A jak naše testování dopadlo?
5bb5fc2ad4abaobrazek.png

5bb5fc127ba9aobrazek.pngVendula Kubalíková, dcera 6 let
Nestlé NESQUIK® Alphabet je zábavná čokoládová novinka pro děti. Dcera právě nastoupila do první třídy a už o prázdninách jsme díky cereáliím písmenka trénovali. A moc rády se přidaly mladší i starší děti a pokoušely se skládat srandovní slova na začáteční písmenko, které měly na lžíci. Bylo to zábavné snídání a dětem cereálie Nestlé NESQUIK® Alphabet chutnaly.

Klára Křížová, neteř, 8 let a synovec 10 let
Můj již náctiletý syn miluje k snídani cereálie, které se zalijí mlékem, případně ještě doplní ovocem, oříšky. Také má rád cereální sušenky s jogurtem nebo pečený sladký koláč.  Často k nám jezdí na víkendy malé děti od mého bratra, které snídají s námi také cereálie. Bylo pro nás zábavou snídat novinku Nestlé NESQUIK® Alphabet. Písmenka nám posloužila jako impuls k vymýšlení jednoduchých rýmů a naši dva školáčci z prvního stupně se s radostí zapojili. Myslím, že tato snídaně je nejen chutná, ale i zábavná a vtipná! Některé maminky řeší, že děti nechtějí snídat nebo se se snídaní loudají. Propojení zábavy s produkty, které dětem chutnají je super.

Novinka Nestlé NESQUIK® Alphabet má lahodnou, jedinečně kakaovou chuť, důležité živiny pro výborný start do nového dne. Určitě oceníte, že obsahuje o 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím.

Benefity novinky Nestlé NESQUIK® Alphabet

  • Vysoký obsah celozrnné mouky (58 %)
  • O 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Vitamíny a minerální látky
  • Bez umělých aromat

5bb5fc6ee5c19obrazek.png
Nestlé NESQUIK® Alphabet je zábavou pro celou rodinu, při které si můžete vymýšlet nové příběhy každý den. Více informací naleznete na Nestlé / Nesquik Alphabet.

Reklama