Klíčem je kvalitní snídaně, která dodá tělu přesně to, co potřebuje. Připraví nás na náročné úkoly, ať už jsou jakékoli. Jak to máme se snídáním my v redakci?
5e68e8d745ecaobrazek.png

5e68e88cf240eobrazek.pngVeronika Bulánková

Přiznám se, že cereálie moc nesnídám, ale ty od značky Nestlé Fitness se u nás doma moc neohřály. Jsou totiž moc dobré, a to nejen na snídani, ale i jako svačina. Když se zalijí mlékem nebo jogurtem, během chvilky změknou. Oceňuji, že jsou sladké tak akorát. Ochutnala jsem základní variantu a taky tu, ve které jsou navíc čokoládové lupínky. Zachutnaly mi úplně nejvíc, protože všechno s čokoládou mám moc ráda. Vždycky když jsem narazila na čokoládový kousek, bylo to jako za odměnu. Naštěstí to není jako u jiných výrobců, že by s čokoládou šetřili. V Nestlé Fitness je jí přiměřeně.

5e68e89716dbaobrazek.pngMarta Kratochvílová

Fitness cereálie snídám už celé roky, a tak mě jejich testování moc potěšilo. Vždy jsem si kupovala čokoládové, ty jsou za mne úplně nejlepší. Miluju ty kousky, na kterých je čokoláda. Nyní jsem ale poprvé ochutnala i klasické „modré“ balení. I to mi chutnalo. Abych ho trochu ještě oživila, přidala jsem si do něj ještě čerstvé nakrájené ovoce. Pořád ale platí, že mým nejoblíbenějším Fitness je čokoládové. Za mne číslo jedna! Dávám mu přednost i před jakýmikoliv jinými cereáliemi od jiných značek.

5e68e89ed5501obrazek.pngKlára Křížová

V posledních letech dávám přednost cereálním snídaním před těmi „klasickými“, což je chléb, pečivo, sýry, uzeniny. Je ale pravda, že občas neodolám vajíčkům. Cereální snídaně a svačiny jsou pro mne TOP. Cereální lupínky s jogurtem a ovocem – to je nejlepší snídaně. Proto mne bavilo testování značky Nestlé Fitness. Obě varianty, které jsem ochutnala mohu určitě doporučit.

5e68e8a796ddaobrazek.pngKarolína Waberová

Jsem ten typ člověka, který nikdy neví, co snídat. Po probuzení dlouhou dobu ani nemám na nic chuť, a tak vyhledávám jednoduché jídlo. Vůbec jsem netušila, kolik chuti může být v cereáliích! Chutnají mi i po ránu a obzvlášť ty čokoládové Nestlé Fitness. Dávám si do nich bílý jogurt nebo jen mléko a vydržím mít energii až do oběda. Za zmínku stojí i Fitness Plain, které mají jemnější, ale zároveň také skvělou chuť. Já si do nich krájím ještě kousky čokolády.

Naše články:

A jak to máte vy?

Naším tipem je i změna jídelníčku a začít můžeme hned snídaní! Jak vypadá vaše snídaně? A jak by měla vypadat, abyste zvládli každou výzvu?

Ideální snídaně by měla být kombinací polysacharidů, vlákniny, bílkovin, kvalitních tuků, vitaminů a minerálních látek. A zapomínat nesmíme ani na pitný režim. Jen tak dostane náš organismus vše, co ke svému správnému fungování nezbytně potřebuje. Jak by to mělo vypadat v praxi?

Třeba právě takto:

  • Miska mléka, či jiného mléčného produktu, pár lžic snídaňových cereálií, oříšky, ovoce, nebo zelenina a k tomu sklenka vody.

Ale pozor, až budete vybírat zmíněné cereálie, je vhodné preferovat celozrnné, nebo s významným množstvím celozrnných surovin, které mají více vlákniny.

Na složení záleží

Celozrnné obilniny obsahují celé zrno. Na rozdíl od vysoce vymletých zrn z nich nebyla odebrána vnější vrstva, která je bohatá především na vlákninu, vitaminy B a antioxidanty. Jak to poznat? Musí to být uvedeno ve složení.

Například celozrnné snídaňové cereálie Nestlé mají navíc na obale na první pohled viditelný zelený pruh. Toto označení vám skýtá 100% jistotu, že cereálie obsahují celozrnné obiloviny. „Naším závazkem je, aby byly celozrnné cereálie na prvním místě ve složení, tedy aby jich bylo v receptuře nejvíce oproti ostatním složkám receptury,“ vysvětluje tento výrobce snídaňových cereálií pro děti i dospělé.
5e68e7c9a74f2obrazek.pngNáš tip na ideální start dne

Chutné, a přitom nabité skvělými ingrediencemi. Takové jsou Nestlé Fitness, které mají své pevné místo v různorodé a vyvážené stravě. Kromě dalších důležitých ingrediencí obsahují i celozrnný oves nebo vitaminy skupiny B. Stačí do nich nalít mléko, přidat oříšky a oblíbené ovoce, to vše doplnit sklenkou vody a vynikající a vyvážená snídaně je připravená za pár minut.
5e68e8776a853obrazek.png5e68e8162c118obrazek.png

Chcete se dovědět více? Zavítejte na stránky CEREALIE.CZ.


Reklama