Veronika Bulánková, redaktorka

Přestože dost sportuju, neměla jsem kromě proteinu žádné zkušenosti s doplňky stravy, které by mohly zlepšit můj výkon a podpořit regeneraci. Vyzkoušení čtyř produktů značky Nutrend pro mě tedy bylo příjemnou výzvou.

Jako první jsem vyzkoušela proteinovou ovesnou kaši s malinami. Je skvělé, že neobsahuje lepek, a tak je lehce stravitelná. Většinou sportuji nalačno, ale když si chci před během něco dát, půl hodinky před výběhem sním tuto kaši. Nezatíží mě a cítím se po ní lehce. Oceňuju, že obsahuje dávku bílkovin a super je i rychlá příprava. Stačí zalít horkou vodou, nechat chvilku odstát a je hotovo.


Foto: Nutrend

Veganských proteinů jsem se vždycky trochu bála, ale po ochutnání toho od Nutrendu vím, že to bylo zbytečné. Příchuť pistácie a marcipán je fantastická a připomíná mi vnitřek cukrovinky Mozartova koule. V návodu je sice, že se má rozmíchat ve vodě, ale protože nejsem vegan, dávám si ho s mlékem. Chutná jako sladký dezert a přitom má super složení s hrachovým, cizrnovým, konopným a dýňovým proteinem. Moje svaly si nemohly přát víc. Přidávám si ho také na ochucení tvarohu nebo jogurtu.

Přestože všechny produkty byly super, nejlepší je za mě spalovač a nakopávač Nutrend Fat Direct Shot. Dávám si ho patnáct minut před cvičením a jsem nezastavitelná. Obsahuje L-karnitin, L-arginin, beta-alanin, cholin a dávku vitaminů. Nejdřív jsem se bála, abych nebyla až moc nabuzená a neměla večer problém s usínáním, protože tak na mě působí energetické drinky i obyčejná káva, ale nic takového se mi nedělo. Je ale pravda, že ho užívám raději ráno.

Protože je potřeba tělo nejen nabudit, ale dopřát mu i regeneraci, otestovala jsem produkt Regener, který obsahuje účinnou kombinaci sacharidů, minerálů, vitaminů a dalších látek. Má za cíl zbavit únavy a podpořit tělo po výkonu. Jedna dávka se rozmíchá ve vodě a následně se popíjí, takže tím doplníte i pitný režim. Měla jsem příchuť jablko a je moc dobrá. Druhý den jsem měla o dost víc energie a mohla se znovu vrhnout do sportu. Takže doporučuji.


Foto: Nutrend

Klára Křížová, obchodní oddělení

Do testování Nutrend produktů jsem se v létě zapojila moc ráda. Sportuju a v létě jsem nadšená, že nemusím mít spoustu vrstev oblečení jako na podzim nebo v zimě. Ráda běhám a chodím do posilovny na sebeobranu. Mám dost velký výdej a řeším různé pomocníky, díky kterým se „nakopnu“ nebo lépe spálím tuky. Přece jen mi není jedno, jak vypadá můj jídelníček, takže vítám proteinové produkty.

Měla jsem možnost vyzkoušet několik produktů od Nutrend a jsem s nimi spokojená. Když začnu snídaní, tak kaše, palačinky a různé proteinové tyčinky jak pro snídani, tak pro svačinu rozhodně miluji. Mám ráda i ovesné kaše, tento typ snídání mě těší. Chuť kaší a palačinek od Nutrend je fajn, skvěle mi vyhovují.


Foto: Nutrend

Oblíbeným „nakopávačem“ je Fat Direct Shot, jedná se o kombinaci spalovače a pre-workoutu v jednom shotu. Dle výrobce tento pomocník pro období dietního režimu i tvrdého tréninku zajistí stimulaci organismu, oddálí únavu a současně podpoří efektivitu metabolismu tuků.

Vyhovuje mi, že je bez cukru. Mám s ním dobrou zkušenost – před tréninkem, před závodem ho vypiju a mám energie na rozdávání a o to jde.


Foto: Nutrend

V poslední době a i díky testování Nutrend produktů si dávám po tréninku After Training Protein, což je mimořádná směs prémiových proteinů a kvalitních sacharidů vyvinutá speciálně pro podporu svalového růstu a regeneraci po náročném tréninku. Rychle se vstřebává a tělo ho dobře využije.  Přiznám se, že mi po tréninku zažene hlad a já neřeším nákup potravin, když mne honí „mlsná“ a z hladu sním, na co přijdu. Určitě mohu testované produkty doporučit.

Více informací i o dalších produktech se dočtete na stránce Nutrend.cz

Reklama