62e7dbda8478cobrazek.png

Tyčový vysavač Electrolux 800 jsme testovali nejen na plovoucí podlaze a dlažbě. Testerka Klára s ním vysála také stropy a rohová zákoutí, kde se většinou zachycuje prach a malé, skoro neviditelné pavučinky, které ale při běžném uklízení kolikrát raději přehlédnete, protože jsou vysoko. Vysavačem také vysála matrace, křesla a sedačku, zejména spoje polstrování a švy, kde se drží nejvíce nečistot. Vysavač je bezdrátový, což umožňuje vysávat i mimo domácnost. To oceníte, třeba když si potřebujete uklidit auto. 

62e7db3195934obrazek.png

Jak se nám testovaný tyčový vysavač Electrolux 800 líbil? Přečtěte si naši reálnou a pozitivní recenzi:
Vysavač je velmi všestranný a úžasně výkonný. Dobře se drží v ruce a pracuje se s ním opravdu lehce. Oceníte snadnou manipulaci, když potřebujete vyměnit nástavce nebo z tyčového vysavače udělat menší verzi v podobě ruční jednotky. Vše se dá zvládnout velmi snadno, nečekejte žádné složitosti. Oceňujeme velmi funkční hubici PetPro+, která spolehlivě odstraní zvířecí chlupy v domácnosti nebo z interiéru auta. Je také skvělé, že hubice na koberec a tvrdé podlahy mají integrované LED osvětlení, takže ještě lépe vidíte, co zrovna vysává. To se hodí především v tmavých rozích nebo pod nábytkem. Osvětlení je i designovým prvkem, který se vám bude líbit stejně jako nám.

1.jpg

Doba fungování přístroje na jedno nabití je přímo úměrná tomu, na jaký režim s vysavačem vysáváte. Vybrat si můžete z několika režimů - tři podle stupně sání, dále je pak možné využít i režim Auto. Jeho výhodou je, že si výkon sání přizpůsobí povrchu, ať už jde například o tvrdou podlahu nebo koberec. Vysávali jsme na program Auto, který je velmi spolehlivý – podlaha byla dokonale vysátá. Kvalitní sací výkon můžete využít až 35 minut na jedno nabití. My jsme vysávali plochu o rozměru kolem 80 m2 a tato doba na úklid úplně stačila. Vysavač se pak nabíjí v nabíjecí stanicí. 

2.jpg

Při úklidu nás úplně nadchla teleskopická tyč, která se dá podle potřeby vysunout. Oceníte ji, když budete vysávat prach a pavučiny ve výškách, ať už půjde o horní police, vrchní části skříní nebo lustr. Pro tento typ vysávání jsme navíc použili šikovný nástavec s kartáčkem, který usnadní sběr prachu. Díky tomu, že je vysavač velmi výkonný, jsme se zbavili prachu a pavučin velmi rychle.

62e7db20a0800obrazek.png

Co vás bude bavit stejně jako nás, je údržba vysavače. Nabíjecí stanice v koutě nijak nepřekáží, vypadá velmi stylově a nebude narušovat design interiéru. Nádobka na nečistoty a prach má objem 0,4 l. Jakmile se naplní, jednoduše ji můžete vyjmout, vysypat a vyčistit. Je to velká pohoda, během chvíle je opět vysavač připravený na další úklid.

62e7af961424eobrazek.png

6krát* výkonnější

Vysokootáčkový motor poskytuje 6krát* vyšší sací výkon a zajišťuje tak důkladné vysátí.
*Na základě interních testů sacího výkonu ruční jednotky podle IEC 62885-2 ve srovnání s předchozím modelem EER75STM.

Testovaný tyčový vysavač Electrolux 800 si nás získal svou všestranností a tím, kolik s ním uděláte různé práce – vysaje úplně vše, co potřebujete a co se do něj vejde. Díky různým nástavcům vysajete drobné drobečky nebo prach, ale i nečistoty velikosti zrnek štěrku.

Za nás má rozhodně velkou pochvalu a moc se nám líbí.

Více informací najdete ZDE
 
62e7afa9e939fobrazek.png 
 

Reklama