V redakci jsme měli možnost otestovat novinky Silan Soft & Oils – více na softandoils.silan.cz/cs, které můžete testovat i vy, milé čtenářky. Jak naše testování dopadlo? Přinášíme vám další část redakčního testování!

sil4

Klára Wimmerová:

Ráda se zapojuji do testování pracích prostředků. Co se značek týká, jsem dost konzervativní a kupuji stále stejné výrobky, proto přivítám příležitost vyzkoušet i něco nového.

Aviváž používám zejména na ložní prádlo, občas ji přidám do tzv. jemného prádla, abych ho hezky provoněla. Konkrétně Silanu jsem věrná už velmi dlouho. Novinka Silan Soft & Oils mě nejdříve překvapila hezkým balením – netypickou 750ml lahví a také průzračnými barvami. Z nabízených tří variant nového Silanu Soft & Oils je velmi těžké vybrat tu, která mi voněla nejvíce, protože všechny jsou velmi příjemné a osvěžující, zlatá, modrá i fialová. Mohu vám doporučit všechny, záleží jen na vašich osobních čichových preferencích.

Prádlo bylo po vyprání opravdu krásně provoněné a jemné, zejména ložní prádlo z bavlněného saténu se jakoby „nadechlo“. Těším se, až v novém Silanu postupně vyperu všechny soupravy, které doma mám. J

Klaudie Lišková:

Moje testování novinek Silan proběhlo velmi rychle. Miluju voňavé aviváže, a tyto mne nadchly! Všechny tři vůně jsou krásné, svěží a prádlo po nich nádherně voní, je provoněné, i když je složené ve skříni. Opravdu povedené vůně! Doporučuji!

Naše články:

Jaké novinky jsme testovaly?

Silan

Silan Soft & Oils Gold (zlatá)
Jeho parfém vás uchvátí jemně lechtivou, ale výraznou vůní nejvybranějších citrusových plodů, kterou doplňují kontrastní tóny jablka a hrušky. Plná vůně snoubící melodičnost ušlechtilých květin se oble pojí se smyslnými podtóny dřevin, vzácného pižma a hladivým dotekem uklidňující vanilky. Nechte sebe i své oblečení hýčkat díky novému Silanu Soft & Oils s pečujícími oleji.

Silan Soft & Oils Blue (modrá)
Vůně modré varianty překvapí vaše smysly nespoutanou svěžestí vzácných druhů ovoce mísící se s jemnými podtóny šťavnaté broskve, andělských bílých květů a elegantní růže. Neotřelost této vůně rozehrávají plná, smyslná až troufalá intermezza dřeva, pižma a tajemných tónů. 

Silan Soft & Oils Violet (fialová)
Svěží neposedná kombinace ovocných a citrusových tónů, které protkává něžná pudrová vůně bílých květů, sametové fialky a jiskřivé sladké broskve. Podmanivá vůně zaoblená smyslnými tóny dřevin, těžkými kořenitými tóny živlů a pudrovými podtóny pižma.

Více najdete na softandoils.silan.cz/cs.

Reklama