Baví mne testovat výrobky spojené s fotkami. Foťáky, pro které mám slabost, ale zároveň i zařízení, kam se buď fotky ukládají nebo umí fotky jednoduše vytisknout. Proto jsem měla radost, když se mi do ruky dostala zajímavá stylová tiskárna Zoemini od Canonu.

Tiskárnu musíte uvést do provozu – nabít ji a spárovat ji se svým telefonem nebo tabletem. Já jsem použila mobilní telefon. Stáhla jsem si aplikaci Canon Mini Print, kterou jsem našla v nabídce App Store jako bezplatnou. Pak jsem jen zkontrolovala propojení a začala jsem s aplikací pracovat. Je to velmi snadné – vyberete si fotku z telefonu a můžete si ji v aplikaci ještě různě upravovat a přidávat si do ní různé kreativní „kravinky“, které mě baví. Pozadí, text, různé nálepky, smajlíky.. Fotky si můžete před tiskem upravit pomocí filtrů, orámování a efektů. Prostě si ze své fotky uděláte jednoduše malé zábavné dílo a můžete si ho hned vytisknout. Ať jste v práci, na párty, na dovolené nebo někde s přáteli, můžete hned na místě vytisknou libovolný počet snímků a těšit se z nich. Velikost snímku je 2x3 palce.

Doporučuji mít u sebe zásobu fotopapírů, pokud dojdou, je jednoduché tiskárnu otevřít a vsunou další várku. Papír ZINK, který je do této tiskárny potřeba, je pokrytý vrstvami mikroskopických krystalů, reagujících na zahřání a vytvářejí zcela bez inkoustu fotografii, která je odolná vůči rozmazání, roztržení a vodě.

To mi přijde jako bezva věc a myslím, že tiskárnu Zoemini od Canonu oceníte i vy a že vás bude bavit stejně jako mne. Tiskárna je navíc malá a lehká, takže vám nezatíží kapsu nebo kabelku. Jen bych ji dobře nabila – nikdy nevíte, kdy vás napadne ji použít! Z fotek, které vytvoříte tak můžete mít osobní památku nebo hezký dárek.

Musím říci, že jsem si s tiskárnou doma opravdu vyhrála. Vytiskla jsem si několik snímků, bavila jsem se vytvářením rámečků, zkoušela jsem filtry a různé úpravy. Potěšilo mne, jak je pak taková malá fotka roztomilá. Určitě budu tiskárnu používat pravidelně. Těším se, že si ji vezmu na setkání s kamarádkami a hned na večírku si vytiskneme společné selfie. Stylovou tiskárnu Zoemini od Canonu můžu doporučit.

Canon Zoemini

Tato stylová, tenká a lehká tiskárna kapesní velikosti představuje dokonalé příslušenství k vašemu mobilnímu zařízení, ať už jdete kamkoli!

Využijte možností filtrů, úprav a tisku snímků z mobilního zařízení

Tiskárna Canon Zoemini, která se dokonale vejde do kapsy, je tím pravým příslušenstvím pro vaše mobilní zařízení. Pořiďte fotografii, použijte vintage filtr, přidejte efekty rozšířené reality a okamžitě získejte samolepicí výtisky, které stačí jen sloupnout a dodat s nimi svým věcem osobní rozměr. Tiskněte stylové snímky o rozměrech 2 × 3 palce, které jsou odolné proti rozmazání, roztržení a vodě, díky čemuž jsou ideální pro sdílení nebo jako osobní památky.

Aplikace Canon Mini Print

Tiskárnu Canon Zoemini připojte ke svému mobilnímu telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Canon Mini Print, kterou lze bezplatně stáhnout z obchodů App Store a Google Play*. Pořiďte vlastní snímky nebo je stahujte přímo ze služeb Facebook, Instagram, Fotky Google, Dropbox nebo iCloud. Poté můžete přidat filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobit obrázek.

Více informací naleznete zde.

Reklama