Péče o pleť patří k osobní každodenní hygieně. Myslíte si, že je vaše pleť dostatečně vyčištěná, když se večer odlíčíte? Co děláte proto, aby vaše tvář byla zbavená nečistot a odumřelých kožních buněk? Nemáte v tom jasno? Tak se těšte na naše články! Čištění pleti je naším aktuálním tématem.

Protože chceme vědět, jak vypadá správně vyčištěná pleť, připravili jsme pro vás skvělou oblíbenou akci spojenou s testováním přístroje Philips VisaPure Essential!  Tento přístroj přináší novou technologii do odvětví péče o pokožku a povyšuje tak čištění pleti o úroveň výš. Vibrující a rotující kartáček je 10 x efektivnější než ruční čištění a velmi efektivně tak odstraňuje make-up a nečistoty jak na obličeji, tak dekoltu. Navíc jeho vodotěsnost umožňuje použití třeba i během sprchování. Detaily se dozvíte v tomto úvodním článku

Philips

Vyzkoušejte přístroj Philips VisaPure Essential: Odhalte skutečnou zář své pleti! a také na této stránce s popisem produktu.

Chcete Philips VisaPure Essential testovat? Přihlaste se!

Hledáme deset čtenářek, které získají přístroj Philips VisaPure Essential v hodnotě 4990 Kč  a budou jej testovat. Poprosíme je, aby se nám svěřily se svými poznatky a zhodnotily funkci a výsledek na své pleti. Zajímá nás zhodnocení stavu pokožky před použitím přístroje Philips VisaPure Essential a po používání.

Jak tento přístroj funguje?

PhilipsČistící kartáček Philips VisaPure Essential využívá jedinečnou technologii dvojitého pohybu, díky níž nejen rotuje, ale také vibruje. Zatímco vertikální pulzující pohyb postupně odbourává nečistoty pleti včetně odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu, rotační pohyb nečistoty odstraní a pleť důkladně vyčistí. Díky tomuto koordinovanému pohybu štětin je tak čištění obličeje nebo dekoltu nejen důkladné, ale vytváří také komfortní masážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci pod povrchem kůže pro její přirozený vzhled a zároveň je velmi příjemný. Pro čištění pleti můžete použít dva kartáčky. Jeden je určen pro normální a druhý je speciálně navržen pro citlivou pleť. K přístroji je možné dále samostatně zakoupit ještě peelingový kartáček.

Philips VisaPure Essential je k dostání v síti parfumérií Douglas a také si ho můžete koupit online na Alza.cz. Více o produktu se dozvíte ZDE.

Chcete Philips VisaPure Essential testovat? Přihlaste se!  Zapojte se do soutěže, kterou najdete na této stránce.

Reklama