Určitě víte, že odstraňování nechtěných chloupků je nekonečný příběh. Jen co pokožku zbavíme chloupků, velmi brzy můžeme pozorovat, že zase raší jako houby po dešti. Co byste daly za to, aby se růst chloupků zpomalil nebo vytratil úplně?

Revoluční novinka Philips Lumea je ideálním řešením jak zabránit opakovanému růstu chloupků v pohodlí vašeho domova. Na těle a tváři dělá učiněné zázraky. Jemné, pravidelně aplikované impulzy světla udržují pokožku sametově hladkou každý den.

Philips Lumea

Chcete také jako my v redakci otestovat Philips Lumea? Proto jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž, kde můžete vyhrát systém Philips Lumea Precision Plus SC2008! O co se jedná? Vše najdete na stránkách philipslumea.cz.

Soutěž najdete v rubrice soutěže ZDE

Jaký je systém Philips Lumea Precision Plus SC2008, který můžete otestovat?

Philips LumeaSystém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light). Ta je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova a v úzké spolupráci s předními dermatology vyvinula přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea. Philips Lumea aplikuje na kořínek chloupku jemný světelný výboj, takže dojde k jeho zahřátí, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Toto zvýšení teploty způsobí následné odpadnutí chloupku a výrazné oddálení jeho opakovaného nárůstu. Vzhledem k tomu, že IPL působí na chloupky v anagenní neboli růstové fázi, je nutné aplikaci dle potřeby opakovat.

Philips Lumea Precision Plus SC2008 je vysoce výkonná lampa poskytující vice než 140 0000 záblesků pro minimálně pětileté používání bez nutnosti její výměny. Přístroj nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, integrovaný UV filtr chrání pokožku před UV zářením. Pro ještě větší bezpečí je vybaven bezpečnostním kroužkem, který zabraňuje nechtěnému záblesku. Kromě většího tělového nástavce (4 cm2) nabízí i přesný nástavec pro ošetření obličeje (2 cm2). Přístroj disponuje i režimem Slide and Flash pro pohodlnější aplikaci, kdy záblesk je automaticky spuštěn bez nutnosti opakovaného mačkání. Více na philipslumea.cz.

Vhodnost pro většinu typů chloupků i pokožky

Důležitou roli u technologie IPL hraje melanin neboli barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Z tohoto důvodu je systém Philips Lumea účinný u většiny typů chloupků –  přirozeně tmavé blond, hnědé a černé, nicméně stejně jako u jiných ošetření na této bázi není efektivní u chloupků zrzavých, světle blond nebo bílých/šedivých, a rovněž není vhodný pro velmi tmavou pokožku. Více na philipslumea.cz/.

Jak zastaví Philips Lumea růst chloupků? Sledujte tři kroky k  zastavení růstu chloupků

1 – Jemné zahřátí

 Do lůžka chloupků vysílá jemný puls světla (IPL). Ten je uvnitř lůžka přeměněn na teplo, které má přirozenou tendenci tlumit růst chloupků.

2 – Klidová fáze

Lůžko chloupku tím samovolně přechází do klidové fáze – jedné ze tří fází růstového cyklu. Chloupek, který z lůžka vyrůstal, se uvolní a sám bezbolestně vypadne.

3 – Zastavení růstu

Dokud lůžko chloupku zůstává v klidové fázi, nový chloupek neroste. K tomu stačí jednou za až 8 týdnů zopakovat aplikaci Philips Lumea.

Jak přesně funguje, se můžete podívat na názorném videu:

Už během dvou použití vidíte výsledky, po čtyřech je hotovo!

Protože Philips Lumea funguje na principu utlumení růstu chloupků, výsledek neuvidíte hned po aplikaci. Ale už za 2–4 týdny se lůžka vašich chloupků dostanou do klidové fáze a chloupky přestanou růst. Dlouhodobě hladké pokožky dosáhnete už po čtyřech použitích.
Od prvního použití za měsíc může klidně začít vaše dovolená od epilace.

Když chloupky nerostou, nemusíte je holit!

Philips Lumea pomocí světelné stimulace IPL přirozeně tlumí růst chloupků. Konečně tak můžete doma zažít pocit stejně hladké pokožky jako po návštěvě specializovaného dermatologického centra. Technologii IPL používají dermatologické kliniky po celém světě.

Více najdete na stránkách philipslumea.cz.

Reklama