his.jpg

Jestliže sledujete TV film, zprávy, sportovní přenosy nebo hrajete hry, pak si určitě chcete užít dokonalý zvuk.

Nový soundbar Hisense HS312 vám doručí opravdu perfektní zážitek. Měli jsme možnost testovat tuto moderní a technologickou vychytávku a byli jsme nadšení.

Soundbar má 3.1 kanálů a s celkem sedmi reproduktory podporuje nejvyspělejší audio technologie Dolby Atmos. Zvuk je díky tomuto propojení jedním slovem dokonalý. Je doslova nadupaný technologiemi. Jedná se o Dolby Atmos se zvukovým formátem True HD i Dolby Digital. Představuje ten nejvyšší zvukový standard a zaručuje plnohodnotný kinozážitek.

hi2.jpg

Chcete se díky poslechu cítit jako v prostorném a skvěle ozvučeným kině? My jsme tento pocit plně prožili se soundbarem Hisense HS312. Zvuk je výrazný a čistý. Navíc je bohatý, jasný a hluboký, přicházející z celého prostoru kolem, což vás doslova pohltí.

Na první pohled útlý rozměr sounbaru v sobě skrývá šest vestavěných reproduktorů v úhledném minimalistickém designu. Jejich rozmístění naprosto otevírá cestu zvuku, který přichází nejen zepředu a z virtualizovaných zadních a bočních reproduktorů, ale dokonce i shora.

S dokonale prostorovým akustickým vjemem se ocitnete přímo uprostřed filmové nebo sportovní akce a ta vás naprosto vtáhne. Myslíme, že testovaný soundbar Hisense HS312 je velmi povedený pro nadšence z poslechu a také je to super tip na vánoční dárek!

hi5.jpg

Více najdete na stránce webu Heuréka nebo na jiných online shopech, například na ALZA 

Celou nabídku soudbarů Hisense najdete na stránce Hisense.cz/soundbary

61a624a3417afblobid0.jpg

Díky vestavěnému Bluetooth můžete audio sestavu využít i pro pohlcující zvuk při přímém přehrávání obsahu z tabletu, mobilu či počítače.

hi4.jpg

O dokonalé propojení se postará dvojice vestavěných HDMI vstupů a širokopásmový HDMI výstup s podporou přenosu obrazu v 4K rozlišení. K televizoru ale můžete připojit soundbar jednoduše i bezdrátově pomocí Bluetooth. Soundbar můžete postavit na TV stolek před televizor, vložit na poličku nábytkové sestavy pro domácí multimédia nebo upevnit na zeď pod nainstalovanou TV. Subwoofer pak umístíte podle vlastních preferencí až 10 m od TV – takový je dosah integrovaného Bluetooth.

61a63bdd1410dobrazek.png

Reklama