61360ac001419obrazek.png

Sychravé počasí, větší množství lidí v MHD nebo v obchodních centrech, kde začínají nakupovat první vánoční dárky – imunita čelí na podzim více výzvám než kdy dřív. Covid-19 je jen jednou z nich, kromě něj naše zdraví ohrožují i další viry. Jedním z možných prostředků ochrany jsou produkty VIROSTOP.

Ústní a nosní spreje VIROSTOP jsou volně dostupné k lékárnách a představují účinnou ochranu před nákazou různými druhy onemocnění dýchacích cest, mezi které patří i covid-19. Princip je jednoduchý, spreje založené na přírodních složkách vytvoří po nastříkání do hrdla či nosu bariéru, přes kterou se viry nedostanou do organismu. Nejúčinnější obsaženou obrannou složkou je například extrakt z cistu krétského.

V redakci jsme sprej do úst i do nosu otestovaly a tady jsou naše dojmy:

Veronika, redaktorka
Sprej do nosu jsem dostala na testování zrovna ve chvíli, kdy u mě doznívalo nachlazení a na obale jsem si přečetla, že se dá produkt VIROSTOP použít i jako doplňková léčba při rýmě. Takže jsem s jeho používáním hned začala. Sprej je v nose příjemný, má skvělé zvlhčující schopnosti a po použití byl můj nos uvolněnější a lépe se mi dýchalo – obsahuje totiž i mořskou sůl a panthenol. Sice nemohu posoudit, jestli mě skutečně chrání před viry, ale s jeho používáním mám lepší pocit, že dělám něco pro svou imunitu. Doufám, že do konce roku už díky němu nebudu nemocná.

Marta, editorka

VIROSTOP ústní sprej je skvělým pomocníkem v chladnějším období. Kromě toho, že jej lze používat preventivně, také uleví od škrábání v krku. To jsem zkusila, když mě v posledních dnech trochu po ránu vždycky škrábalo v krku. Párkrát jsem použila tento sprej a pak už se tento problém neobjevoval. Chuť výrobku není nic extra, ale to asi u žádného podobného produktu, který je na bázi léčivých rostlin. VIROSTOP obsahuje kombinaci přírodních látek. Pokrývá sliznici ústní dutiny ochranným filmem, a tím brání vniknutí bakterií a virů do organismu.

Michaela, recepční

Fytofontana VIROSTOP ústní sprej se pohodlně a jednoduše aplikuje. Vyhovuje mi jeho přírodní složení. Oceňuji na něm, že se používá nejen při potížích, ale i preventivně. Vytváří na sliznicích ochranný film, a zabraňuje tak pronikání virů a bakterií do organismu. Jediné, co mohu vytknout je ne zrovna příjemná chuť, ale asi i zde platí „nechutná, ale pomáhá“ a to je důležité. Fytofontana VIROSTOP nosní sprej hodnotím také pozitivně, jako u ústního spreje je možné ho používat i preventivně a dlouhodobě. Krásně uvolní nos a dobře se dýchá a chrání před viry a bakteriemi. Po použití trochu pálí, ale nic, co by se nedalo vydržet. Oba výrobky mohu doporučit.

Spreje, které jsou volně dostupné v kamenných i internetových lékárnách, jsou navíc vhodné také pro dlouhodobé užívání již pro děti od 3 let. Jejich přírodní složení zaručuje bezpečnost i při kombinaci s jinými léčivy.

Více informací naleznete na cz.virostop.info
61360adaaba17obrazek.png

Reklama