6220c918b9f1eobrazek.jpg

Testovaná pračka je v moderním designu s přehledným panelem, díky kterému se spotřebič snadno ovládá. Panel je mírně nakloněný a intuitivní, je na něj pohodlně vidět i bez ohýbání. Pro volbu vyprání svého prádla můžete využít celkem 14 základních a speciálních programů, které jsou velmi praktické. Jedná se například o program pro alergiky, pro praní ve studené vodě, rychlé 59minutové praní nebo speciální program přímo na praní košil. Pračka pere velmi dobře a také dobře ždímá, prádlo není po vyjmutí z bubnu mokré.

Co velmi oceňujeme je využití páry v rámci praní. Má to několik výhod. Díky použití páry nemusíte prádlo žehlit, parní programy minimalizují pomačkání prádla, oblečení je pak hladké i bez žehlení. Také dobře eliminují možné nepříjemné pachy. Díky dodatečné úpravě parou je vyprané oblečení měkké i bez aviváže, což je super. Kdo by nechtěl z pračky vytahovat krásně nadýchané prádlo?

upr2.jpg

Parní programy určitě oceníte, pokud má někdo z vašich blízkých citlivou pokožku nebo alergie. Díky páře je totiž v pracím cyklu méně bakterií a alergenů. Pára dosahuje vysokých teplot, které zajišťují efektivní odstraňování bakterií a alergenů. Látka se ale nenamočí do horké vody jako při vysokoteplotním programu. Přitom pára zajistí stejný výsledek, ale bez vedlejších účinků, jako například sražené oblečení.

Další efekt využití parních programů je to, že zajišťuje prádlu svěžest. Stane se vám určitě někdy, že jsou nošené věci stále čisté, ale chcete je osvěžit, nadýchat, provzdušnit. Třeba šaty poté, co jste byli v rušné restauraci. Nebo svetr, kabát, sako, či košili, kterou ještě nechcete dávat prát. Speciální parní programy vám nahradí cestu do čistírny a umí osvěžit i ty nejcitlivější oděvy. Stačí na to půl hodiny v páře a prádlo je bezvadně provzdušněné.

pr1.jpg

U této moderní testované pračky je super zařazení do nejvyšší energetické třídy A+++ s úsporou energie dle informací výrobce - až o 50 %. Dělají vám radost „malé věci“? Tak nám se líbí světlo v bubnu, díky němuž už v pračce nenajdete žádné zapomenuté ponožky.

Myslíme si, že tato pračka je za velmi přijatelnou cenu v poměru, co nabízí a může si jí dovolit skoro každý. Rádi vám ji doporučíme.

Gorenje WA84CS

Volně stojící parní pračka Gorenje WA84CS z řady WaveActive Advanced pojme až 8 kg prádla. Pyšní se tichým invertorovým motorem s prodlouženou 10letou zárukou a extrémní úsporností – patří do energetické třídy A+++. Pračka je vybavena 14 základními a speciálními programy – např. pro alergiky, pro praní ve studené vodě, rychlým 59minutovým praním nebo praním košil. Parní technologie SteamTech zaručí do hloubky vyprané, hebké a nepomačkané oblečení. To bude díky síle páry bez bakterií, alergenů a navíc i bez statické elektřiny, a to i bez aviváže. Ocení to nejen vaše peněženka, ale i pokožka vás i vašich blízkých. Unikátní iontová technologie IonTech účinně odstraňuje skvrny i při nízkých teplotách praní. Funkce StainExpert se navíc postará o účinné odstranění až 36 druhů odolných skvrn. Nechybí ani samočisticí program SterilTube, který udrží vaši pračku i po těch nejnáročnějších úkolech čistou a bez bakterií, takže bude vaše prádlo pokaždé svěže vonět. Užitečná funkce EcoEye zase poskytuje informace o spotřebě energie a vody. Počet otáček při odstřeďování je až 1400/min. Cena je 8 990 Kč.

6220c9273f99bobrazek.jpg

Více najdete na webu Heuréka, kde si můžete přečíst další pozitivní recenze: Pracky.heureka.cz nebo na www.gorenje.cz

https://cz.gorenje.com/akce/pracky-akce - neměla by vám uniknout zajímavá akce spojená s nákupem pračky! Při nákupu pračky WaveActive u svého prodejce, v kamenné prodejně ci na e-shopu, získáte ekologický prací prášek TrueEarth zdarma.

6220c9388b31cobrazek.jpg

Naše články: 

6220c94709758obrazek.jpg