Díky testování NOVINKY Clin winndows&glass s vůní citrónu máme redakci připravenou na příchod jara a Velikonoce. Chcete mít také krásná okna bez šmouh, s minimální námahou? A také provoněný celý byt? Pak se určitě nechte inspirovat NONINKOU Clin winndows&glass s vůní citrónu. V redakci jsme nadšeni.

Kristina, redakce

5ab0eef683f97obrazek.jpgNejsem zrovna velký příznivec mytí oken a vždycky mi to přišlo neskutečně pracné a výsledek je vidět pár dní, než je okno zase špinavé. Každopádně s Clinem jsem měla pocit, že stačí opravdu jen pár tahů a okno je čisté. Nestojí to tedy tolik práce, a když je na to ještě vhodný hadříček, i ty naše velký okna v práci jsou hotová raz dva. Navíc oceňuji jemnou vůni, která není tak štiplavá, jako jsem byla zvyklá u jiných prostředků, které jsem dříve vyzkoušela.

Žaneta, obchodní oddělení

5ab0ef244afbbobrazek.jpgJestli jsem něčím posedlá tak uklízením. Uklízecí maniak, doslova a do písmene. Miluji vůni umyté podlahy, čistý vzduch bez prachu, povrch zářivý a lesklý. Používám osvědčené značky čisticích prostředků, nerada v tomto experimentuji. Nicméně jsem byla nespokojena se všemi přípravky na okna a zrcadla. Vždy mi zanechaly na povrchu šmouhy. Jsem ráda, že se mi v práci dostal pod ruku Clin Windows & Glass s vůní citrónu a můžu slavnostně prohlásit, že šmouhy opravdu nezanechává! S Kristi jsme se shodly, že stačí malé množství a velká plocha je dokonale čistá a prozářená. A navíc! Má velmi příjemnou vůni! Chválím.

Klára, obchodní oddělení

5ab2394fa1a48obrazek.jpgClin je moje osvědčená značka a velký pomocník při mytí oken. Nedovedu si bez něj tuto činnost ani představit. Pokaždé, když mám čerstvě umytá okna, odhrnu závěsy i záclony a kochám se výhledem, který nekazí žádné nečistoty a díky Clinu ani šmouhy. :) Naučila jsem s ním pracovat také maminku, která byla zvyklá mýt okna „postaru“ - používala vodu se saponátem a na vyleštění klasickou kůži - jelenici. Okna sice byla dokonalá, ale té práce, co to stálo! Když vyzkoušela Clin, zjistila, že výsledek bude stejný, ale s minimem úsilí. Na Clinu mám ráda také jeho nevtíravou a svěží vůni, dobře se s ním pracuje, láhev se v ruce příjemně drží, pumpička funguje, neucpává se, dávkování je „tak akorát“. Clin Windows & Glass s vůní citrónu mohu doporučit opravdu všem, kdo chtějí mít čistá okna snadno a rychle.

O produktu
Než začnete s mytím, rozmyslete si, zda chcete ztrácet čas s tradičním postupem, kdy mytí saponátem nebo octovou vodou následuje zdlouhavé leštění starými novinami, nebo dokonce použitými silonkami. Snadnější a rychlejší bude chopit se speciálních přípravků, které myjí a leští v jednom jediném kroku.

Nový Clin 2v1 Shine&Protection díky speciálním polymerům ochraňuje především skleněné povrchy a odpuzuje špínu, prach a kapky vody. Mytí oken bude nyní snadné a rychlé a po umytí zůstanou vaše okna déle čistá.

Prostředky na mytí oken Clin 2v1 Shine&Protection jsou dále vybaveny vylepšenými uzávěry. Ty umožňují rychlejší mytí, a to díky vylepšené pistoli, která aplikuje až o 25 % více mycího prostředku než dříve. Stisk uzávěru je o 30 % snazší a díky novému ergonomickému designu lépe padne do ruky. Obsluha nového rozprašovače je snadná a velmi intuitivní. Přesto na samotném uzávěru najdete obrázkový návod k obsluze. Nový Clin je i lehčí - na výrobu nového uzávěru bylo použito o 22 % méně plastu, což za rok znamená úsporu téměř 500 tun plastu.

Na některé domácí práce v současných domácnostech nezbývá čas. Nyní se ale na mytí oken vymluvit nedá, s novým Clinem je velmi snadné a rychlé. A bude vás bavit!

Vybrat si můžete z několika variant:

Lemon s vůní citrusů

Apple s vůní jablek
Vinegar s vůní ovocného octa
Mediterranean Dream s vůní Středozemí
Blue – univerzální přípravek
Anti-fog proti zamlžování
Multi-Shine na čištění až 22 různých povrchů

clinclanek.jpg

Uložit

Uložit