Avanti Frizzante má designové balení v malé plechovce, které se k času festivalů a pikniků náramně hodí. My jsme ho testovali i na procházkách po pražské náplavce nebo na filmovém festivalu v Karlových Varech. Vejde se do kabelky, díky tomu ho můžete mít kdykoliv u sebe! Skvělá je i jeho lehká a svěží chuť s jemným perlením, která v parném létě ihned osvěží, doporučujeme Avanti Frizzante dobře vychladit!

P6280360.jpg

Jak dopadlo naše testování?

Marta

Avanti Frizzante je skvělý drink v malé plechovce, která se snadno přenáší. Já jsem si vzala pár plechovek i do Varů na filmový festival, kde byl skvělým společníkem především během parného víkendu. Po vychlazení v hotelové ledničce byl krásně osvěžující. Také jsem ho dala vyzkoušet přátelům na pikniku. Oblíbený byl tento drink především u žen. Jeho svěží chuť je naprosto perfektní na léto.

Adéla

Já tedy rozhodně nepatřím mezi drinkaře, to spíš mezi pivaře, ale i přesto jsem neodolala a Avanti Frizzante vyzkoušela. Přeci jen, léto k takovým lehkým a chutným drinkům přímo vybízí. Nechala jsem plechovky vychladit v lednici a ozdobila si následně sklenici kostkami ledu a plátkem pomeranče. Vážení, tohle je výjimka, které pravděpodobně do budoucna neodolá ani taková příznivkyně ležáku, jakou jsem já. Svěží chuť a především bublinky utvářejí nezaměnitelnou chuť. Rozhodně doporučuji. Navíc se mi líbí ne příliš vysoký obsah alkoholu, to z Avanti Frizzante dělá ideálního společníka i do teplého počasí.

P6280362.jpg

Klára

Myslím, že Avanti Frizzante je skvělý a osvěžující nápoj pro letní dny a večery. Vejde se spolehlivě do kabelky, kde nezabere tolik místa. Má zajímavou chuť a je jemně perlivé, což ještě podtrhne jeho osvěžující požitek. Na festivaly, dámskou jízdu nebo na jinou párty je dobrým společníkem. Ideálně dobře vychlazený – vyzkoušeno, v kabelce tak rychle nezteplá.
 
Veronika

Avanti Frizzante mě moc příjemně překvapilo, byla to úplná chuť léta na jazyku. Jen se musí dobře vychladit. Potom krásně perlí a je fantasticky osvěžující. Malá plechovka se navíc snadno vejde do kabelky, takže ji můžete mít po ruce při letní procházce.

P6280357.jpg

Do našeho redakčního testování se zapojila i influencerka Adriana z blogu SomethingSometimes

Avanti Frizzante je hit letošního léta. Je to taková moje PPZ (plechovka poslední záchrany). Avanti Frizzante je praktický parťák v plechovce, která obsahuje pěkně dvojčičku lehkého vinného nápoje s jemným perlením a s 8 % alkoholu. Stačí ho mít doma v ledničce a pak jen hodit do kabelky a vyrazit. Ať už na procházku po Náplavce, na cesty, (pokud neřídíte), na fesťák nebo na piknik. A bacha, jestli si myslíte, že jde ryze o holčičí pití, tak... Tak vás můžu ujistit, že mojí drahé polovičce tohle Frizzantéčko taky moc zachutnalo. Znáte Avanti Frizzante? Co na něj říkáte? U nás teda dost obstálo! 

62c2dbb1c87edobrazek.jpg

Více najdete na jejím blogu.

P6280364.jpg

Naše doporučení: Užijte si léto plnými doušky a mějte vždy po ruce praktického parťáka, který je navíc skvělou volbou pro tento sluncem provázený čas! Je jen na vás, kam si ho s sebou vezmete. Na festival, piknik nebo na dámskou jízdu? Jedno je ale jasné, bez Avanti Frizzante se už neobejdete, a to nejen vy, ale ani žádná cool fotka na vašem Instagramu.

Zakoupíte ve vybraných prodejnách za doporučenou maloobchodní cenu 29,90 Kč.

Také jsme psali: Avanti Frizzante jako hit letošního léta

Foto: Marta Kratochvílová