Spojili jsme se se značkou Hisense a připravili testování 4 televizorů a dvou chladniček za příznivou cenu. Testovalo 10 našich testerek z řady čtenářek a my se s vámi podělíme o jejich recenze na jednotlivé produkty.

Testování proběhlo jako obvykle u nás v redakci, v současné době za přísných hygienických opatření. Můžete se těšit, na naše výsledky, které pro vás zpracujeme.

Co jsme testovali?

Televizory

Kompaktní Smart TV Hisense 32A5600F
Kompaktní Smart televizor Hisense 32A5600F v černém barevném provedení s DLED podsvícením přinese do vaší domácnosti kvalitní obraz s vysokým kontrastem a s živými realistickými barvami. Má úhlopříčku 80 cm (32”), a tak se dobře uplatní například v dětském pokoji nebo v ložnici. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2, takže pokud jste na něj dosud nestihli přejít, nebo vás přestal bavit set top box a neustálý boj se dvěma ovladači, dráty navíc a někdy i vypadávajícím signálem, můžete problém vyřešit právě tímto dostupným televizorem s HD rozlišením. Tato chytrá TV s integrovanou Wi-Fi a WLAN a s operačním systémem VIDAA 2.5 umožňuje po připojení k internetu zobrazit i jeho obsah: například streamované filmy z placených platforem jako Netflix nebo FilmBox, obsah z YouTube, zajistí přístup do online galerií apod. Přes aplikaci se dá další obsah (například z HBO GO) streamovat do televize z mobilu. Další rozšíření představuje vysílání HbbTV (včetně archivního) ve verzi 2.0.1 po přepnutí pomocí tzv. červeného tlačítka. Doporučená cena je 4 990 Kč.

4K Ultra HD TV Hisense 43A7300F
Realistický obraz, krystalicky čistý zvuk. Vychutnejte si neopakovatelné okamžiky při sledování oblíbených filmů, seriálů a pořadů na chytrém 4K Ultra HD televizoru Hisense 43A7300F s úhlopříčkou 108 cm (43”). Vedle detailního 4K Ultra HD rozlišení zaujme vylepšenou obrazovou technologií HDR 10+ i vícerozměrným zvukem DTS Virtual:X™. Užijte si při sledování svých oblíbených filmů až čtyřikrát více detailů, než u klasické Full HD televize.  A pokud máte rádi sport, stiskem jediného tlačítka se můžete přenést přímo na stadion - unikátní sportovní mód, jednoduše dostupný z ovladače, totiž v okamžiku upraví zobrazení i zvuk tak, abyste si dokonale užili sportovní utkání s neuvěřitelnou mírou detailů a plynulým pohybem. S nejnovější verzí operačního systému VIDAA U4.0 máte i rychlý přístup k stovkám hodin zábavy a oblíbeným aplikacím, jako jsou Netflix, YouTube, Facebook Watch nebo Televize Seznam včetně interaktivního vysílání HbbTV ve verzi 2.0.2.. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2. Doporučená cena je 8 990 Kč.

4K Ultra HD TV Hisense A7500F

Kvůli dokonalému obrazu už nyní nemusíte chodit do kina. Chytrý 4k Ultra HD televizor Hisense A7500F totiž přinese kino k vám domů. Tento televizor s úhlopříčkou 127 cm (50“) disponuje nejpokročilejší technologii Dolby Vision HDR,  inspirovanou technologii používanou v kině, a tak nabízí živý, realistický obraz až se 40krát jasnějším světlem a až 10krát hlubší černou barvou. Zaručuje proto intenzívní zážitky při sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a pořadů a až čtyřikrát více detailů, než klasický Full HD televizor. A díky zabudované funkci DTS Virtual: X™ nabízí požitek z pohlcujícího zvuku bez potřeby výškových reproduktorů. Poslechněte si zprávy bez námahy nebo si vychutnejte dojemný dialog filmu. Televizor rozpoznává a odděluje dialog od pozadí, aby byl dobře srozumitelný. A vnímání basů vás vtáhne do centra představení. Pokud máte rádi sport, stiskem jediného tlačítka se můžete přenést přímo na stadion - unikátní sportovní mód, jednoduše dostupný z ovladače, totiž v okamžiku upraví zobrazení i zvuk tak, abyste si dokonale užili sportovní utkání s neuvěřitelnou mírou detailů a plynulým pohybem. S vylepšenou verzí intuitivního a rychlého operačního systému VIDAA U4.0 máte ještě rychlejší přístup k stovkám hodin zábavy a oblíbeným aplikacím, jako jsou Netflix, YouTube, FilmBox nebo Televize Seznam včetně interaktivního vysílání HbbTV ve verzi 2.0.2. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2. Doporučená cena je 12 990 Kč.

4K Ultra HD ULED TV Hisense 55U7QF

Novinka roku 2020, designový 4K Ultra HD televizor Hisense 65U7Q  s úhlopříčkou  139 cm (55“) se může pochlubit špičkovými technologiemi i elegantním designem za skvělou cenu. Je skvělou volbou do pokoje náročného diváka. Tato chytrá TV používá jako první ve své třídě přímé podsvícené celé ULED obrazovky a technologii Local Dimming se 72 nezávislými stmívacími zónami, tzv. FALD (Full Array Local Dimming). Díky těmto technologiím a přidané vrstvě kvantových teček (Quantum Dot), teda QLED, dokáže věrně zobrazit nejširší škálu barev, hlubokou černou a bílé světlo o vysoké čistotě - a to až po samé okraje obrazovky televizoru. Vysoké 4K rozlišení  vám pomůže objevit detaily, o kterých jste neměli ani ponětí.

Díky svým parametrům, chytrým funkcím a rychlému operačnímu systému VIDAA U4.0  nabídne intenzívní zážitky při hraní her, sledování sportovních přenosů i přehrávání vlastního nebo sdíleného obsahu. Podporuje také špičkové obrazové a zvukové technologie Dolby Vision i Dolby Atmos, inspirované těmi v kinech. Nabízí samozřejmě podporu pro řadu streamovaných služeb, včetně YouTube, Netflix a Amazon Prime. Umožňuje využívat i velké množství předinstalovaných aplikací včetně českých (VOYO, Filmbox Live, Lepší.TV, SLEDOVÁNÍ TV, Televize Seznam ad.). Nově má i aplikaci Facebook Live a jako jediná u nás na trhu i aplikaci uefa.tv pro fotbalové fanoušky.

Tato novinka má i další lákadlo, a tím je herní režim. Televizor se v tu chvíli promění v obří herní displej s velmi krátkou dobou odezvy. Krátké zpoždění mezi vstupem a reakcemi na obrazovce je mimořádně důležité pro rychle pro závodní, sportovní nebo sportovní hry. To vám dává šanci provést dobře načasovaný tah a dosáhnout vítězství. TV navíc také dobře vypadá – obrazovka s minimalistickým rámečkem je posazena na kovovém centrálním stojanu, který poskytuje solidní oporu a umožňuje skrýt kabely. TV jde samozřejmě instalovat i na stěnu. Podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2. Doporučená cena je 17 990 Kč.

Chladničky

Hisense RB 434N4BC2

Kombinovaná chladnička Hisense o výšce 200 cm s mrazákem dole zaujme elegantním nerezovým provedením i velkou skladovací kapacitou. Chladnička má vnitřní objem 243 l, mraznička nabízí čistý skladovací objem 110 l. Hodí se tak i pro větší rodiny. O kvalitu uložených potravin se stará systém prostorového chlazení Multi AirFlow. Beznámrazová technologie No Frost znamená, že je pracné odmrazování minulostí.  Chladnička s praktickým vnitřním vybavením skrývá extra velkou zásuvku na zeleninu a ovoce a také nulovou zónu FreshZone pro maso a lahůdky. Mraznička disponuje extra velkou zásuvkou SpaceBox na objemné potraviny, například velkou drůbež, Má také funkci FastFreeze pro rychlé a šetrné zamrazení uložených zásob. Chladnička má zcela plochou zadní stranu, a proto jde umístit až na doraz ke zdi a ani z boku nepotřebuje žádné volné místo. Jde proto zasunout velmi esteticky do kuchyňské linky. Řadí se do úsporné energetické třídy A++. Takže ani nezatíží váš rozpočet. Doporučená cena je 15 990 Kč.

Hisense RS 694N4TC2
Luxusní dvoudveřová americká chladnička Hisense RS 694N4TC2 z nerezu vás nadchne atraktivním designem se zapuštěnými madly, dávkovačem ledu a tříště a digitálním displejem ve dvířkách. Má velkorysý vnitřní objem 535 l, takže uchová i opravdu velké množství potravin pro početnou rodinu. O kvalitu uložených potravin se stará systém prostorového chlazení Multi AirFlow, který udržuje ideální teplotu a vlhkost v jednotlivých částech chladničky i mrazničky, aby potraviny i uložené pokrmy zůstaly v perfektní kondici. Má i funkci Super Cool pro rovnoměrné a rychlé zchlazení potravin a funkci Super Freeze pro rychlé zmrazení potravin. Skvělý je dávkovač vody nebo ledu s dostatečně velkým 4,5l zásobníkem, takže váš domácí bar nebude nutné připojovat na vodovodní řad. Invertorový kompresor s desetiletou zárukou je nejen úsporný, ale i tichý, a proto vás chladnička s hlučností 42 dB rozhodně nebude rušit. Odmrazování chladničky vás navždy zbaví technologie No Frost, příjemné jsou i funkce rychlého zachlazení nebo zamrazení potravin, či alarm, který vás upozorní na otevřené dveře. Špičková chladnička je vybavena dotykovým ovládáním i úsporným prázdninovým módem. Užitečná je i dětská pojistka. Úsporná, ve všech ohledech moderní chladnička ve třídě A++ je vybavená tichým invertorovým kompresorem se zárukou 10 let. Doporučená cena je 25 990 Kč.


Naše články:

Testujeme spotřebiče MORA: Jaké jsou nové trouby, indukční desky a myčky

Testujeme troubu, myčku a pračku Gorenje. Jaké je naše hodnocení?

Testujeme chladničky Gorenje: jaké jsou naše recenze?

Hóóódně potravin? Do americké chladničky s nimi! Na trhu jsou i kompaktní modely vhodné do byt

Rolovací TV, zvuk přímo z obrazovky a dva miliony stmívacích zón!
 
 

Reklama