Testovala jsem jak pěnu, tak tělové mléko hned koncem května a celý červen. Opravdu jsou to spolehliví pomocníci pro citlivou a spálenou pokožku od sluníčka. I když se celkem pravidelně mažu opalovacími přípravky, tak někdy vynechám různá místa nebo se většinou namažu jen ráno a přes den na „domazání“ zapomenu. Takže jak u moře na Džerbě, tak při různých sportovních aktivitách v červnu, a to zejména při jízdě na kole se mi hodily oba přípravky Panthenol Omega.

Zejména mne nadchla PANTHENOL omega Pěna s ledovým efektem 10%, protože přináší okamžitou úlevu a podrážděnou zarudlou pokožku krásně zchladí. Pěna se velmi dobře aplikuje, stačí ji nastříkat na postižené místo. Nedráždí, poraděná kůže ji krásně vstřebá. K hojivému efektu musím říci, že se poraněná kůže velmi rychle dala do pohody. Navíc mne baví, že tyto produkty jsou bez parfemace, parabenů, parafinů a PEG. Tělové mléko jsem použila následně, oba produkty mi pomohly dát spálenou kůži rychle a velmi příjemně do kondice.

Testovala jsem tyto dva skvělé produkty PANTHENOL omega
PANTHENOL omega Pěna s ledovým efektem 10%

 • Přináší úlevu sluncem podrážděné pokožce
 • Příjemně chladí*
 • Účinně zklidňuje a napomáhá regeneraci pokožky po opalování
 • Pro extra chladivý efekt lze uchovávat v ledničce
 • Díky spreji se snadno aplikuje na celé tělo
 • Bez parfemace, parabenů, parafinů a PEG
 • Obsahuje 10% D-Panthenolu pro maximální úlevu a vitamíny A, E a F

Podrážděná pokožka např. po neopatrném opalování nepříjemně pálí. A právě v této chvíli je dobré mít po ruce unikátní Pěna s ledovým efektem 10% PANTHENOL omega! Pro dosažení extra chladivého efektu můžete tento sprej uchovávat v chladničce. Když přijdete po opalování domů, stačí pro něj jednoduše sáhnout do ledničky a své podrážděné pokožce tak dopřejete skutečně extra chladivou regenerační péči.

Sprej s vysokým obsahem D-panthenolu a komplexem vitaminů A, E, F je určen k ošetření pokožky podrážděné slunečním zářením nebo jinak namáhané. Nejenže efektivně podporuje regeneraci pokožky, ale při každé aplikaci také příjemně chladí. Obsahuje 10% D-panthenolu pro maximální úlevu. Snadno se nanáší na citlivá místa. Rychle se vstřebává a nelepí na pokožce. Pěna s ledovým efektem poskytuje citlivé pokožce maximálně šetrnou péči, neboť neobsahuje parafiny, parabeny, PEG a parfémy. Balení je 150 ml.

Sprej se aplikuje v tenké vrstvě dle potřeby několikrát denně. Díky formě spreje se přípravek snadno nanáší na celé tělo. Pro dosažení extra chladivého efektu skladujte sprej před použitím alespoň čtyři hodiny v ledničce.

PANTHENOL omega Tělové mléko s aloe vera 9%

 • Přináší úlevu sluncem podrážděné pokožce
 • Napomáhá regenerovat a hydratovat pokožku po opalování
 • Pomáhá obnovit elasticitu pokožky
 • Obsahuje 9% D-panthenolu pro maximální regeneraci a výtažek z aloe vera

Tělové mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním, napomáhá její rychlé regeneraci a je vhodné pro všechny typy pokožky.

Více na PAN-THENOL.CZ

Naše další články:

Tipy od našich bloggerek:

Reklama