bel.jpg

Pleť ale i další části těla si zaslouží jen tu nejlepší péči. Tu zajistí výrobky značky Bel, které zprostředkovávají tu nejjemnější péči v podobě hebkých tamponů na odstraňování make-upu nebo starého laku na nehtech.

V rámci redakčního testování jsme vyzkoušely tyto produkty:

  • Bel cosmetic odličovací tampony s mikrovláknem
  • Bel premium vlhké odličovací ubrousky s okurkovým extraktem
  • Bel premium vlhčené odlakovací tampony bez acetonu, s příjemnou vůní citrusů
  • Bel premium vlhčené odličovací tampony s micelární vodou a aloe vera
  • Všechny najdete na této stránce https://www.lekarnahartmann.cz/pece-o-plet-odlicovani

OI000378.jpg

Veronika, redaktorka

Kosmetické odličovací tampony Bel cosmetic pro mě nebyly žádnou novinkou, protože je používám pravidelně. Jsou velmi měkoučké a jemné, takže mi při odličování nepoškrábou pokožku. Navíc dobře sají, takže mi na celý obličej stačí většinou jen dva.

Vlhčené okurkové odličovací ubrousky byly mojí premiérou. I v tomto případě musím vyzdvihnout jejich měkkost. Okurka je na obličeji hodně osvěžující a make-up jde dolů velmi snadno. Tím, že neobsahují alkohol, nedochází ani k nadměrnému vysušování pokožky. Potěšilo mě, že ani silikony nebo minerální oleje nejsou obsaženy.

Pohlazením a skvělou vychytávkou jsou i vlhčené odličovací tampony Bel premium. Jsou v praktické krabičce, která se dá uzavřít, takže zbytečně nevysychají. Už k nim není potřeba žádný přípravek, protože obsahují odličovací tonikum z micelární vody a aloe vera. Na pleti velmi příjemná záležitost, která ji spolehlivě vyčistí, zklidní a taky osvěží. Bezva produkt nejen na cesty.

Práci ušetří i vlčené polštářky určené k odlakování nehtů. Běžně si odlakovač nalévám z lahvičky na tamponky a někdy se mi stává, že neodhadnu množství nebo odlakovač vybryndám a v pokoji to potom nějakou dobu nepříjemně zapáchá. Produkt od Bel premium mi opět ušetřil práci. Lak jde snadno dolů a nehty nejsou vysušené, a ještě krásně voní. 

OI000395.jpg

Karolína, redaktorka

Odličovací tampóny běžně nepoužívám, protože se téměř nelíčím. Když bych ale měla nezaujatě posoudit ty, které jsem si kupovala před lety a výrobky od Bel, musím říct, že jde o tamponky, které tvář opravdu hladí. Nelze jim upřít jemnost, díky které obličej nedřou.

Zhruba 2x za rok použiju pár tamponů na odlakování nehtů. U těch od Bel musím vyzdvihnout, že jsou dostatečně vlhké a dobře odlakují, to znamená, že jich nemusíte na odlíčení jedné ruky použít pět, ale vystačila jsem si s jedním z obou stran.

Jednou za čas také použiju na cestách vlhčené odličovací ubrousky. Třeba když jedeme pod stan a já vím, že budu mít obličej celý špinavý od kouře z ohně a hlíny. Ty od Bel mi vyhovují, jsou dostatečně nasáklé a pleť je po nich příjemně vláčná.

OI000379.jpg

Marta, editorka

Kosmetické odličovací tampony Bel cosmetic používám už spousty let a jsem s nimi spokojená. Jsou měkké a nepouští chloupky, jako některé jiné značky, které mi pak často při odličování očí ulpí na řasách a následně dráždí v oku.

Mám ráda i odličovací ubrousky, ty se hodí zvláště na cestách. Mám tak dva v jednom a nemusím mít odličovací tampónky a k tomu ještě micelární vodu nebo pleťové mléko. Byla jsem spokojena i s těmito Bel premium vlhkými odličovacími ubrousky. Jsou velmi příjemné, jemně voní po okurce a pleť nádherně osvěží. Na odlíčení mi stačí většinou dva, které použiji z obou stran. Podobně praktické a dobré na cesty jsou i odličovací tampony vlhčené micelární vodou s aloe vera. Ovšem ty mi vždy dojdou rychleji než ubrousky. Takže dávám ubrouskům přednost.

A nakonec jsem měla možnost otestovat vlhčené tampony na odlakování. Nehty si teď během home office lakuji méně, ale občas přece. Vlhčené tamponky mi usnadní práci při odstraňování ošuntělého laku, jde s nimi krásně dolů. Navíc dokonale voní.


OI000388.jpg

Více inspirace pro pomocníky na odlíčení najdete na https://www.lekarnahartmann.cz/pece-o-plet-odlicovani
 
sss.gif

Reklama