5f7db526f1638obrazek.png
Spojili jsme se se značkou Hisense a připravili testování 4 televizorů a dvou chladniček za příznivou cenu. Testovalo 10 našich testerek z řady čtenářek a my se s vámi podělíme o jejich recenze na jednotlivé produkty.

Testování proběhlo jako obvykle u nás v redakci, v současné době za přísných hygienických opatření. Můžete se těšit, na naše výsledky, které pro vás zpracujeme.

Co jsme testovali?

Televizory

Kompaktní Smart TV Hisense 32A5600F
5f7db35204576obrazek.png
Kompaktní Smart televizor Hisense 32A5600F v černém barevném provedení s DLED podsvícením přinese do vaší domácnosti kvalitní obraz s vysokým kontrastem a s živými realistickými barvami. Má úhlopříčku 80 cm (32”), a tak se dobře uplatní například v dětském pokoji nebo v ložnici. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2, takže pokud jste na něj dosud nestihli přejít, nebo vás přestal bavit set top box a neustálý boj se dvěma ovladači, dráty navíc a někdy i vypadávajícím signálem, můžete problém vyřešit právě tímto dostupným televizorem s HD rozlišením. Tato chytrá TV s integrovanou Wi-Fi a WLAN a s operačním systémem VIDAA 2.5 umožňuje po připojení k internetu zobrazit i jeho obsah: například streamované filmy z placených platforem jako Netflix nebo FilmBox, obsah z YouTube, zajistí přístup do online galerií apod. Přes aplikaci se dá další obsah (například z HBO GO) streamovat do televize z mobilu. Další rozšíření představuje vysílání HbbTV (včetně archivního) ve verzi 2.0.1 po přepnutí pomocí tzv. červeného tlačítka. Doporučená cena je 4 990 Kč.

4K Ultra HD TV Hisense 43A7300F
5f7db385513cdobrazek.png
Realistický obraz, krystalicky čistý zvuk. Vychutnejte si neopakovatelné okamžiky při sledování oblíbených filmů, seriálů a pořadů na chytrém 4K Ultra HD televizoru Hisense 43A7300F s úhlopříčkou 108 cm (43”). Vedle detailního 4K Ultra HD rozlišení zaujme vylepšenou obrazovou technologií HDR 10+ i vícerozměrným zvukem DTS Virtual:X™. Užijte si při sledování svých oblíbených filmů až čtyřikrát více detailů, než u klasické Full HD televize.  A pokud máte rádi sport, stiskem jediného tlačítka se můžete přenést přímo na stadion - unikátní sportovní mód, jednoduše dostupný z ovladače, totiž v okamžiku upraví zobrazení i zvuk tak, abyste si dokonale užili sportovní utkání s neuvěřitelnou mírou detailů a plynulým pohybem. S nejnovější verzí operačního systému VIDAA U4.0 máte i rychlý přístup k stovkám hodin zábavy a oblíbeným aplikacím, jako jsou Netflix, YouTube, Facebook Watch nebo Televize Seznam včetně interaktivního vysílání HbbTV ve verzi 2.0.2.. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2. Doporučená cena je 8 990 Kč.

4K Ultra HD TV Hisense A7500F
5f7db3cf75586obrazek.png

Kvůli dokonalému obrazu už nyní nemusíte chodit do kina. Chytrý 4k Ultra HD televizor Hisense A7500F totiž přinese kino k vám domů. Tento televizor s úhlopříčkou 127 cm (50“) disponuje nejpokročilejší technologii Dolby Vision HDR,  inspirovanou technologii používanou v kině, a tak nabízí živý, realistický obraz až se 40krát jasnějším světlem a až 10krát hlubší černou barvou. Zaručuje proto intenzívní zážitky při sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a pořadů a až čtyřikrát více detailů, než klasický Full HD televizor. A díky zabudované funkci DTS Virtual: X™ nabízí požitek z pohlcujícího zvuku bez potřeby výškových reproduktorů. Poslechněte si zprávy bez námahy nebo si vychutnejte dojemný dialog filmu. Televizor rozpoznává a odděluje dialog od pozadí, aby byl dobře srozumitelný. A vnímání basů vás vtáhne do centra představení. Pokud máte rádi sport, stiskem jediného tlačítka se můžete přenést přímo na stadion - unikátní sportovní mód, jednoduše dostupný z ovladače, totiž v okamžiku upraví zobrazení i zvuk tak, abyste si dokonale užili sportovní utkání s neuvěřitelnou mírou detailů a plynulým pohybem. S vylepšenou verzí intuitivního a rychlého operačního systému VIDAA U4.0 máte ještě rychlejší přístup k stovkám hodin zábavy a oblíbeným aplikacím, jako jsou Netflix, YouTube, FilmBox nebo Televize Seznam včetně interaktivního vysílání HbbTV ve verzi 2.0.2. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2. Doporučená cena je 12 990 Kč.

4K Ultra HD ULED TV Hisense 55U7QF
5f7db3ffad46fobrazek.png

Novinka roku 2020, designový 4K Ultra HD televizor Hisense 65U7Q  s úhlopříčkou  139 cm (55“) se může pochlubit špičkovými technologiemi i elegantním designem za skvělou cenu. Je skvělou volbou do pokoje náročného diváka. Tato chytrá TV používá jako první ve své třídě přímé podsvícené celé ULED obrazovky a technologii Local Dimming se 72 nezávislými stmívacími zónami, tzv. FALD (Full Array Local Dimming). Díky těmto technologiím a přidané vrstvě kvantových teček (Quantum Dot), teda QLED, dokáže věrně zobrazit nejširší škálu barev, hlubokou černou a bílé světlo o vysoké čistotě - a to až po samé okraje obrazovky televizoru. Vysoké 4K rozlišení  vám pomůže objevit detaily, o kterých jste neměli ani ponětí.

Díky svým parametrům, chytrým funkcím a rychlému operačnímu systému VIDAA U4.0  nabídne intenzívní zážitky při hraní her, sledování sportovních přenosů i přehrávání vlastního nebo sdíleného obsahu. Podporuje také špičkové obrazové a zvukové technologie Dolby Vision i Dolby Atmos, inspirované těmi v kinech. Nabízí samozřejmě podporu pro řadu streamovaných služeb, včetně YouTube, Netflix a Amazon Prime. Umožňuje využívat i velké množství předinstalovaných aplikací včetně českých (VOYO, Filmbox Live, Lepší.TV, SLEDOVÁNÍ TV, Televize Seznam ad.). Nově má i aplikaci Facebook Live a jako jediná u nás na trhu i aplikaci uefa.tv pro fotbalové fanoušky.

Tato novinka má i další lákadlo, a tím je herní režim. Televizor se v tu chvíli promění v obří herní displej s velmi krátkou dobou odezvy. Krátké zpoždění mezi vstupem a reakcemi na obrazovce je mimořádně důležité pro rychle pro závodní, sportovní nebo sportovní hry. To vám dává šanci provést dobře načasovaný tah a dosáhnout vítězství. TV navíc také dobře vypadá – obrazovka s minimalistickým rámečkem je posazena na kovovém centrálním stojanu, který poskytuje solidní oporu a umožňuje skrýt kabely. TV jde samozřejmě instalovat i na stěnu. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2. Doporučená cena je 17 990 Kč.

Chladničky

Hisense RB 434N4BC2
5f7db44d70526obrazek.png
Kombinovaná chladnička Hisense o výšce 200 cm s mrazákem dole zaujme elegantním nerezovým provedením i velkou skladovací kapacitou. Chladnička má vnitřní objem 243 l, mraznička nabízí čistý skladovací objem 110 l. Hodí se tak i pro větší rodiny. O kvalitu uložených potravin se stará systém prostorového chlazení Multi AirFlow. Beznámrazová technologie No Frost znamená, že je pracné odmrazování minulostí.  Chladnička s praktickým vnitřním vybavením skrývá extra velkou zásuvku na zeleninu a ovoce a také nulovou zónu FreshZone pro maso a lahůdky. Mraznička disponuje extra velkou zásuvkou SpaceBox na objemné potraviny, například velkou drůbež, Má také funkci FastFreeze pro rychlé a šetrné zamrazení uložených zásob. Chladnička má zcela plochou zadní stranu, a proto jde umístit až na doraz ke zdi a ani z boku nepotřebuje žádné volné místo. Jde proto zasunout velmi esteticky do kuchyňské linky. Řadí se do úsporné energetické třídy A++. Takže ani nezatíží váš rozpočet. Doporučená cena je 15 990 Kč.

Hisense RS 694N4TC2
5f7db4a7be074obrazek.png
Luxusní dvoudveřová americká chladnička Hisense RS 694N4TC2 z nerezu vás nadchne atraktivním designem se zapuštěnými madly, dávkovačem ledu a tříště a digitálním displejem ve dvířkách. Má velkorysý vnitřní objem 535 l, takže uchová i opravdu velké množství potravin pro početnou rodinu. O kvalitu uložených potravin se stará systém prostorového chlazení Multi AirFlow, který udržuje ideální teplotu a vlhkost v jednotlivých částech chladničky i mrazničky, aby potraviny i uložené pokrmy zůstaly v perfektní kondici. Má i funkci Super Cool pro rovnoměrné a rychlé zchlazení potravin a funkci Super Freeze pro rychlé zmrazení potravin. Skvělý je dávkovač vody nebo ledu s dostatečně velkým 4,5l zásobníkem, takže váš domácí bar nebude nutné připojovat na vodovodní řad. Invertorový kompresor s desetiletou zárukou je nejen úsporný, ale i tichý, a proto vás chladnička s hlučností 42 dB rozhodně nebude rušit. Odmrazování chladničky vás navždy zbaví technologie No Frost, příjemné jsou i funkce rychlého zachlazení nebo zamrazení potravin, či alarm, který vás upozorní na otevřené dveře. Špičková chladnička je vybavena dotykovým ovládáním i úsporným prázdninovým módem. Užitečná je i dětská pojistka. Úsporná, ve všech ohledech moderní chladnička ve třídě A++ je vybavená tichým invertorovým kompresorem se zárukou 10 let. Doporučená cena je 25 990 Kč.

5f7dc418929b0obrazek.png
Naše články:

Testujeme spotřebiče MORA: Jaké jsou nové trouby, indukční desky a myčky

Testujeme troubu, myčku a pračku Gorenje. Jaké je naše hodnocení?

Testujeme chladničky Gorenje: jaké jsou naše recenze?

Hóóódně potravin? Do americké chladničky s nimi! Na trhu jsou i kompaktní modely vhodné do byt

Rolovací TV, zvuk přímo z obrazovky a dva miliony stmívacích zón!
 
 

Reklama