Spojili jsme se se značkou MORA a připravili testování 5 zajímavých spotřebičů za příznivou cenu. Testovat bude 10 našich testerek z řady čtenářek a my se s vámi podělíme o jejich recenze na jednotlivé produkty. Jsme rádi, že po delší době zase budeme moci testovat domácí pomocníky!
mos.jpg
Testování proběhne jako obvykle u nás v redakci, v současné době za přísných hygienických opatření. Můžete se těšit, na naše výsledky.

Co nyní testujeme?

Varná deska Mora VDIT 65 FF
te1.jpgIndukční sklokeramická deska MORA VDIT 65 FF disponuje čtyřmi indukčními zónami, jejichž výkon můžete ještě zvýšit díky funkci SuperBoost. Zkrátíte tak čas potřebný k ohřevu - třeba když spěcháte, a chcete přivést k varu větší množství vody na těstoviny. S funkcí Timer nastavíte časovač vaření až na 99 minut a varná deska se po uplynutí nastavené doby automaticky vypne. Dětská pojistka zase zabrání nežádoucímu zapnutí spotřebiče. Díky funkci omezení výkonu PowerConnection lze snížit maximální příkon na 230V, takže desku můžete napojit i na 16A jistič (230 V/16 A; 400 V/32 A). Doporučená cena elegantní bezrámečkové desky se zkosenou přední fazetou, která dokonale splyne s pracovní deskou a snadno se čistí, je 5 990 Kč.
https://varne-desky.heureka.cz/mora-vdit65ff/
https://varne-dosky.heureka.sk/mora-vdit65ff/

Vestavná chladnička MORA VCN 1821
te2.jpgKombinovaná vestavná chladnička MORA VCN 1821 s elektronickým ovládáním je vybavená pokročilou beznámrazovou technologií NoFrost se dvěma nezávislými okruhy, takže odteď už můžete zapomenout na  neoblíbené ruční odmrazování. Spotřebič disponuje do detailu promyšleným vnitřním uspořádáním. V chladicí části o objemu 180 l najdete praktickou velkou zásuvku VitaBox s kontrolou vlhkosti HumidityControl. Zásuvka poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny, které tak zůstanou svěží, plné vitaminů a živin. Své místo mají ve speciálním držáku i lahve či vajíčka. Multivariabilní skleněné police o nosnosti až 20 kg jednoduše výškově nastavíte podle potřeby. Mraznička o objemu 68 l má tři zásuvky: horní a střední zásuvka slouží pro mrazení běžných potravin a do dolní velké zásuvky MaxiBox o objemu 38 l pohodlně vložíte třeba i husu. Pokud dojde k náhlému výpadku proudu, chladnička dokáže udržet nastavenou teplotu až 8 hodin a tím udrží potraviny v perfektním stavu. Užitečná je také funkce SuperCool pro rychlé zchlazení třeba po vložení nákupu nebo úsporný režim EcoMode. Chladnička má možnost jednoduché oboustranné záměny závěsů dveří chladničky, aby se otevírání flexibilně přizpůsobilo prostoru a umístění ve vaší kuchyňské lince. Doporučená cena je 14 990 Kč.
https://lednice.heureka.cz/mora-vc-1821/
https://lednice.heureka.sk/mora-vc-1821/

Vestavná myčka MORA IM 655
te3.jpgVestavná plně integrovaná myčka Mora IM 655 s pěti praktickými programy, čtyřmi mycími teplotami a mnoha pokročilými funkcemi je vhodná i do větších rodin. Do dvou košů totiž pohodlně umístíte až 13 jídelních sad najednou, které bezchybně umyje a usuší už s 9,9 l vody. Ovládací panel je skrytý a je osazený tlačítkovým ovládáním s displejem. Mezi praktickými funkcemi stojí za zmínku například funkce RychléMytí, která umožňuje zkrátit délku vybraných programů – třeba už tak rychlý hodinový program na rekordní čtvrthodinu.  Skvělá je i funkce ExtraSušení, která po aktivaci během posledního oplachování zvýší teplotu, aby se tak i problematické plastové nádobí pořádně vysušilo. Efektivní funkce ExtraHygiena napodobuje proces sterilizace a je ideální pro rodiny s dětmi: v kombinaci s intenzivním programem umožňuje totiž mytí při teplotě 75 °C – dostatečně vysoké pro eliminaci většiny bakterií. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Přívodní hadice se totiž skládá ze dvou odolných vrstev a hned u vodovodního kohoutku je bezpečnostní ventil, který vám zaručí maximální ochranu vašeho domova před poničením vodou. Navíc se myčka i sama vyčistí: stačí, když jednou za měsíc spustíte samočisticí program a už nikdy nebudete muset ručně drhnout vanu myčky, ostřikovací ramena a trysky. Doporučená cena je 7 990 Kč.
https://mycky-nadobi.heureka.cz/mora-im-655/
https://umyvacky-riadu.heureka.sk/mora-im-655/

Vestavná myčka MORA IM 685
te4.jpgVestavná plně integrovaná myčka MORA IM 685 je skvělým pomocníkem i do větších rodin –  spolehlivě umyje a usuší až neuvěřitelných 16 sad nádobí. Je vybavená třemi koši s pohyblivými prvky a přizpůsobitelným nastavením; horní koš je určen pro pečlivé a šetrné mytí příborů a kuchyňského náčiní bez poškrábání. Skrytý ovládací panel je opatřen tlačítkovým ovládáním s displejem a mnoha praktickými funkcemi, jako je například RychléMytí, které umožňuje zkrátit délku vybraných programů. Funkce ExtraHygiena umožňuje v kombinaci s intenzivním programem mytí při teplotě 75 °C, a tak se postará o eliminaci většiny bakterií, třeba když myjete dětské láhve nebo kuchyňská prkýnka. Zvolíte-li funkci SušeníPlus, po ukončení programu se automaticky pootevřou dvířka, aby tak unikla pára a následný sušicí cyklus proběhl úsporněji. Pokud si nevíte rady, jaký program použít, zvolte úsporný ECO Program nebo AUTO Program, který sám zvolí optimální parametry mytí. Praktický je i odložený start až o 24 hodin. Myčku jde připojit přímo na přívod teplé vody (nejvýše 70 °C) pomocí speciální hadice, odolávající vysokým teplotám, a tak dál šetřit cennou energii. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Myčka se i sama vyčistí – stačí jednou za měsíc pustit příslušný program, který vyčistí vanu, ostřikovací ramena i trysky. Doporučená cena je 10 990 Kč.
https://mycky-nadobi.heureka.cz/mora-im685/
https://umyvacky-riadu.heureka.sk/mora-im685/

Vestavná myčka MORA IM 687
te5.jpgVestavná plně integrovaná myčka MORA IM 687 je naprosto špičková v mnoha ohledech – svojí tichostí, úsporností při spotřebě elektrické energie i vody, skvělou účinností mytí i sušení a extra velkou kapacitou. Jeden mycí a sušicí cyklus přitom zvládne už s 9,6 l vody. S naprosto mimořádnou kapacitou 16 sad nádobí je vhodná i do větších rodin a všude tam, kde se hodně vaří. Je vybavená třemi koši s pohyblivými prvky a přizpůsobitelným nastavením; horní koš slouží pro pečlivé a šetrné mytí příborů a kuchyňského náčiní. Skrytý ovládací panel je opatřen tlačítkovým ovládáním s displejem a mnoha praktickými funkcemi, jako je například RychléMytí, které umožňuje zkrátit délku vybraných programů včetně už tak rychlého hodinového programu. Funkce ExtraHygiena umožňuje v kombinaci s intenzivním programem mytí při teplotě 75 °C, která postačí k eliminaci většiny bakterií. Zvolíte-li funkci SušeníPlus, po ukončení programu se automaticky pootevřou dvířka, aby tak unikla pára a následný sušicí cyklus byl efektivnější a energeticky úsporný. Energii pomáhá šetřit o možnost připojení přímo na teplou vodu. Samozřejmostí je úsporný ECO Program nebo AUTO Program, který sám zvolí optimální parametry mytí. Praktický je i odložený start až o 24 hodin. Myčku jde připojit přímo na přívod teplé vody (nejvýše 70 °C) pomocí speciální hadice, odolávající vysokým teplotám. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Myčka je osazená novým výkonným invertorovým motorem a je velmi tichá (44 dB). Dokonce se i sama vyčistí – stačí jednou za měsíc pustit příslušný program, který vyčistí vanu, ostřikovací ramena i trysky. Doporučená cena je 12 990 Kč.
https://mycky-nadobi.heureka.cz/mora-im-687/
https://umyvacky-riadu.heureka.sk/mora-im-687/

60743e50426feobrazek.png

Reklama