Jak naše testování dopadlo?

Marie Cicvárek Fléglová, lektorka jógy a běžkyně
5b4c8ab538c79obrazek.jpg
Když jsem se v pondělí oblékala před svou lekcí jógy do nového sportovního úboru, zahalila mě příjemná květinová vůně, která mě provázela po celou hodinu, kdy jsem se potila, makala a hýbala v tělocvičně. Od té doby, co do praní přidávám aktivní aromatické perly Silan, voní dokonale a neskutečně dlouho každý můj kousek oblečení, a navíc i celý můj byt.

Ale zpět ke sportovnímu oblečení. To na sebe oblékám stejně často jako šaty nebo trička do práce. Před svými klienty chci i na hodině jógy působit dobře a upraveně. K tomu mi samozřejmě dopomáhá i zvolený outfit. Začala jsem do praní poslední měsíc přidávat Silan Perfume Pearls a jsem naprosto nadšená. Podprsenky, tílka i legíny dokonale voní, prostředek v žádném případě neničí vlákno, což kvituji ze všeho nejvíce, a navíc se skvěle vstřebává a nezpůsobuje alergické reakce. Rozhodně doporučuji vyzkoušet!

Klára Křížová, běžkyně
5b4c8aa358082obrazek.jpg
Mám doma velké množství sportovního oblečení, které se nesmí prát v aviváži. Proto se u nás doma aviváž vůbec nevyskytuje, protože je mi jasné, že by se stejně nějaký kousek zatoulal do pračky, kde by byla. Proto mne nadchlo, že se nové Silan Perfume Pearls hodí i na funkční sportovní prádlo. Moc mne baví, že se vůně aktivuje pohybem, protože když běžím, opravdu cítím, jak trička voní. S novou řadou parfému na prádlo Silan Perfume Pearls jsem spokojená a jsem ráda, že jsem našla možnost, jak ovonět prádlo, protože to mám ráda.
5b4c8b06e1291obrazek.jpg

Testovaly jsme Silan Perfume Pearls Magic Affair: Dopřejte si výraznou a luxusní vůni, která se otevírá tóny italské švestky, šafránu a irisu. Srdce vůně je kombinací tónů bulharské růže, jasmínu a kosatce. Na závěr se odhalí vůně vetiveru a papyrusového dřeva.

Více informací naleznete zde.

Přečtěte si také: