Pozor testování! Hledáme deset čtenářek, které získají k vyzkoušení – na 1 měsíc novinku - parní generátor Tefal Pro Express Total (GV8930). Vybrané čtenářce redakce zapůjčí jeden parní generátor Tefal. 

Jak bude testování probíhat?

Pokud budete jednou z deseti, které vybereme, budete mít 1 měsíc k dispozici parní generátor Tefal Pro Express Total v hodnotě 7000 korun k testování. Po této době budeme chtít, abyste vyplnily dotazník, jak jste byly s parními generátory spokojené.  

 • Jedné z vás pak značka Tefal tento hodnotný přístroj věnuje.
 • Ostatní získají balíček s produkty pro praní.

Pokud se chcete zapojit do testování, za těchto podmínek, napište nám pod tento článek, proč byste chtěly parní generátor Tefal vyzkoušet a jaký máte vztah k žehlení. Děkujeme a těšíme se.

Co nabízejí parní generátory Tefal?

Chcete ušetřit až polovinu Vašeho času? Oceníte, když vaše žehlení bude snadné? Vyzkoušejte parní generátory Tefal. Vyžehlíte nejrychleji, nejefektivneji a snadno jen jedním dotykem.

PROČ PARNÍ GENERÁTOR?

Tefal Pro Express TotalÚčinná kombinace velkého tlaku s trvalým výstupem páry zkrátí dobu žehlení až o polovinu.

 • Na rozdíl od klasických žehliček doručuje parní generátor páru do nitra tkanin pod tlakem a dokáže ji tak plně efektivně využít. 
 • Vytvoří až 6x větší množství páry.
 • Všechny nerovnosti odstraníte pouze jedním tahem a dokonale vyžehlíte i více vrstev prádla najednou.
 • Žehlení je tak až o 50% rychlejší a snadno a rychle dosáhnete dokonalého výsledku.
 • U parního generátoru se tvoří pára přímo v těle přístroje mimo samotnou žehličku. Oddělená nádržka na vodu umožňuje nepřetržité žehlení a lze ji kdykoliv během žehlení doplnit vodou. Výhodou velkého objemu této nádržky je i to, že zajistí dlouhou dobu žehlení bez doplňování vodou. (rychlonahřívací parní generátory).
 • Parní generátory jsou velmi efektivní i při svislém žehlení/napařování například zavěšených závěsů, obleků apod.

Tefal Pro Express Total

Parní generátory Tefal pro express total

Tefal Pro Express Total Dokonalá teplota a pára pro všechny tkaniny jen jedním dotykem – dokonalý a nejrychlejší výsledek i na těch nejodolnějších tkaninách:

 • Revoluční systém Tefal Smart Technology Auto Control automaticky nastaví ideální teplotu a páru pro každý druh prádla pomocí jediného dotyku díky 3 přednastaveným programům.
 • Extrémní přesnost nastavení (variace do 1%) zajišťuje mikroprocesor ovládaný exkluzivním software.

Nejrychlejší a snadné žehlení a dokonalý výsledek garantují taktéž další pokrokové vlastnosti:

Tefal Pro Express Total Vysoce výkonný parní výstup pro účinné a rychlé žehlení:

Tlak páry až 6 barů.

Power zóna s turbo párou až 340 g/min.

Automatická pára až 120 g/min.

 

Tefal Pro Express Total Patentovaná samočisticí žehlicí deska  Autoclean  pro rychlé a snadné žehlení a dlouhou životnost

Dlouhotrvající dokonalá kluznost.

Aktivní povrch s Paladiem vytváří nepřetržité katalytické čištění v průběhu žehlení, automaticky odstraňuje mikrovlákna dříve, než se přichytí k žehlicí desce. Zabraňuje tak jejich vrstvení a zajišťuje dlouhotrvající dokonalou kluznost.

Nová úzká špice pro žehlení míst a detailů.

 • Navíc nabízí výhody Tefal žehlicích desek: vysokou kluznost, výjimečnou odolnost poškrábání na optimální distribuci páry.

Tefal Pro Express Total Nový unikátní odvápňovací systém pro dlouhou životnost, dlouhotrvající parní výkon a snadné ovládání

Nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc s dvakrát větší účinností odstraňuje i ty nejmenší vápenaté usazeniny. Významně tak prodlužuje životnost parního generátoru, umožňuje snadnou údržbu a šetří čas při žehlení i po něm.

 

Tefal Pro Express Total Eco nastavení šetří až 20% energie**

**vs. Maximální nastavení páry.

Tefal Pro Express Total Automatické vypínání pro absolutní bezpečnost a komfort

Pokud přestanete parní generátor používat, automaticky se po 8 minutách vypne.

Tefal Pro Express Total Ultracord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou.

Tefal Pro Express Total Lock systém - bezpečně přichytí žehličku ke generátoru pro snadnější přenášení a uložení.

Tefal Pro Express Total Velká nádržka na vodu 1,8l a doplňování vody bez přerušení žehlení zajišťuje vysokou autonomii žehlení bez nutnosti doplnění vodou.

MADE IN FRANCE

Tefal Pro Express Total Vysoká kvalita je garantována díky propracovanému systému testů v průběhu celé výroby.

Tefal Pro Express Total Tefal jako značka číslo jedna v parních generátorech v Evropě poskytuje výjimečnou kvalitu a dlouhotrvající výkon.

Kompletní přehled parních generátorů Tefal najdete ZDE

Jak bude testování probíhat?

Pokud budete jednou z deseti, které vybereme, budete mít 1 měsíc k dispozici parní generátor Tefal Pro Express Total v hodnotě 7000 korun k testování. Po této době budeme chtít, abyste vyplnily dotazník, jak jste byly s parními generátory spokojené.  

 • Jedné z vás pak značka Tefal tento hodnotný přístroj věnuje.
 • Ostatní získají balíček s produkty pro praní.

Pokud se chcete zapojit do testování za těchto podmínek, napište nám pod tento článek, proč byste chtěly parní generátor Tefal vyzkoušet a jaký máte vztah k žehlení. Děkujeme a těšíme se.

Své odpovědi můžete vkládat do 28.7.2013!

 

Reklama