Notebook, aspoň trochu kvalitní mobil s připojením na net a s foťákem, samozřejmě flashdisk a také třeba myš… Ruce se pěkně protáhnou, když to ponesete víckrát denně. Přitom výrobci se neustále chvástají, jak daleko jsou s miniaturizací.

Kancelář se do kabelky nevejde (?)A co kdybychom to chtěli narvat do kabelky? Tahat kabelku, kufřík s notebookem a třeba i igelitku s dalšími doplňky není nijak lákavá představa. Rozhodli jsme se tedy vyzkoušet, co snese kabelka, když se do ní pokusíme dostat vše, co by podnikatelka nebo třeba snaživá studentka mohla potřebovat.

Půjčili jsme si kabelku korektorky Kláry. Na první pohled je megavelká. Všechno v ní nechala – peněženku, pouzdro na doklady a vizitky, mobil, šminky, parfém, papírové kapesníky, fixu, mp3 a sluchátka, diář, deštník, čokoládovou tyčinku a talisman pro štěstí. (Skoro se nám nechtělo kabelku s naditou peněženkou vracet).

A my přihodili vše potřebné, aby u sebe měla mobilní kancelář - samozřejmě notebook se vším všudy, mobil a nabíječku, nezapomněli jsme ani na foťák, k němu i karty na přetahování snímků, flashdisk…

Výsledek? Kabelka praskala ve švech, relativně malý notebook vyčuhoval. A co nám ukázal test na digitální váze? 6,2 kilo! Buď se tedy výrobci a prodejci chvástají, nebo jsme prostě nemoderní. Proběhli jsme si tedy obchody a nestačili jsme zírat. Sestavit kancelář v malé kabelce není tak těžké!

Jak by vypadala kancelář v kabelce

Notebook, mobil, kamera, flashdisk, projektor… neuvěřitelných 1700 g!

  • Mobil LG KF510 – 91g

MobilInternet, 3mpx fotoaparát se stabilizátorem a bleskem a MP3 přehrávač v bohatě vybaveném, odolném a stylovém mobilu, který můžete mít v několika barevných variacích.

 

 

 

 

  • Flashdisk Kingston DT Mini Slim – 5g

FlashdikData v pohotovosti na malinkaté flešce o velikosti kancelářské sponky.

 

 

 

 

  • Notebook Toshiba Portégé R600 – 1025 g

NotebookMalý ultralehký notebook se vším, co potřebujete, včetně DVD vypalovačky a webkamerky.

 

 

 

  • Projektor Optoma Pico – 115 g

ProjektorPrezentace kdekoli – miniaturní projektor o velikosti mobilu jednoduše připojíte třeba k telefonu a vykouzlíte na stěně obraz o úhlopříčce až 153 cm

 

 

  • Myš Logitech V220 – 216 g

MyšBezdrátová myš s přijímačem, který se do ní dá při přenášení zasunout – díru do kabelky vám nevyhlodá a na baterie vydrží nejméně 6 měsíců.

 

 

  • Kamerka Toshiba Camileo S10 – 120g

KameraNejlehčí a nejštíhlejší kamerka, se kterou snadno nahrajete HD video nebo pořídíte fotografie

 

 

 

  • Externí harddisk Toshiba StorE steel –120g

Externí hardiskExterní harddisk, který je přímo luxusním doplňkem notebooku, jeho kryt je vyroben z leštěné nerezové oceli v barvě titania, stříbra nebo zlata. Dodává se ve verzi 1,8“ s kapacitou až 160 GB.

 

 

 

  • Paměťové karty Kingston Mobility kit – 8g

Pametove kartyJednoduchý, ale geniální komplet microSD paměťové karty, s adaptéry a malinkou čtečkou, Vám umožní nahrávat a přenášet velmi jednoduše data mezi mobilem, videokamerou, notebookem nebo jakýmkoli jiným počítačem.

 

 

Páté slovo soutěže: lidé

Už jste si někdy nesla celou kancelář v kabelce, kufříku a igelitových taškách?

Reklama