC blok přizpůsobí každé toaletní míse. Cena: 54,90 Kč / 55 g

Osvědčený Domestos  gel

DomestosDomestos 24H Plus White & Shine nejen čistí, ale také dezinfikuje! Vylepšené složení s patentovanou technologií Hygiene Molecules zajišťuje dezinfekční účinek po čištění a zabraňuje tak dalšímu nechtěnému šíření bakterií. Přípravek poskytuje celodenní ochranu před bakteriemi uvolněnými z toalety po spláchnutí. Účinky přípravku oceníte nejen při dezinfekci a odstranění zápachu toalety, umyvadel a dřezů, ale také při bělení zašlých spár mezi dlaždičkami a kachličkami. V ředěné formě s ním vyčistíte podlahy a jiné velké plochy. Díky svým unikátním vlastnostem si Domestos 24H Plus White & Shine najde nezastupitelné místo v každé domácnosti.

Domestos 24H Plus White & Shine koupíte v maloobchodní síti za doporučenou cenu 54,90 Kč /750 ml.

Více na www.domestos.cz.

razítko

Naše články: