Máte doma malé dítě? Máme pro vás krásnou akci spojenou s testováním! Pojďte s námi testovat produkt Sunárek kašička s cereáliemi, získejte balíček, ve kterém najdete 5 různých druhů. Těšíme se na vaše recenze, které následně vydáme v dalším článku.

gh

Dětské příkrmy ve skleničkách znali už naši rodiče, svačiny v praktických kapsičkách ale zažily boom až relativně nedávno. První vlaštovky v podobě ovocných přesnídávek se objevily v roce 2014, tehdy se představily kapsičky Sunárek Do Ručičky v prémiové kvalitě ze 100 % ovoce. V loňském roce doplnily řadu Do Ručičky svačinky s jogurtovou příchutí a tvarohem a na konci letošního května se na pultech obchodů objevila další novinka – Sunárek kašička s cereáliemi.

Sunárek kašička s cereáliemi je vhodnou alternativou k obědu či večeři jak v pohodlí domova, tak – díky praktickému obalu a bezpečnostnímu uzávěru – především na cestách. Kaše se může stát ideálním společníkem na letní výpravy za dobrodružstvím nejen po Čechách, ale především do zahraničí, kde je často náročné zajistit dítěti stravu bez hygienických rizik.

Vzhledem ke svému složení je kaše vhodná již pro děti od ukončeného 6. měsíce věku a je prvním produktem svého druhu v segmentu dětských kaší. Sunárek kašičky s cereáliemi obsahují vybrané ovoce a cereálie a navíc jsou obohaceny vápníkem, železem a zinkem, naopak neobsahuje přidaný cukr*, umělá barviva** ani konzervační látky**.

Také samotné balení je praktické hned z několika důvodů. Kapsička je lehčí a skladnější než klasické skleničky a navíc ji snadno udrží i malé dětské ručky. Děti si tak mohou na kaši pochutnat snadno a rychle samy, bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost.

Sunárek kašička s cereáliemi je v prodeji od konce května v pěti příchutích: banán – jahoda, jablko – broskev, hruška – meruňka, jablko – borůvka a mix ovoce.

Hledáme osm maminek pro testování

Máte doma malé dítě? Máme pro vás krásnou akci spojenou s testováním! Pojďte s námi testovat produkt Sunárek kašička s cereáliemi, získejte balíček, ve kterém najdete 5 různých druhů (Sunárek kašička s cereáliemi v pěti příchutích: banán – jahoda, jablko – broskev, hruška –  meruňka, jablko –  borůvka a mix ovoce). Těšíme se na vaše recenze, které následně vydáme v dalším článku. Soutěž, do které se můžete zapojit a balíček získat najdete v rubrice soutěže.

Více se dozvíte ZDE.

Reklama