64a3ef3848a9aobrazek.png

Rádi spolupracujeme s blogerkou Elly, která je známá jako Bohyně kuchyně a přispívá pro náš magazín mimo jiné skvělými recepty a tipy na vaření. Jako milovnice koček ráda přijala nabídku otestovat nutriční doplňky Purina® Pro Plan® Hydra CareTM a Fortiflora®. Zajímá vás, co dalšího pro nás Adriana testovala a čím se zabývá? Podívejte se na její blog ZDE.

Přečtěte si recenzi Elly na kapsičky PURINA® PRO PLAN® Hydra CareTM a probiotika FortiFlora® 

Aktuální stav naší kočičí skupiny jsou bohužel dva kusy. Zbyl nám Johny, chlupáč, který k nám přicestoval v přepravce vlakem z Prahy. A staříček Ron, kterého už máme asi 13 let. Oba dva vyžadují speciální péči. Ron mám ve svém věku v nepořádku zuby a Johny bohužel od kotěte trpí na problémy s močovými cestami.

64a3ef86bb048blobid0.png

Proto jsem velice uvítala možnost otestovat kapsičky PURINA® PRO PLAN® Hydra CareTM.

Tyhle kapsičky pomáhají zvýšit příjem vody kočiček a poskytnou jim zdravotní přínos, zvláště u koček, které to potřebují nebo mají problémy s močovými cestami. Což je právě ten náš chlupáč.

Když jsem poprvé těm našim mlsounům předložila misku s kapsičkou, vrhly se na ni jakoby týden nejedly. Obsah misky zmizel rychlostí blesku.

Hydra CareTM je doplněk s vynikající chutností, který prokazatelně zvyšuje příjem vody u koček, ředí jejich moč, a tím zlepšuje stav jejich hydratace.
Nevím jak vaše kočky, ale ty naše mají s pitím celkem problém. Pijí z bazénu, z louží a kdejaký hnus, ale když jim dám čistou vodu do misky, chodí kolem ní jako kolem něčeho nakažlivého. No a od té doby, co jim dávám kapsičky Hydra CareTM, tak už nepohrdnou ani čistou vodou z misky. Teď, když je venku často celkem horko, je to velice praktické.

64a3ef928d442obrazek.png

Důvod, proč domácí kočky málo pijí, je starý miliony let, kdy jejich předchůdci žili v poušti. Kočky se přizpůsobily nedostatku vody a přežívaly díky získávání většiny vody z potravy. To je důvod, proč i dnes mají kočky sklon pít méně, než by měly. A to je také důvod, proč je tak důležité u koček zajistit adekvátní hydrataci, která ovlivňuje vše v jejich těle od krevního oběhu až po zažívání.

Voda je pro život koček zásadní, protože jim pomáhá udržet mnoho tělesných funkcí. Mimo ostatních vlivů může nedostatečná hydratace dlouhodobě negativně ovlivňovat zdravotní stav kočky zvýšením rizika problémů s močovými cestami, označovanými jako onemocnění dolních močových cest (LUTD). U kočky se mohou také objevovat nedostatek energie, problémy s kůží a špatná funkce orgánů.

64a3efc25fdd9blobid0.png

Další z produktů od PURINA Pro Plan, které jsem mohla otestovat, jsou probiotika FortiFlora®.

Střeva každého psa nebo kočky jsou domovem tisíců druhů různých bakterií, zdraví prospěšných i potenciálně škodlivých. Ve zdravém střevě jsou „dobré’’ a „špatné’’ bakterie v rovnováze, která však může být narušena událostmi jako jsou stres, onemocnění nebo podávání antibiotik. Přidání probiotik ke krmivu pomáhá obnovit zdraví střev.
FortiFlora® je vytvořená tak, aby poskytovala psovi nebo kočce všechny kladné účinky probiotik.

  • ÚČINNÉ: Vědecké studie potvrdily, že jedinečný kmen SF68 v probiotiku FortiFlora® podporuje odolný
    imunitní systém a zlepšuje zdraví střev.
  • JEDNODUCHÉ: FortiFlora® se velmi snadno podává. Pouze 1 sáček nebo 1 žvýkací tableta denně, bez ohledu na velikost psa nebo kočky.
  • CHUTNÉ: Mazlíčci milují chuť probiotika FortiFlora®.

64a3efc7bb25dobrazek.png

Práškovou formu (1g sáček) lze použít také pro podporu příjmu krmiva u zvířat trpících nechutenstvím, stačí jednoduše nasypat na běžné krmivo zvířete.

Každý kmen probiotik poskytuje příjemci jiné výhody. Ne každé probiotikum je vhodné pro zvířata a je schopné odolat kyselému pH v jejich žaludku.

S probiotikem FortiFlora® zaručeně získáte:

  • garantovaný obsah zdraví prospěšných bakterií
  • vědecky ověřené a prokazatelné výsledky
  • doporučení mnoha veterinárních lékařů
Reklama