Také se nám někdy povede vyzkoušet spotřebič, o kterém skoro nic nevíme, a to pak máme radost, že se díky testům vždy dozvíme něco nového a zajímavého. Stejně tak to bylo i testem samožehlící skříně.

pa4.jpg
Foto: Klára Křížová

Jak se nám líbila samožehlící skříň Tefal Care For You?

Rozhodně je to dokonalý vynález pro ty, co nemají rádi žehlení nebo potřebují jen občas vyžehlit košili, top, nebo šaty. Testovaná samožehlící skříň Tefal Care For You má kromě narovnání prádla ještě další funkce. Nejenže z prádla odstraní veškeré nerovnosti, ale zároveň silou páry provede i dokonalou dezinfekci, a navíc eliminuje nepříjemné pachy! Dá se tedy využít pro více účelů.

pa2.jpg
Foto: Klára Křížová

My jsme ji při testování použili jak pro vyžehlení košil, triček a bund, tak pro provzdušnění svetrů a čepic a také pro dezinfekci tašek a cestovních kufrů. Vše je jednoduché. Sestavíte skříň (její stěny trochu připomínají rolety nebo harmoniku) a vložíte do ní oblečení, které potřebujete vyžehlit. Vše je velmi snadné. Na prádlo, které potřebujete vyžehlit musíte dát speciální klipsy, které oblečení zatíží a odbourají riziko nerovností. Dovnitř do skříně se na jeden cyklus vejdou až 4 kusy oblečení.

Žehlící, tedy parní program má 3 stupně rozdělené podle času. Program na 10 minut, na 20 a 30 minut. Desetiminutový program je pro lehké a rychlé napaření, 2 dvacetiminutový je optimální pro většinu oděvů a nejdelší, třicetiminutový je určený pouze pro oblečení z obtížně žehlitelných materiálů. Vše přepínáte dálkový ovladačem, jakmile je nastavený cyklus u konce, samožehlící skříň spustí zvukový signál a vy můžete skříň otevřít a oblečený vyndat.

Jak samožehlící skříň funguje se můžete podívat na jednoduché a návodné video:


To, co je super a velmi praktické je využití samožehlící skříně pro dezinfekci různých textilií. Například když máte doma domácího mazlíčka, můžete takto bezpečně a spolehlivě vydezinfikovat pelíšek a deku, na které zvíře rádo leží. Nebo je to velmi pohodlné pro dezinfekci kufrů a rozměrných batohů, které mohou být zdrojem nečistot a bakterií. My jsme tuto funkci využili i pro venkovní deky, které používáme při teplém počasí na terase. Velmi dobré využití mám také pro sušení nebo dezinfekci bot. Tefal Care For You umožňuje tento dezinfekční cyklus, který zabíjí podle výrobce až 99,99 % virů a bakterií* a zároveň zmírňuje pachy. Za 40 minut máte vydezinfikováno, vaše tašky, batohy, prádlo a oblečení se zbaví také nechtěných pachů.

pa3.jpg
Foto: Klára Křížová

Náš tip – další využití samožehlící skříně Tefal Care For You

Dezinfekce šatů a obleků po svatbě či plesové sezóně

Po každé plesové radosti či jiné společenské akci je třeba postarat se o krásné šaty a obleky, v kterých jste protančili večer na parketě. Cesty do čistírny a z čistírny si nyní můžete ušetřit. Stačí po akci vložit šaty do žehlící skříně Tefal Care For You a máte je za pár minut připravené na další sezónu.

pa5.jpg
Foto: Klára Křížová

Dezinfekce látkových či plyšových hraček

Dezinfekce dětských hraček je v testované žehlící skříni jednodušší a šetrnější! S oblibou do nekonečna odhozená hračka z kočárku nebo milovaní umolousaní plyšáci, kteří nesmějí ani na minutu chybět během hry natož, aby se točili v bubnu pračky! Jakékoli plyšové či látkové hračky můžete s klidem v duši vložit do Tefal Care For You, rychle a nepozorovaně se o všechny miláčky postará, třeba když vaše děti budou spát.

Napařovací samožehlička - První řešení péče o oblečení od značky Tefal, které automaticky odstraňuje záhyby a dezinfikuje.

Napařovací samožehlička Tefal Care For You je napařovací skříň, která využívá účinek zcela přírodní páry k odstranění záhybů, dezinfekci a sušení pomocí automatického procesu. Usnadňuje péči o oblečení. Vyžehlete bez žehlení: Stačí vložit až 4 kusy oblečení pro účinné vyrovnání záhybů a zapnout. Vyžehleno máte bez práce za pouhých 10 minut. Tefal Care For You umožňuje i dezinfekční cyklus, který zabíjí až 99,99 % virů a bakterií* a zároveň zmírňuje pachy. Za 40 minut máte vydezinfikováno, vaše prádlo a oblečení se zbaví pachů, třeba po grilování. Tuto dokonalou sadu pro domácí čištění doplňuje funkce spolehlivého sušení.

Naše články: 

sa.jpg
Doporučená cena je 13 999 Kč

dopo.jpg

Více na TEFAL.cz
61efd7bf19bb5obrazek.jpg