Milé čtenářky, venku už je příjemné teplo, sluneční paprsky už dokáží hezky zahřát a slibují krásné počasí a my jsme pro vás připravili krásnou testovací akci spojenou s péčí o pokožku.

Pokožka potřebuje hydrataci a regeneraci, a pokud si ji spálíte od sluníčka, také jemnou chladivou a vyživující péči o podrážděná místa. Na tyto stavy je odborníkem značka PANTHENOL omega se svými produkty, které nyní budete moci s námi testovat.

PANTHENOL je odvozené od řeckého pantos, což znamená všudypřítomný. Je to pravda, protože je v každé buňce! PANTHENOL znáte jako vitamin B5 či kyselinu pantotenovou. Když chybí, není to dobré.

PANTHENOL

Proč?

PANTHENOL je specialista na kůži, nehty, vlasy, na péči o pokožku. A jednička v péči po slunění. Ochladí, ošetří, vyživí. V létě i v zimě, a nejen po opalování. Nikdo na PANTHENOL není alergický, každý si může užívat jeho blahodárný vliv. Těšíme se, že vyzkoušíte, jak blahodárně působí. Čím dříve, tím pro vaši pokožku lépe. Více na Více na www.pan-thenol.cz

Máme pro vás připravený balíček s několika přípravky, co budete moci testovat? Hledáme patnáct čtenářek, které tyto balíčky získá.

PANTHENOL omega Tělové mléko s rakytníkem 9%

  • eliminuje zarudnutí pokožky po slunění
  • ochlazuje pokožku
  • hydratuje a regeneruje
  • rychle se vstřebává
  • s exotickým brazilským parfémem

Tělové mléko s rakytníkem, díky vysokému obsahu D-Panthenolu 9% a výtažku z rakytníku, účinně a rychle zregeneruje pokožku vystavenou slunci. Pokožku ochlazuje a eliminuje nepříjemné projevy nadměrného slunění jako je její zarudnutí a pálení. Na pokožce se snadno roztírá a vstřebává. Jeho vůně inspirovaná luxusním parfémem vám okamžitě navodí pocit pohody.

PANTHENOL omega Tělové mléko s aloe vera 9%

  • obsahuje 9% D-panthenolu pro maximální regeneraci
  • ALOE VERA pro extra vysokou hydrataci pokožky
  • příjemná parfemace
  • navíc alantoin a vitamínový komplex
  • bioaktivní ochrana pokožky proti stárnutí

Mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním. Díky obsahu vitamínů A, E, F, tělové mléko příznivě působí proti stárnutí pokožky, napomáhá její rychlé regeneraci a je vhodné pro všechny typy pokožky.

Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Přípravek neobsahuje parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči ani chemické konzervační látky či barviva.

Více na www.pan-thenol.cz

 
Chcete tyto produkty testovat? Zapojte se do soutěže, kterou najdete na této stránce ZDE v rubrice soutěže. Těšíme se na vaše recenze, které zpracujeme do dalšího článku. Do testování se zapojí i redakce a naše spřátelené blogerky.