jhjghj.jpg

Za redakci testovala potravinové doplňky Pharmanex redaktorka Karolína, jaká je její zkušenost?

V poslední době jsem si docela oblíbila sem tam nějaké jídlo vynechat a dát si místo toho proteinový shake. Zvlášť když hodně spěchám a nestíhám jíst zdravě. Nedávno jsem dostala na testování prášek od Pharmanex, který už je rovnou ochucený. Já jsem ochutnala verzi s příchutí čokolády a musím říct, že mi moc chutná. Podle doporučené dávky by do půl litru vody měly přijít dvě polévkové lžíce prášku, ale mám raději, když má nápoj hustší konzistenci, a tak dvě polévkové lžíce shakuji jen v 300 ml vody. Výrobek obsahuje hrachový proteinový prášek, který znám, protože se přidává do mnoha veganských pokrmů, které jsou pak mnohem lepší než třeba ty z cizrny. Na chuti se to zkrátka odrazí. Oceňují také lahev s těsným uzávěrem, ze které nápoj nevyteče a pružinku, která se postará o dokonalé shakování nápoje.

5f857ae3599f6pharmanex-tr90-vshakespreview-veganprotein-packshot-3-.jpg

jghjghjgj.jpg

Každá porce obsahuje 19 gramů rostlinných bílkovin –  z hrachu a hnědé rýže a je bez laktózy, lepku a sóji – ideální jako svačina, doplněk před cvičením či po něm anebo jako součást zdravé snídaně.  Je vhodná pro všechny – začátečníky i zkušené sportovce, kterým
pomáhá vypracovat nebo udržet svalovou hmotu, a dokonce i pro starší osoby, co si chtějí zachovat kondici, aby udrželi krok se svými dětmi  a vnoučaty. 
Doplňky se prodávají včetně unikátního shakeru, díky němuž je příprava nápoje velmi snadná.
Je vhodný pro vegany i vegetariány, neobsahuje žádná umělá barviva a konzervanty. Více na www.nuskin.com

123.jpg

Čtěte také:

Reklama