Klára K.
5a8aa4f060f3cobrazek.pngTestuji ProVenus DermoCollagen již měsíc, což je přibližně doba, kdy mohu posoudit nějaké změny, působení. Zprvu musím říci, že zima je pro mne obdobím, kdy řeším unavenou pokožku, ve stejném stavu jsou i mé vlasy. Ráda jsem sáhla po ProVenus DermoCollagenu. Užívání je snadné, vždy si dopoledne rozpustím jeden sáček s jemným práškem, který se snadno rozpustí a má příjemnou, pomerančovou chuť. Po měsíci užívání vidím změnu zejména na vlasech. Jsou pěkné, pružné a rychleji rostou. Což je velmi příjemné zjištění. Vypadají, jako by dostaly vitamínovou vzpruhu a rostou, jako kdybych je zalévala. Velmi dobře vypadají i nehty, jsou silnější a také rychleji rostou.  I pleť vypadá lépe a není vysušená. Nejsem nejmladší a mám již plno vrásek. Ty samozřejmě nezmizí, ale pokožka je vypjatější a má zdravou barvu. Myslím, že si čas od času takovouto kúru zaslouží. Určitě ji ještě prodloužím, aspoň na tři měsíce, sáčky nosím v kabelce, abych na ně nezapomněla. ProVenus DermoCollagen mohu doporučit.

Do testování se zapojily i kolegyně Hana R., Jitka T. a Žaneta P. A jak na ně působí DermoCollagen?

Žaneta P.

Do testování jsem se mile ráda připojila z toho důvodu, že je pro mě důležitá výživa pleti. Sice nejsem ve věkové kategorii, kdy by mě trápily vrásky a dle našich rodinných genů mě nejspíš tolik v budoucnu trápit nebudou, ale zato bojuji s hydratací pleti v tomto zimním období. Také mám problémy s unavenými a roztřepenými vlasy. S kolegyněmi Hankou R. a Jitkou T. testujeme DermoCollagen pouhý týden, takže nemůžeme usuzovat, zda to má na nás pozitivní, negativní či neměnný vliv. Určitě vás v brzké době budeme informovat o našich zkušenostech s tímto přípravkem. Co vám ale můžeme již teď říct je to, že to chutná skvěle! 5a8aa563671c6blobid0.pngPomerančová příchuť lahodí našim chuťovým buňkám. :-)

Jaká je novinka ProVenus DermoCollagen?

Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita. DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vlasům a nehtům. Více se dočtete na stránkách ZDE.

Proč vyzkoušet DermoCollagen?

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?
 
5a8aa5633d561blobid1.pngPřípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75% objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné. Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení DermoCollagenu je potvrzeno německými studiemi!
 
65% navýšení collagenu v pokožce
32% redukce očních vrásek
18% navýšení elastinu v pokožce
 
DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte. V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kj. Proto se nemusíte obávat o vaši váhu. Více se dočtete na stránkách ZDE.

5a8aa56309ad9blobid2.png
Náš článek:

Reklama