Testování proběhne u nás v redakci, na podzim plánujeme ještě další podobné akce, takže pokud plánujete nákup chladničky, myčky, pračky, ale i televize nebo vysavače či kávovaru, můžete se těšit na naše testy.

Co nyní testujeme?

Kombinovaná chladnička Gorenje N6A2XL4
5f45167fc230aobrazek.png
Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje N6A2XL4 v úsporné energetické třídě A++ s beznámrazovou technologií NoFrost Plus s výškou 185 cm zaujme vnitřním objemem 203/99 l, a na první pohled upoutá i luxusním čistým designem s dvířky v barvě šedé metalízy s texturou s efektním LED displejem. Antibakteriální technologie IonAir spolu se systémem MultiFlow 360°, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci ionizovaného i čerstvého vzduchu přes 14 ventilačních otvorů, zabraňuje vzniku většiny škodlivých organismů i pachů. Inteligentní systém AdaptTech se během několika dní naučí předvídat vaše chování a brání teplotním šokům po otevření chladničky tím, že ještě před otevřením sníží teplotu o 1-2 stupně.  To vše prodlužuje čerstvost potravin, navíc energeticky úsporně. Chladnička je vybavena jednou z největších zásuvek na zeleninu na trhu, zásuvkou CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl. Disponuje celou řadou užitečných funkcí, jako je rychlé zmrazení FastFreeze nebo úsporný režim EcoMode či prázdninový režim. Díky technologii NoFrost Plus ji není třeba odmrazovat. S novým designem Slot-in a KitchenFit se tato kombinovaná chladnička s perfektně využitým úložným prostorem elegantně vsune do vaší kuchyňské linky, a to i do rohu. Zapomnětlivce upozorní na otevřená dvířka alarm.

Doporučená cena je 13 490 Kč.
Více na Lednice.heureka.cz

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192EW4
5f45165dadf43obrazek.png

Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje RK6192EW4 v úsporné energetické třídě A++ nabídne při výšce 185 cm komfortní úložný prostor 314 l. Je vybavena technologií FrostLess, která snižuje tvorbu námrazy na potravinách i ledu uvnitř chladničky o polovinu. O perfektní přehled v chladicí části se postará úsporné a účinné LED osvětlení. Chladnička je vybavena prostornou zásuvkou CrispZone na ovoce a zeleninu. Ta je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost skladovaných potravin. S novým designem Slot-in a KitchenFit se tato kombinovaná chladnička s perfektně využitým úložným prostorem elegantně vsune do vaší kuchyňské linky, a to i do rohu. Díky inovativně navržené, hladké vnitřní stěně se velmi snadno čistí a zajišťuje zdravé a bezpečné místo pro vaše potraviny.

Doporučená cena je 8 790 Kč.
Více na Lednice.heureka.cz

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Gorenje RK6192EXL4
5f4516f654041obrazek.png
Kombinovaná chladnička s mrazničkou Gorenje RK6192EXL4 v elegantním provedení v barvě šedé metalízy s texturou elegantně zapadne do jakékoliv kuchyně. Pro uskladnění vašich potravin nabízí při výšce 185 cm celkový objem 314 litrů, úsporný provoz ji zařadil do energetické třídy A++. Nabízí možnost změny směru otevírání dveří, záleží tedy pouze na vás a dispozičních potřebách vaší kuchyně, jakou variantu si vyberete. Pyšní se technologií FrostLess snižující tvorbu námrazy. V chladicí části o objemu 206 litrů je speciální, objemná zásuvka CrispZone vhodná pro dlouhodobé uskladnění ovoce a zeleniny, která zůstane po dlouhou dobu čerstvá, svěží a plná chuti. S kvalitním a úsporným LED osvětlením získáte lepší orientaci ve vnitřním prostoru chladničky. Spodní část spotřebiče disponuje mrazícím prostorem o objemu 108 litrů se třemi transparentními šuplíky.

Doporučená cena je 9 790 Kč.
Více na Lednice.heureka.cz

Trouba Gorenje BO758A23BG
5f451717b02e2obrazek.png

Multifunkční vestavná trouba Gorenje BO758A23BG je díky svému úspornému provozu zařazena do energetické třídy A+. Prostorná trouba o objemu 71 l má patentovaný klenutý vnitřní prostor HomeMade Plus, inspirovaný tradičními pecemi na dřevo. Tento unikátní tvar umožňuje spolu se systémem Multiflow 360° optimální cirkulaci vzduchu kolem pečeného jídla, aby bylo jemné a šťavnaté zevnitř a úžasně křupavé zvenčí. Současně umožňuje pečení na více plechách najednou. Pro přípravu pokrmů budete mít k dispozici 15 programů. Mezi nimi nechybí Spodní a horní topné těleso, Kruhové topné těleso s ventilátorem, Infra gril a ventilátor, Spodní topné těleso a ventilátor, Rozmrazování nebo Rychlý předehřev trouby na 200 °C za 6 minut. Oceníte také přednastavené programy, jako je program pro automatické pečení masa AutoRoast, program pro kynutí těsta nebo pro přípravu domácího jogurtu. Pro snadnou kontrolu průběhu pečení je vnitřní prostor vybaven praktickým osvětlením, se kterým můžete zkontrolovat připravovaný pokrm i přes zavřená dvířka. O čistotu vnitřku trouby se postará automatický program AquaClean. Trouba je opatřena mimořádně odolným smaltem Silver Maťte. Na první pohled vás zaujme i dotykový ovládací panel DirecTouch s přednastavenými programy.

Doporučená cena je 10 490 Kč.
Více na Pecici-trouby.heureka.cz

Pračka Gorenje W2S846LN
5f4517417ad99obrazek.pngVolně stojící automatická pračka Gorenje W2S846LN z řady WaveActive v nejvyšší energetické třídě A+++ (-20 %) pojme při hloubce 61 cm až 8 kg prádla. O to, aby bylo  perfektně čisté, se postará 14 programů; s optimálním dávkováním pracího prostředku vám zase pomůže funkce DoseAid. Unikátní technologie IonTech využívající sílu iontů odstraňuje i při nízkých teplotách praní až o 30 % více skvrn, aniž byste použili další chemické prostředky. Prací prostředek se totiž díky přirozené ionizaci lépe rozpouští ve vodě a rovnoměrně proniká do prádla. IonTech také zabraňuje ukládání vodního kamene na topné těleso, a tak prodlužuje životnost pračky. Funkce StainExpert se navíc postará o účinné odstranění až 36 druhů odolných skvrn. Jedinečně navržený buben se speciálními vlnovitými 3D žebry zaručí šetrné praní i toho nejchoulostivějšího prádla. Účinný a spolehlivý invertorový motor PowerDrive s prodlouženou 15letou zárukou vás potěší i maximálně tichým chodem, a tak určitě nebudete rušit sousedy, ani sebe, i když budete prát v noci. Nechybí ani samočisticí program SterilTube, který udrží pračku i po těch nejnáročnějších úkolech čistou a bez bakterií, takže bude vaše prádlo pokaždé svěže vonět. Počet otáček při odstřeďování je až 1400/min.

Doporučená cena je 13 990 Kč.
Více na Pracky.heureka.cz

Myčka Gorenje GV66167
5f45173860853obrazek.png
Vestavná plně integrovaná myčka nádobí Gorenje GV66167 v nejúspornější energetické třídě A+++ si při standardní šířce 60 cm poradí s neuvěřitelnými 16 sadami nádobí. I hodně znečištěné nádobí dokonale umyje díky třem odstřikovacím ramenům. S funkcí SpeedWash můžete zkrátit jednotlivé programy a ušetřit tak čas – například už tak rychlý 20minutový program takto můžete zkrátit až na rekordní čtvrthodinu. Funkce TotalDry zabezpečí pokaždé dokonale suché nádobí bez kapek vody: po umytí nádobí se pootevřou dvířka myčky, aby mohla přirozeně odejít zbytková pára a nádobí dokonale uschlo s úsporou energie i času. K další úspoře přispívá i možnost napojení na horkou vodu. V případě úniku vody funkce Aqua Stop uzavře přívod vody a čerpadlo odčerpá zbytkovou vodu v myčce. Myčka má praktický samočistící filtr, což znamená, že automatický systém odstraní zbytky jídla a zamezí tak nesprávnému chodu spotřebiče. Myčka má tichý a úsporný invertorový motor s prodlouženou 10letou zárukou. Myčka je velmi úsporná i pokud jde o spotřebu vody: vystačí si s 9.5 l vody.

Doporučená cena je 12 990 Kč.
Více na Heureka.cz
5f451781ec0c8obrazek.png
5f45175b26aacobrazek.png

Reklama