d1.jpg

Proto jsme se rozhodly v redakci vyzkoušet a otestovat službu (obchod) Dáme market od známé společnosti Dáme jídlo. Dáme jídlo totiž není jen služba pro dovoz hotového jídla, ale nabízí také dovoz nákupy z různých obchodů, my jsme vybrali obchod  Dáme market. Pro nakupující je vždy důležité zadat první adresu, aby se vám zobrazily dostupné obchody ve vaší lokalitě.

My jsme si chtěly s kolegyní Martou objednat nákup běžných potravin, které potřebujete, když jdete do obchodu s tím, že vaše lednička je prázdná. Takže jsme si pomocí aplikace Dáme jídlo objednaly přes službu Dáme market (najdete ji v sekci Obchody) dvě tašky plné potravin a nezapomněly jsme ani na drogerii. Velmi mile nás překvapilo, jak hned po objednání můžete v aplikaci sledovat, jak váš nákup putuje na adresu, kterou zadáte. Vidíte, kolik času zbývá pro dodání nákupu, který kurýr naložil a veze ho autem k vám.

Čas dodání byl skvělý, vše se zvládlo do 15 minut, takže se na garanci rychlosti dodání v řádu minut můžete spolehnout. Máme to ověřené – objednáte, stihnete se převléct, uvařit si kávu.. a kurýr už je před domem.

Líbí se nám pestrost sortimentu – od čerstvého pečiva, ovoce a zeleniny přes mléčné výrobky až k masu. Prostě je to stejné, jako byste šli na nákup do hypermarketu. Kromě potravin si můžete objednat i drogerii a věci potřebné například pro úklid.

Z testování jsme natočili s kameramanem výstižné video, takže se můžete podívat na náš test:

V nabídce služby Dáme market je nyní již skoro 2 000 položek a rozrůstají se kategorie, ze kterých si můžete vybírat. Nyní si můžete nakoupit také v sekci s biopotravinami nebo s dětským sortimentem a v blízké době se objeví také produkty pro vegany nebo pro domácí mazlíčky. Samozřejmě se chystají i další kategorie, takže pokud službu Dáme market budete využívat, najdete tam opravdu široký výběr produktů.

Líbí se nám, že společnost Dáme jídlo využívá české dodavatelé čerstvých produktů jak v oblasti masa, tak pekařství.

d2.jpg

Kde můžete službu Dáme market využít?
V Praze – aktuálně služba pokrývá skoro celou Prahu, nyní je pokrytí zhruba 80 % , do konce roku slibuje služba pokrytí v celé Praze. Dalšími městy, kde můžete službu Dáme market využít je Brno, Olomouc a Plze.. Dalšími městy, kde se tato služba brzy spustí je Kladno, Liberec, Ostrava a České Budějovice.

Platíte za dovoz?
Pokud si objednáte nákup přes službu Dáme market, v Praze je nyní doprava zdarmaV ostatních městech po zadání kódu Obchody150 mohou zákazníci do konce září získat slevu 150 Kč při nákupu nad 200 Kč bez ceny dopravy.

sss.gif

Shrnutí redakčního testování služby Dáme market od Dáme Jídlo

  • Pro využití služby musíte mít registraci na www.damejidlo.cz nebo mít aplikaci Dáme jídlo
  • Pro využití služby Dáme market je nutná kontrola, zda do vaší lokality Dáme market zaváží
  • Objednání nákupu je snadné a intuitivní
  • Lze objednat nejen potraviny, ale i drogerii a další věci pro domácnost
  • Velmi mile nás překvapila garantovaná rychlost dovozu nákupu
  • V aplikaci můžete sledovat online proces objednávky a doručení
  • Náš kurýr doručil nákup do 15 minut od objednání
  • Všechno pečivo, ovoce i zelenina bylo krásné čerstvé
  • Celkově hodnotíme službu velmi pozitivně, vše fungovalo perfektně a uspořilo nám mnoho času

 Vše najdete na www.damejidlo.cz
obrazek.png

Naše články:

Reklama