Černá řasenka Dado Sens pro citlivé oči, 427 Kč BiOOO.cz

Musím rovnou přiznat, že tato řasenka se stala okamžitě mou nejoblíbenější. Protože nosím kontaktní čočky a mám poměrně citlivé oči, vždy mi vadilo, když se kousek řasenky dostal do oka. Tato řasenka se ale vůbec nedrolí a co je hlavní, krásně prodlouží a rozdělí řasy. Ty nejsou potom obalené černou hmotou, ale vypadají jako tenoučké vějířky. Za mě určitě číslo jedna.

Černá řasenka Purobio Cosmetics Double Dream, 390 Kč BiOOO.cz

Řasenka Double Dream je na tom podobně jako ta od Dado Sens s tím rozdílem, že není tak citlivá k očím. Jinak řasy krásně rozdělí a dokonce i prodlouží. Přes den se vůbec nedrolí a drží o něco lépe než od Dado Sens. Zkoušely jsme si promnout oči a rozdíl byl trochu znát.

Řasenka Bright Eyes Alverde pro hnědé oči, 99 Kč DM drogerie

Řasenka Bright Eyes od Alverde s bio mandlovým olejem by podle popisu měla obsahovat barevné mirkopigmenty a světlo odrážející částečky, které se dokonale přizpůsobí barvě očí. Pravda je, že na denním světle máte po nanesení plné řasy barevných drobných třpytek, což vypadá opravdu moc hezky. Třpytky se však začnou v průběhu dne drolit a nakonec je máte téměř všechny pod okem. Navíc ať se budete snažit jakkoliv, řasy touto řasenkou nikdy neprotáhnete. Už dlouho jsem chtěla vyzkoušet hnědý odstín, ale ve skutečnosti je k nerozeznání od černé barvy. A na závěr také docela dost vysušuje.

Černá řasenka Nothing but Volume Alverde, DM drogerie

Řasenka s největším kartáčkem, který jsme při testování vyzkoušely, opravdu dodá řasám objem, avšak za cenu toho, že budete muset hodně dlouho kartáček otírat, než začnete nanášet. I tak se vám možná podaří sem tam nanést větší množství, které se těžko odstraňuje. Namalovat rovnoměrně řasy je touto řasenkou téměř nemožné. Navíc po ní zůstávají tolik nenáviděné otisky na víčku, a i když přes den drží, rozhodně se nestala jednou z našich oblíbenkyň.

Čtěte také:

Reklama