Navíc tato varianta grilu nabízí grilování celoroční – je jedno, zda ho zapnete v létě nebo na podzim. Oblíbenou zábavu s přáteli si můžete vychutnat po celý rok v pohodlí domova.

Nový typ inteligentního Optigrillu od TEFAL jsme měli možnost testovat při několika příležitostech. Jak na kulinářské akci se čtenářkami a bloggerkami, tak přímo v redakci při ochutnávce produktů na gril od velkých hypermarketů.

Shrnutí testování

Inteligentní Optigrill je skvělý pro grilování mnoha druhů potravin. Zeleninu, maso, ryby, sýry nebo pečivo tento kompaktní gril perfektně ugriluje. A to vše díky unikátnímu senzorickému měření grilovaných surovin. Na stupně propečení upozorní zvukovým signálem. Nemusíte se tedy bát, že propečení propásnete.
5ef9f082437a2obrazek.png
Povrch je nepřilnavý, takže se neobávejte, že se maso nebo jiná potravina bude přichytávat a nepůjde otočit. Díky tomu se také dobře umývá. Rozměr pečící plochy umožňuje grilovat najednou až 5 porcí.
5ef9f2286e78eobrazek.png
Novinka TEFAL Optigrill Elite GC750, kterou jsme testovali je velmi praktická. Nabízí celkem 12 automatických programů, které usnadní grilování masa, zeleniny nebo mořských plodů. Stačí zvolit jeden z programů – na výběr je program lilek, paprika, rajče, brambory, plody moře, ryby, slanina, steak, burger, kuře, klobásy nebo panini.
5ef9f09f1a6beobrazek.png
Samozřejmě pokud si chcete ugrilovat pochoutku dle svého uvážení – využijete mód manuálního nastavení. Přehledný barevný displej vám přesně ukáže, v jaké fázi grilování momentálně je, případně kolik času ještě zbývá. Automatickým měřením a nastavením teploty dokonale připraví steak propečený rare, medium či well-done. Co nás bavilo – jestli máte rádi křupavý povrch grilovaných jídel, stačí zapnout funkci prudkého opékání.
5ef9f1c7ae424obrazek.png
S grilem TEFAL Optigrill Elite GC750 jsme byli spokojení. Pokud hledáte kontaktní gril, inspirujte se naší dobrou zkušeností.
5ef9f0578745bobrazek.png
Doporučená cena pro Tefal Optigrill Elite GC750 je 8 499 Kč.
5ef9f1f71c0e5obrazek.png

Reklama