Na rozdíl od klasických podprsenek jsou z funkčních materiálů, dobře sají pot a díky stahujícímu efektu dobře fixují prsa v košíčkách. Měly jsme s kolegyněmi možnost testovat sportovní podprsenky od značky Kari Traa, rády se s vámi podělíme o naše zkušenosti.
5ca3291140034obrazek.png

 
Náš článek: Tajemství sportovní podprsenky. Vyberte si tu nejlepší
 
Náš tip:
Nestyďte se a klidně si při zkoušení v kabince zaskákejte na místě, předkloňte se nebo si udělejte pár cviků, na které jste zvyklí. Tak poznáte nejlépe, zda podprsenka poskytuje skutečně pevnou oporu a zda zůstává za všech okolností na svém místě. Důležité také je vybrat správnou velikost. „Zlatým pravidlem při výběru jakékoli podprsenky je, že košíček by měl obepínat celé prso, nikde by nemělo být utlačeno ani přetékat, a podprsenka by vám měla tak akorát sedět, když si vložíte dva prsty pod její ramínka. Tak nasimulujete velikostní výkyv, ke kterému dochází během pohybu,” vysvětluje Žaneta Fidrantová, zástupce značky Kari Traa. 
5ca329266da32obrazek.png
 
Jak dopadlo naše redakční testování?
 
5ca3272d9dee9obrazek.pngŽaneta Podlahová: testování sportovní podprsenky Kari Traa Var

Pravidelně chodím na Fitbox, občas na jógu a ráda střídám různé sportovní podprsenky, na které už si žádné tričko či tílko nedávám, takže pro mě mimo jiné je důležitý také vzhled. Perfektní vzhled však není jediné pozitivum na této podprsence. Oceňuji především velmi příjemný materiál, nastavitelná ramínka a vyjímatelné košíčky. Připadne na těle doslova jak ulitá a musím říci, že příjemnější podprsenku jsem na sobě ještě nikdy neměla. Za mě velký palec nahoru!
Více zde
5ca327a22b189obrazek.png

 
 
5ca32749449bcobrazek.pngKlára Křížová: dámská sportovnípodprsenka Kari Traa Ness

Pohodlná podprsenka, která má tvar krátkého topu hezky obepne potřebné partie a zamezí nechtěnému pohybu poprsí při pohybu. Chodím pravidelně běhat a mám ráda podprsenky, na které se mohu spolehnout – dobře sedí, nikde neškrtí, neposouvají se, nepadají ramínka. Podprsenka Kari Traa Ness, kterou jsem testovala má krásnou lososově výraznou barvu – i výběr barvy je pro mne důležitý. Je velmi pohodlná, a i když se zpotím, dá se dobře svléknout a převléknout přes hlavu. Je bezešvá a příjemná, nosí se velmi pohodlně.  Těším se, že ji využiju v létě jako samostatný top.
Více  zde
5ca3281111af4obrazek.png

 
5ca327374a77eobrazek.pngMarie Cicvárek Fléglová: sportovní podprsenky Kari Traa Trud a Kari Traa Var

Sportovní oblečení, to je moje. Vlastně, pokud nejdu do práce nebo na rande, prakticky kdykoliv jindy mám na sobě věci na jógu nebo běhání. Miluji to. Funkční, barevné a perfektně sedící oblečení, ve kterém se sportovní výkony podávají raz dva.
A protože jsem sportovec, který chce mít zdravé tělo, za naprostý základ každého outfitu aktivního životního stylu, je podle mě dobré spodní prádlo. U nás holek je tedy alfou a omegou podprsenka.
Vím, že se při běhání neobejdu bez podprsenky s vysokou oporou, třeba bez té od Kari Traa Trud. A také vím, že při józe potřebuji plynule dýchat a cítit se v každé asáně maximálně pohodlně, a tak mi bohatě stačí opora malá. Baví mě barevná a s ramínky nastavitelná podprsenka Kari Traa Var . V té se mohu kroutit, jak potřebuji a ještě mi z tílka vykukuje super stylový detail.
5ca3287f30820obrazek.png
 
Více najdete na norská móda  nebo na forgirlsbygirls

 5ca32942e07a6obrazek.png

Reklama