Veronika Bulánková, redaktorka

Přestože dost sportuju, neměla jsem kromě proteinu žádné zkušenosti s doplňky stravy, které by mohly zlepšit můj výkon a podpořit regeneraci. Vyzkoušení čtyř produktů značky Nutrend pro mě tedy bylo příjemnou výzvou.

Jako první jsem vyzkoušela proteinovou ovesnou kaši s malinami. Je skvělé, že neobsahuje lepek, a tak je lehce stravitelná. Většinou sportuji nalačno, ale když si chci před během něco dát, půl hodinky před výběhem sním tuto kaši. Nezatíží mě a cítím se po ní lehce. Oceňuju, že obsahuje dávku bílkovin a super je i rychlá příprava. Stačí zalít horkou vodou, nechat chvilku odstát a je hotovo.

5f4cb0670c216obrazek.png
Foto: Nutrend

Veganských proteinů jsem se vždycky trochu bála, ale po ochutnání toho od Nutrendu vím, že to bylo zbytečné. Příchuť pistácie a marcipán je fantastická a připomíná mi vnitřek cukrovinky Mozartova koule. V návodu je sice, že se má rozmíchat ve vodě, ale protože nejsem vegan, dávám si ho s mlékem. Chutná jako sladký dezert a přitom má super složení s hrachovým, cizrnovým, konopným a dýňovým proteinem. Moje svaly si nemohly přát víc. Přidávám si ho také na ochucení tvarohu nebo jogurtu.

Přestože všechny produkty byly super, nejlepší je za mě spalovač a nakopávač Nutrend Fat Direct Shot. Dávám si ho patnáct minut před cvičením a jsem nezastavitelná. Obsahuje L-karnitin, L-arginin, beta-alanin, cholin a dávku vitaminů. Nejdřív jsem se bála, abych nebyla až moc nabuzená a neměla večer problém s usínáním, protože tak na mě působí energetické drinky i obyčejná káva, ale nic takového se mi nedělo. Je ale pravda, že ho užívám raději ráno.

Protože je potřeba tělo nejen nabudit, ale dopřát mu i regeneraci, otestovala jsem produkt Regener, který obsahuje účinnou kombinaci sacharidů, minerálů, vitaminů a dalších látek. Má za cíl zbavit únavy a podpořit tělo po výkonu. Jedna dávka se rozmíchá ve vodě a následně se popíjí, takže tím doplníte i pitný režim. Měla jsem příchuť jablko a je moc dobrá. Druhý den jsem měla o dost víc energie a mohla se znovu vrhnout do sportu. Takže doporučuji.

5f4cb03469a29obrazek.png
Foto: Nutrend

Klára Křížová, obchodní oddělení

Do testování Nutrend produktů jsem se v létě zapojila moc ráda. Sportuju a v létě jsem nadšená, že nemusím mít spoustu vrstev oblečení jako na podzim nebo v zimě. Ráda běhám a chodím do posilovny na sebeobranu. Mám dost velký výdej a řeším různé pomocníky, díky kterým se „nakopnu“ nebo lépe spálím tuky. Přece jen mi není jedno, jak vypadá můj jídelníček, takže vítám proteinové produkty.

kolaz-8-.jpg

Měla jsem možnost vyzkoušet několik produktů od Nutrend a jsem s nimi spokojená. Když začnu snídaní, tak kaše, palačinky a různé proteinové tyčinky jak pro snídani, tak pro svačinu rozhodně miluji. Mám ráda i ovesné kaše, tento typ snídání mě těší. Chuť kaší a palačinek od Nutrend je fajn, skvěle mi vyhovují.

5f4cb0dee8ebcobrazek.png
Foto: Nutrend

Oblíbeným „nakopávačem“ je Fat Direct Shot, jedná se o kombinaci spalovače a pre-workoutu v jednom shotu. Dle výrobce tento pomocník pro období dietního režimu i tvrdého tréninku zajistí stimulaci organismu, oddálí únavu a současně podpoří efektivitu metabolismu tuků.

Vyhovuje mi, že je bez cukru. Mám s ním dobrou zkušenost – před tréninkem, před závodem ho vypiju a mám energie na rozdávání a o to jde.

5f4cb119cce68obrazek.png
Foto: Nutrend

V poslední době a i díky testování Nutrend produktů si dávám po tréninku After Training Protein, což je mimořádná směs prémiových proteinů a kvalitních sacharidů vyvinutá speciálně pro podporu svalového růstu a regeneraci po náročném tréninku. Rychle se vstřebává a tělo ho dobře využije.  Přiznám se, že mi po tréninku zažene hlad a já neřeším nákup potravin, když mne honí „mlsná“ a z hladu sním, na co přijdu. Určitě mohu testované produkty doporučit.

Více informací i o dalších produktech se dočtete na stránce Nutrend.cz

Reklama