Jaké jsou naše recenze?

Vendula Kubalíková
5d7f97aaa5797image.png

Ještě štěstí, že jsme s dcerou dostaly na testování nové kakaové mléko GRANKO ve větším množství. První totiž zmizelo rychlostí blesku a druhé bylo vyžádáno do školy na svačinu. A přesně školní svačina mi přijde jako ideální příležitost, kdy ho dítěti dát. Dodá energii do dalších hodin, a když se přidá zelenina a kousek celozrnného pečiva, přijde mi to jako prima svačinka. Oceňuji, že kakaové mléko GRANKO ubralo na cukrech, kterých je podle mě všude víc než dost. Super novinka, kterou občas zpestříme školní stravu nebo přibalíme na výlet.  

Lukáš Kučera
5d7f96fa9941aimage.png

Mám devítiletá dvojčata a často s nimi vyrážíme o víkendu na výlet. Kakaové mléko GRANKO mi přijde jako ideální do batůžku na cesty, tak i jako svačina do školy. Dodá energii, zažene žízeň a zároveň je to dobrota. Je příjemně sladké, i když obsahuje jen 2 % cukru, a navíc je to zdroj vápníku, vitamínu D a dalších minerálů. Skvělé!

Podívejte se na video:

Co jsme v redakci testovali? Náš tip!

5d7f97d5f3c57image.pngOblíbená značka GRANKO v létě přišla s novinkou v podobě Kakaového mléka GRANKO. Studená forma oblíbeného kakaového nápoje obsahuje méně cukru než ostatní kakaové mléčné nápoje na našem trhu. Navíc je obohacené i o často chybějící vitamíny a minerály důležité pro růst a vývoj zejména u dětí. GRANKO je už 40 let nejoblíbenější rozpustné kakao na českém i slovenském trhu se stabilním 90% podílem ve své kategorii.

Kakaové mléko GRANKO je nová studená varianta oblíbeného kakaového nápoje, kterou si můžete zabalit do batohu na cesty, do školy, na tréning na rodinné výlety. Je bez umělých sladidel, aromat a s pouhými 2 % přidaného cukru se stává ideální svačinkou, kdykoli a kdekoli ji budete potřebovat. Dát si ho můžete i jen tak na chuť či vychlazené pro osvěžení v horkých letních měsících. Je ošetřené UHT, proto vydrží i mimo chladničku. Novinka právě přichází na český a slovenský trh a bude k dispozici v řetězcích, tradičních menších i internetových obchodech a na čerpacích stanicích.

Vyrobeno s ohledem na udržitelnost

Krabička nového kakaového nápoje GRANKO byla vytvořena ve dvou designových variantách, které buď osvětlují význam přidaných vitamínů a minerálů, nebo učí, jak lze jednoduše obal i s brčkem recyklovat. Brčko, které je součástí každého balení je 100% recyklovatelné.

„Abychom pomáhali dbát na čistotu prostředí, vybízíme spotřebitele, aby vždy po dopití kakaového mléka brčko zastrčili dovnitř krabičky a vyhodili společně. Tímto způsobem lze z kontejnerů na kartonové obaly materiály třídit a recyklovat,“ doplňuje Eva Rybová.

Pokud jste ho ještě neochutnali, neváhejte! Budete nadšeni. V Čechách ho prodávají řetězce Billa, Penny, Kaufland, Albert a obchody tradičního trhu. Na Slovensku téměř všichni obchodníci kromě Lidlu.

5d80a4afd4ecdobrazek.png

Naše články:

Reklama