Proto nás zajímá, jaké novinky pro letošní rok budeme moc testovat a následně vám dámě vědět, jak jsme byli s testovanými spotřebiči spokojení. Ve spolupráci se značkou Gorenje jsme se připravili testování 6 zajímavých spotřebičů za příznivou cenu. Testovat bude 10 našich testerek z řady čtenářek a my se s vámi podělíme o jejich recenze na jednotlivé produkty. Těšíme se, jak testování dopadne.
gosa1.jpg
Testování proběhne jako obvykle u nás v redakci, v současné době za přísných hygienických opatření. Můžete se těšit, na naše výsledky.

Co nyní testujeme?

Varná deska Gorenje IS645BG
go1.jpgIndukční varná deska Gorenje IS645BG se čtyřmi indukčními zónami je vybavena jedinečným intuitivním ovládáním s drážkou, která přirozeně vymezuje pohyb prstu na ovládacím panelu a ještě více zjednodušuje používání desky. Praktická funkce AreaFlex umožňuje spojit dvě vertikální varné zóny do jedné, abyste mohli  vařit nebo grilovat ve větších nádobách či pánvích. Už tak rychlé vaření jde ještě uspíšit pomocí funkce PowerBoost, která zajistí extra výkon varné zóny – voda na špagety se bude v hrnci vařit, než se nadějete. Praktická funkce StopGo okamžitě zastaví vaření, třeba když potřebujete telefonovat, a po aktivaci dále vaří podle dříve nastavených parametrů. Skvělá je i možnost asistovaného vaření. Nevíte, jak šetrně rozpustit čokoládu nebo máslo, abyste je nespálili? Indukční varná deska nabízí jednoduché řešení s funkcí SoftMelt, která zajistí pro rozpouštění dokonalé podmínky při konstantní teplotě 42 °C. Lze ji využít i pro rozmrazování. Další speciální funkce StayWarm bude udržovat pokrm při teplotě 70 °C, než nastane čas k servírování. Funkce IQBoil slouží k automatickému rychlému ohřevu bez přetečení, IQGrill pro grilování s přesnou mírou propečení a IQSimmer pro pomalé dušení. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla a dětský bezpečnostní zámek. Doporučená cena je 11 990 Kč.
https://varne-desky.heureka.cz/gorenje-is645bg/
https://varne-dosky.heureka.sk/gorenje-is645bg/

Vestavná myčka Gorenje GV661C60
go2.jpgPlně integrovaná vestavná myčka nádobí Gorenje GV661C60 se třemi nastavitelnými koši a třemi ostřikovacími rameny bezchybně umyje a usuší až neuvěřitelných 16 sad nádobí. Přitom je mimořádně úsporná, pokud jde o spotřebovanou energii i vodu, a účinná jak pokud jde o mytí, tak i sušení. Spolehlivý a tichý chod zajišťuje pokročilý invertorový motor PowerDrive, takže vás myčka rozhodně nebude rušit, ani, když si pozvete přátele a budete potřebovat umýt nádobí z hlavního chodu. Navíc, když vyberete hodinový program společně s funkcí SpeedWash, tato myčka umyje nádobí za pouhých 15 minut. Takže se nestane, že byste neměli na čem podávat dezert. Skvělá je i funkce TotalDry, kdy se po skončení mycího cyklu automaticky pootevřou dvířka myčky, aby se vypustila přebytečná pára a nádobí se skvěle vysušilo s nízkou spotřebou energie.. Funkce ExtraHygiene je ideální všude tam, kde je potřeba dbát na bezpečnost: v kombinaci s intenzivním programem umožňuje totiž mytí při teplotě 75 °C – dostatečně vysoké pro eliminaci většiny bakterií. Nechybí ani Auto Program, program pro mytí skla a úsporný ECO program. Skvělý je i samočisticí filtr s automatickou prevencí proti ucpání. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Myčku jde připojit i přímo na přívod teplé vody (nejvýše 70 °C) pomocí speciální hadice, odolávající vysokým teplotám, a tak dál šetřit cennou energii. Doporučená cena je 12 990 Kč.
https://mycky-nadobi.heureka.cz/gorenje-gv661c60/
https://umyvacky-riadu.heureka.sk/gorenje-gv661c60/

Vestavná myčka Gorenje GV671C60
Pgo3.jpglně integrovaná vestavná myčka nádobí Gorenje GV671C60 je skvělou volbou do větších domácností a všude tam, kde se hodně vaří. Se třemi ostřikovacími rameny se postará o dokonalou čistotu až neuvěřitelných 16 sad nádobí, které můžete se ukládat do tří nastavitelných košů. Přitom je mimořádně úsporná, pokud jde o spotřebovanou energii i vodu, a účinná jak pokud jde o mytí, tak i sušení. Spolehlivý a tichý chod zajišťuje pokročilý invertorový motor PowerDrive, takže vás myčka nebude rušit, ani pokud máte kuchyni propojenou s dalším obytným prostorem. Myčka je vybavena pěti programy a řadou praktických funkcí. Užitečný hodinový program můžete pomocí funkce SpeedWash zkrátit na pouhých 15 minut. Takže se nestane, že byste neměli dost čistého nádobí. Skvělá je i funkce TotalDry - po skončení mycího cyklu se automaticky pootevřou dvířka myčky, aby se vypustila přebytečná pára a nádobí se perfektně dosušilo s nízkou spotřebou energie. Funkce ExtraHygiene napodobuje proces sterilizace a hodí se všude tam, kde je potřeba dbát na bezpečnost: v kombinaci s intenzivním programem umožňuje totiž mytí při teplotě 75 °C – dostatečně vysoké pro eliminaci většiny bakterií. Nechybí ani Auto Program, program pro mytí skla a úsporný ECO program. Skvělý je i samočisticí filtr s automatickou prevencí proti ucpání a automatický čisticí program, který vás zbaví pracného čištění vnitřku myčky, ostřikovacích ramen i trysek. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Myčku jde připojit i přímo na přívod teplé vody (nejvýše 70 °C) pomocí speciální hadice, odolávající vysokým teplotám, a tak dál šetřit cennou energii. Doporučená cena je 13 990 Kč.
https://mycky-nadobi.heureka.cz/gorenje-gv671c60/
https://umyvacky-riadu.heureka.sk/gorenje-gv671c60/

Volně stojící chladnička Gorenje NRC6203SXL5
go4.jpgVolně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRC6203SXL5 s povrchem z laminované oceli je skvělým řešením do jakékoliv vícečlenné domácnosti, protože nabídne při standardní šířce 60 cm a výšce 200 cm velkorysou úložnou kapacitu 361 l. Je vybavena beznámrazovou technologií NoFrost Plus a inteligentní technologií AdaptTech, která rozpozná vaše zvyky a dokonce se je sama naučí předvídat. Takže ještě než ledničku otevřete, sníží teplotu o jeden až dva stupně. Potraviny tak zůstanou ušetřené teplotních šoků, způsobených změnou teploty po otevření dvířek chladničky, a navíc budete mít pod kontrolou i spotřebu energie. O dlouhotrvající čerstvost potravin se stará i pokročilá technologie IonAir, která v chladničce napodobuje přirozený proces ionizace, aby jídlo zůstalo déle čerstvé: negativně nabité ionty generované zařízením neustále obnovují vzduch tak, aby napodobovaly přírodní mikroklima. Větrací systém MultiFlow 360° rovnoměrně distribuuje ionizovaný vzduch 14 ventilačními otvory, aby se na každé polici udržela konstantní teplota. Chladnička je vybavena praktickou zásuvkou Convert ZeroZone s regulovatelnou teplotou, která se jednoduše promění z nulové zóny pro ryby a maso na zásuvku pro ovoce a zeleninu. Nejchladnější část chladničky tak můžete využít různě, podle toho, jak zrovna potřebujete. Opravdu hodně ovoce a zeleniny pak můžete ukládat i do jedné z největší zásuvek na trhu. Extra velká zásuvka CrispZone má navíc i automatickou regulaci vlhkosti SmartHumidity, a díky speciální membráně udržuje v zásuvce optimální vlhkost a přebytečnou vlhkost automaticky propouští. Uložené ovoce i zelenina tak zůstanou dlouho čerstvé. Ještě větší flexibilitu vám poskytne další skvělá funkce, ConvertActive – stačí stisknou tlačítko, a mrazicí část se promění na chladicí prostor nebo velkou nulovou zónu ZeroZone, kde můžete vychladit velké množství nápojů nebo občerstvení. Doporučená cena 18 990 Kč.
https://lednice.heureka.cz/gorenje-nrc6203sxl5/
https://lednice.heureka.sk/gorenje-nrc6203sxl5/

Volně stojící chladnička Gorenje NRC6193SXL5
go5.jpgVolně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRC6193SXL5 s atraktivní povrchovou úpravou z laminované oceli se hodí do jakékoliv domácnosti. Nabídne komfortní úložnou kapacitu 326 l a skvěle uspořádaný vnitřní prostor s mrazničkou umístěnou dole. Je vybavena beznámrazovou technologií NoFrost Plus, jež vás navždy zbaví odmrazování a inteligentní technologií AdaptTech, která rozpozná vaše zvyky a dokonce se je sama naučí předvídat. Takže ještě než ledničku otevřete, sníží teplotu o jeden až dva stupně. Potraviny tak zůstanou ušetřené teplotních šoků, způsobených změnou teploty po otevření dvířek chladničky, a navíc budete mít pod kontrolou i spotřebu energie. O dlouhotrvající čerstvost potravin se stará i ionizační technologie IonAir spolu s pokročilým systémem ventilace Multiflow 360°, jenž rovnoměrně rozděluje ionizovaný i čerstvý vzduch a neustále vyrovnává teplotu v celém prostoru chladničky. Chladnička je vybavena praktickou zásuvkou Convert ZeroZone s regulovatelnou teplotou. Tato zásuvka se jednoduše změní z nulové zóny, která je ideální pro čerstvé ryby, maso a mořské plody, na zásuvku pro další ovoce a zeleninu, když zrovna potřebujete uskladnit svou čerstvou úrodu. Nejchladnější část chladničky tak můžete využít různě, podle toho, jak si zrovna přejete. Navíc je v chladničce i jedna z největších zásuvek na zeleninu a ovoce na trhu - extra velká zásuvka CrispZone s automatickou regulací vlhkosti SmartHumidity se speciální membránou. Tato membrána udržuje v zásuvce optimální vlhkost a přebytečnou vlhkost automaticky propouští, aby uložené ovoce i zelenina zůstaly dlouho čerstvé. Velkou flexibilitu vám poskytne i funkce ConvertActive – stačí stisknou tlačítko, a mrazicí část se promění na chladicí prostor nebo velkou nulovou zónu ZeroZone, kde můžete vychladit velké množství nápojů či občerstvení. Doporučená cena 15 990 Kč.
https://lednice.heureka.cz/gorenje-nrc6193sxl5/
https://lednice.heureka.sk/gorenje-nrc6193sxl5/

Volně stojící chladnička Gorenje N619EAXL4
go6.jpgAbyste si mohli užít dlouho čerstvé potraviny, potřebujete kvalitní lednici. Pokud hledáte spolehlivý spotřebič s užitečnými funkcemi, jistě vás zaujme volně stojící kombinovaná chladnička s mrazákem dole Gorenje N619EAXL4. Disponuje celkovým objemem 304 l, z toho na chladničku připadá 207 l a na mrazničku 97 l. Tento 186 cm vysoký spotřebič vás potěší i ekonomickým provozem, a tedy i šetrností vůči životnímu prostředí. Díky pokročilé technologii NoFrost Plus navždy odpadá potřeba neoblíbeného odmrazování – tento systém zabraňuje hromadění ledu a námrazy v mrazničce a zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie, zatímco v chladničce udržuje spolu s ventilačním systémem MultiFlow ideální mikroklima pro dlouho čerstvé potraviny. Chladnička je vybavena praktickou zásuvkou Convert FreshZone s regulovatelnou teplotou, která se jednoduše promění ze zásuvky na ryby a maso na zásuvku na ovoce a zeleninu. Nejchladnější část chladničky tak můžete využít různě, podle toho, jak zrovna potřebujete. Ve velké zásuvce CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl uchováte ovoce a zeleninu dlouho v perfektním stavu. Praktická je i funkce FastFreeze, která dokáže krátkodobě prudce snížit teplotu a udržet tak požadovanou hodnotu i v případě, že jste do mrazničky vložili nové potraviny. Doporučená cena je 12 990 Kč.
https://lednice.heureka.cz/gorenje-n619eaxl4/
https://lednice.heureka.sk/gorenje-n619eaxl4/
60744659d5524obrazek.png

Reklama