5e81c87838c49image.pngPo vyjmutí z obalu je třeba sluchátka nabít a nainstalovat si před nastavení telefonu propojení tohoto zařízení s funkcí Bluetooth. Sluchátka jsou bezdrátová, nemusí být propojena kabelem s telefonem. Spolu jsou propojena kabelem, na kterém je ovládání sloužící k regulaci hlasitosti nebo přerušení poslechu. To vidím jako výhodu, nemám ráda sluchátka, která jen tak „trčí z uší“, je mi to nepohodlné a mám strach, že jedno z nich ztratím. Nastavení je tedy velmi jednoduché.
5e81c72ec3cb5image.png
Tvar sluchátka je příjemný, dá se zavěsit za ucho a zároveň zastrčit do ušního otvoru. Měkký konec sluchátka je na dotek příjemný a pohodlně se zasune do ucha tak, aby poslech byl co nejlepší. V balení jsou náhradní „koncovky“, které lze po čase vyměnit. Naběhala jsem s nimi desítky kilometrů a vzala jsem si je i na práci na zahradě. Jsou příjemná, příjemně drží v uchu a nevypadávají, ani se neposouvají. Zavěšení za ucho není nepříjemné, po chvíli jsem o něm ani nevěděla. Sluchátka jsou i slušivá, nemáte kolem hlavy velkou věc, jejich rozměr je diskrétní, takže vás ničím neruší a vy si můžete pohodlně poslouchat při sportu hudbu, jakou máte rádi. Za mě mají velké plus a mohu je doporučit.
5e81c7889982eimage.png

Sluchátka RP-BTS35

Přáli jste si někdy, aby vám čas strávený cvičením plynul jako voda? Se sportovními sluchátky Panasonic RP-BTS35 Wings budete mít pocit, jako byste hodinami strávenými cvičením doslova prolétli. Kromě jednoduchého systému nastavení, mají sluchátka sportovní klipy 3D-Flex, které je udrží pevně usazené, ať už běháte, cvičíte v posilovně nebo lezete na stěně.

Doporučená cena 1 999 Kč. Více informací naleznete zde. 
5e81c753bb82eimage.png

Naše články:

Reklama