Jak dopadlo naše testování?

Jestli je nějaký spotřebič, o kterém jsem si myslela, že bez něj klidně můžu existovat, ale pak jsem rychle změnila názor, je to právě myčka. Jakmile mi někdy před dvanácti lety vstoupila do života, rychle jsem pochopila, v čem je její síla. Ta původní už je někde na zaslouženém odpočinku, (právem, protože odvedla spoustu práce). S horami špinavého nádobí mi teď pomáhá myčka Gorenje GV661C60.

my1.jpg

A jaké jsou moje zkušenosti?

Jedná se o vestavný model. S montáží si poradil manžel během několika minut. Jako první mě samozřejmě zajímalo uspořádání prostoru. Má dva koše (spodní a horní) a nahoře zásobník pro ukládání příborů. Ten je obzvlášť praktický, je to vlastně třetí koš, ale mělký, příbory pohodlně rozložím po celé ploše tak, aby se nedotýkaly a bezvadně se tak umyjí (na rozdíl od košíku v předchozí myčce, kde rukojeti byly v těsném kontaktu a často na nich zůstávaly nečistoty). Mezi dolním a horním košem je dostatek prostoru, jinými slovy i větší talíře nechávají dostatek místa k tomu, aby se ostříkací rameno mohlo otáčet.

Benefitem spodního koše jsou skládací nosníky, které lze jednoduše stisknutím sklopit, takže místo talířů lze prostor využít třeba pro hrnce a mísy. Dávkovač je dostatečně velký, aby se do něj vešly běžné tablety.

61f00a85eaed0blobid0.jpg

Ovládání je snadné, intuitivní, ovládací panel je nahoře a je tak na něj krásně vidět. Myčka má nejrůznější funkce, například odložený start, samočisticí program, eco program, funkci Speed Wash, která umožňuje zkrácení programů. Za zmínku určitě stojí i tichý chod.

A co mě nadchlo úplně nejvíc? Automatické otevírání dvířek. Prostě když má myčka hotovo, dvířka se sama pootevřou, aby nádobí i vnitřek myčky „mohly dýchat”.

61f00aaf69d67obrazek.png

Cena této myčky je od 11 900 Kč – 13 900 Kč, podle toho, u jakého prodejce si jí objednáte. To mi přijde jako velmi příznivá cena, když zhodnotím kvalitu a výkon. S testovanou myčkou mám opravdu jen pozitivní zkušenost.

my2.jpg

61f00add1128adopo.jpg

Více najdete na webu Heuréka nebo na webu značky Gorenje 

61f00acf14e8bobrazek.png
Naše články: 

Reklama